Jump to content
BulForum.com

Lineage II


FuckKiller

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply
Хора, кога ще събираме пари за вдигане lvl на клана?

 

Ами аз вече вас чакам :D :P След като си взех бронята и меча мога да отделя 65к B) Така че казвайте кога,защото вече натрупах бая материали-трябва ни клан warehouse-a :)

Link to comment
Share on other sites

Ми хора аз имам 100к ама още не съм си взел никакви брони а пък ми остава 1 левел до 20 . Ако останат пари (малко ще е трудно но ще се опитам) ще ги дам. А кой ще напише къде е онова за левелите на животните ???

Link to comment
Share on other sites

Май е от хоум тауна :) т.е. там където те е пуснал в началото. Ако си орк, значи Орк Вилидж. Но не съм 100 % сигурен, просто провери из нета или дори питай NPC-тата от твоите раси, те знаят.

Link to comment
Share on other sites

Ми хора аз имам 100к ама още не съм си взел никакви брони а пък ми остава 1 левел до 20 . Ако останат пари (малко ще е трудно но ще се опитам) ще ги дам. А кой ще напише къде е онова за левелите на животните ???

 

npcname-e taka se kazva ima go v data.bg svalq6 i kopira6 v system papkata na igrata pri men pone se polu4i ;)

Link to comment
Share on other sites

Argh...аз няма смилъл да играя повече.Някъм тъпанар с ник Tamper ме прецака тотално.Както си продавах лък, тоя пич взе че го купи ама на мен не ми даде никакви пари :pirate Прочетох след това във форума на katsu и се оказа че това е някакъв бъг в trading system-а :(

Link to comment
Share on other sites

Argh...аз няма смилъл да играя повече.Някъм тъпанар с ник Tamper ме прецака тотално.Както си продавах лък, тоя пич взе че го купи ама на мен не ми даде никакви пари :pirate Прочетох след това във форума на katsu и се оказа че това е някакъв бъг в trading system-а :(

 

 

Споко ще ти намерим лък няма се плашиш :) Мноо лошо ама все ще измислим нещо ;) Ако тря всички ще съберем кинти и ще ти дадем...Което ми напомня,че очаквам в неделя от всеки по 65к... :)

Link to comment
Share on other sites

Не, няма за какво да си забавяте развитието.А пък и дори да си купя същия лък няма как да събера пари след това за по-хубав, защото гадовете като станат нисък левел просто престават да пускат :(

Link to comment
Share on other sites

Ае човек, не се отказвай, нужен си ни :) Никого не забавяш, наистина ще съберем парите, аз имам един Plate Shield който вече не ми трябва, ще го продам, и другите ще дадат по малко и ще съберем за хубав лък, нали затова сме екип, клан :) И радвам се че си сменил подписа с това за клана, ако някой друг също иска мога да направя няколко различни images с логото на клана :)

Link to comment
Share on other sites

За съжаление имам проблем с RAM паметта и немога да играя играта :angry1

Иначе можех да помогна хем с пари, хем с каквото и да е било нужно за клана ...

Впрочем , @Flameblind, това предложение важили още , за правене на images ?

Защото искам да те помоля да ми направиш 2-нки , едното за LineAge , другото за Bulfleet :lol:

Все пак и там и тук съм в WAREZ.RU :woot

 

P.S. : Пиши ми ЛС , за да ти обясня и разберем :)

 

 

EDIT : Нямаш грижи (за images) , но за нещастие, не мога да си направя Screenshots (поне за сега), а имам ли възможност - веднага...

За другото , ще ти пиша ЛС :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

@TITAN40

ще направя утре няколко signatures за L2, имам доста images и wallpapers, но за Bulfleet ako искаш - ще трябва да ми дадеш image. Ако всеки си направи по един screenshot на героя ще направя personal signature като на най-добрите кланове в Katsu и NW (разгледайте форумите :) )

Link to comment
Share on other sites

а nick-a случайно да си оставиш :P

 

imah predvid da pi6e6 v temata ;)

no kakto i da e B)

geroqt mi se kazva mima i e dark wizard 37lvl

ne me tursi v pikovite 4asove ( 6-10 ve4erta) za6toto dosta lagva ili pone na men mi lagva

4akam PM

 

P.S.

A mejdu drugoto az sam noobwars mai trqbva6e s tova da zapo4na :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

minavam na chronicles 2 i iskam nqkoi ako znae da mi kaje stranicata na BARTZ servera nemoga da q namerq.

Link to comment
Share on other sites

Искам да помоля някой който е близо до Флоран да дойде да ми помогне за куеста за 20 левел че има агресивни животни 25+ и ми трябва някои да ме пази .

Link to comment
Share on other sites

Не найстина няма смисъл, все пак благодаря за инициативата, нос скоро няма да мога да играя много :) Може би ще поиграя C2 по-нататък, но не се знае....Беше ми приятно да играя с всички Gl&HF.

Link to comment
Share on other sites

Айдеее, Катсуто пак падна. Надявам се поне днес да оравят проблема бързо... Иначе снощи към 2 успешно си приключих Куеста за Райдър, така че вече си имаме 22 левел райдърче в играта... Айде ще се видим он-лайн по-късно.

Абе какво става? Вече 2 часа не мога да се логна... И вие ли сте така или да звънкам на фирмата която ми доставя интернет...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...