Jump to content
BulForum.com

Lineage II


FuckKiller

Recommended Posts

Спойлера го бях качил до 52, и по онова време си циклех точно в ония район около Студентски Град някакви мравки, които спойлеха сапун и величави елексири (sop, greater healing), след което, като успях най-накрая да си подкарам куеста си взех един shit eater, смъкнах го до 46 и циклаж в Branded. Бая SoP/CBP + seal stones. За горни левъли - просто не ми се занимава, и на C-grade armor-а съм му докарал почти всичко +3, якша-та и тя +3 (всичко изкарано със спойл и сандъци около Aden) и просто не ми се занимава с по-горен grade предмети.

 

Smell Howler-a иначе стана 75, изпълнил съм си куеста в HS и половината от Aliance with Ketra Orcs. Снабдих го с majestic пръстени и чакам да изскочи на пазара огърлица, че съм много зле откъм magic defence. Като взема третия клас и се оборудвам с a-grade бижутерия - започвам дългото пестене за нормално a/s grade оръжие и съответстващия му кристал... Или ако клана се съгласи да подпомогне с някой-друг Anakim ^^

 

btw клана, от който мрънках доволно, се сля с другия клан от алианса, вече имаме CH, доволно количество хора online, гледаме към епичните RB и доста редовни PvP партита. Общо взето съм щастлив, след сливането сме сред топ 5 кланове в сървъра ^^

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Very well, young paduan, the force is getting stronger within you. Join us soon, you shall :laughing:

 

EDIT: Ъпдейта за евента по случай 5 годишнината е подозрително голям... Дали няма да се види вече GRACIA FINAL :devil

 

EDIT 2: Gracia Final Launch Maintenance - 4/28/09 !!! Тази нощ няма да се спи!!!

Link to comment
Share on other sites

Охооо, кво правим бре, бот :devil

 

Къде се изгуби ти?

мислех да си активирам акаунта заради новия ъпдейт, но първо мисля да се ъпгрейдвам с core 2 duo и чак тогава, че на мас пвп-тата и сийджа за Аден гледам само картинки :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ъпдейта е вече факт, сваля се в момента. Смея да твърдя, че е доста обемист, което ще рече че ни очаква ... ЛУДНИЦА!!! Още не съм го докарал на 50% а вече от часове върви... Май ще пропусна нощта... То така и така не е точно ясно кога ще стартират сървърите...

Link to comment
Share on other sites

Ъпдейта е вече факт, сваля се в момента. Смея да твърдя, че е доста обемист, което ще рече че ни очаква ... ЛУДНИЦА!!! Още не съм го докарал на 50% а вече от часове върви... Май ще пропусна нощта... То така и така не е точно ясно кога ще стартират сървърите...

Аматьор си ти, Видене :) Що не си свали ПТС клиента през седмицата ? После с туул-а PTS to LIVE си правиш ъпдейта за 5 минути и си вътре :)

Link to comment
Share on other sites

Всички неактивни акаунти ще са активирани до 12 май, тъй, че ако някой някога е имал акаунт може да се логне и да поразгледа за 2 седмици.

Link to comment
Share on other sites

При третия ми опит за ОЕ, счупих втория си подред SoV...

 

Вярно ли е, че маговските оръжия по-трудно да се ОЕ? И че като е еnhance-нат (Акумен) е по-голям шанса за провал?

Link to comment
Share on other sites

Пешо, ако играеш още със спойлър и си докарал докъмто 53 те съветвам да се врежеш под Pavel Ruins точно над Archaic Laboratory. Много добро съотношение ХР/спойл. Чудесно място просто. Виж я само хубавицата ТУК :devil

 

Между другото вече може да се похвалим смело. След множество покупко-продажби и бартери най-после се добрахме до заветния хълм - ХОП!. И това на уникалната цена от 1 милиард... :punk

 

Утре започва евент по случай 5 годишнината на Lineage II. Пак ще има яко млатене...

Raptor-тия трите неща,които приличат на камъни в дъното на инвентара(малко тъпо звучи знам,ама не помня как точно се наричаха)-как точно се правят ? Помня,че преди време един тип ми беше показвал-купуваха се някакви материали от grosery store и май после се съединяваха по някакаъв начин,ама как точно става не знам.

Link to comment
Share on other sites

Ако говориш за дъното долу в лявата страна - това са татуировки. Правят се от определени бои с определени параметри от Symbol Maker. Ако говориш за нещо друго посочи точно къде се намира да ти кажа.

Link to comment
Share on other sites

Взимаш 10 бои(dye) от определен тип (например Greater +4con -6str, имам такава на smellhowler-a), след което отиваш при Symbol Maker, който срещу заплащане ти прави от тях татуси.

Между другото има класово ограничение за някои от боите, разгледай за тях тук.

 

Съветвам те да не си слагаш бои преди втория класов трансфер (2nd class change), защото преди това ограниченията са по-сериозни, а и бях чувал, че след трансфера старите бои губят ефекта си.

 

Май в Magic Shop в Giran бяха най-добрите бои... Също така могат и да се изспойлят и бои, които ти смъкват с по-малко(+3x-3y), но са редки и трябва да се ръснеш за тях :)

Link to comment
Share on other sites

Най-добрите бои се продават от играчи, ако не се лъжа и Мамона продава добри бои. Татуировката си е татуировка и смяната на класовете не й влияе. Пешо, ти си се заклал с тая +4/-6 направо :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Хах, не знаех, че МоМ дава бои... Тамън имам едни 2кк АА, дето никой не ще да ми ги купи ^^

 

А от тия бои Men ми е -12...

 

Да, поне това знам ^^

Link to comment
Share on other sites

Нали знаеш, че максималното отчитане е +/- 5 на параметър. Останалото няма значение. Иначе ти с реални -12 не можеш да оцелееш :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Уф, -10 са...

 

20 безкрайни процента до 76. Вече почнах често да се врязвам в PvP-тата, прибирам доста фрагове, въпреки смешния ми SoV. Още малко и започва безкрайното превръщане в буреносния пискун... Поне Варка и HS съм си ги направил :)

 

Ред: 76,1 вече! И +3 TTS nec :]

Link to comment
Share on other sites

Бива, бива - продължаваш прогресивно напред :pirate

 

Аз между другото след две нощи заспиване прав заминах и оставих брат ми да се бори с евента, последно спомена че моите 8 часа игра са докарали над 40 милиона по сметките, което все пак е нещо. А той милият в сесия с 12 изпита и кой знае как са го сърбяли ръчичките... Със сигурност е поигравал по нощите... Пеше, бая се замислих да ти метна паролите преди да замина, гледам си готов вече, но пък нямам копие от личната ти карта хахахахахахах

Link to comment
Share on other sites

Станах nobles, тоя месец отиваме на олимпиада :) и 30 % до Кардинал :rolleyes:

 

Признал съм те - уникалният жив бот! Поздрави за успехите и да вършееш в Грация скоро!

Link to comment
Share on other sites

Признал съм те - уникалният жив бот! Поздрави за успехите и да вършееш в Грация скоро!

E не съм бот бе, не играя чак толкова много, 3-4 часа на ден максимум. Евента с виталито помогна много, а и съм на суб бишоп, който смятам да сменя на мейн :) А в хелбаунд за 3 часа правя 25 % на 75 лвл :)

 

 

тва е хита на деня :D
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...