Jump to content
BulForum.com

Drivers


dinko

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply
napravi si 1 obraz na dyala s OS i togava slagay drayverite - kakyv e problema

 

 

кво да направя??? :huh:

 

 

май не разбрахте..значи инсталират се без проблем...даже уиндовса "разбира",че имам нов хардуер и иска драйвери,но един от тях не иска да бачка и то нищо не тръгва без него :(:(:( :cry

Link to comment
Share on other sites

Siaaaa seki znai CS vseki podshti e chuval za Refresh LOCK as dokolkoto sam zapoznat tazi programa diga FPS-to kam igrata kato promenq nastroikite na monitora vaprosa mi e kak destva na monitora.Edno bratle obqsnqvashe neshto za driveri za Hz-ci na samia monitor no govoreshe barzo i ne go razbrah mn dobre.Nqkoi she obqsni li kak deistva taq hava kato promenq Hz na Monitora.Vsashnost me interesuva vsichko svarzano s DRIVERI kak deistvat kak da namera The best.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже от къде да си намеря драйвери за buss controller-а (или там за AGP-to на видео картата), щото не е инсталирано и не мога да открия никъде :huh: . И 1 въпросче: може ли заради това на 3D Mark да ми изкарва по-малко точки? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже от къде да си намеря драйвери за buss controller-а (или там за AGP-to на видео картата), щото не е инсталирано и не мога да открия никъде. И 1 въпросче: може ли заради това на 3D Mark да ми изкарва по-малко точки? :bgrin:

Може да ти изкарва по-малко, даже е сигурно. Виж си диска на дъното, там има такива драйвъри

Link to comment
Share on other sites

Може да ти изкарва по-малко, даже е сигурно. Виж си диска на дъното, там има такива драйвъри

 

Там няма на NVidia, а моята карта е GeForce4 MX440. Инсталирах някви драйвери на VIA ама нищо не се промени, още в свойствата на видеото ми пише AGPx0 :confused , а преди беше x4 :blink: :tongue :wir

Link to comment
Share on other sites

Значи моята скапана щайга е сас S3 Savage 4 видео карта (16 Мб) и искам да си ъпдейтна драйвера защото е с някакъв от 2001 г. От ww.savagenews.com пробвах всички драйвери и като дам да се инсталират тъпия уиндовс ми дава,че нещо им има и ми препорачва в никакъв случай да не ги инсталирам. Някой може ли да ми каже от каде да си намеря драйвери за тая тъпа карта, дето да стават.

Link to comment
Share on other sites

Там няма на  NVidia, а моята карта е GeForce4 MX440. Инсталирах някви драйвери на VIA ама нищо не се промени, още в свойствата на видеото ми пише  AGPx0 :confused , а преди беше x4 :blink: :tongue  :wir

ква нвидиа, трябва ти ВИА 4 в 1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой може ли да ми помогне , търся драйвери за звукова карта

Yamaha S-YXG50 X-6000

Нямам звук на на ХР - ТО , т.е. имам звук , но не на всички изходи картата е 5+1 , а излиза звук само от един изход , на МЕ и 98 си работи няма проблем

 

Предварително благодаря 10 х

 

ЕДИТ

 

Търсил съм драйвери , но ми отваря само разни ЧАЙНА или подобни сайтове , а аз не знам китайски .

Link to comment
Share on other sites

TV Tuner "Lenco" MXR-9577. Всичко му върви(с дарйвери на Pixel View), но радиото го няма :(

За целта търсих и открих това:

MXR-9577 (Bt878) (=Prolink 878TV Rev.3x)

Доколкото разбирам драйвера е

Prolink 878TV Rev.3x

За съжаление, нещо не го намирам :( Help please.

Link to comment
Share on other sites

ae are nekoi da mi kaje ot kude da si svalq audio driver ac`97 6toto ve4e 3 puti svalqm i s nikoi ne stava pls ? 6oto teq driveri na cd-to mi i te ne staat ne6to nz 6to ? sori za 6liokovicata no sum s nov hard i sq tepurva instalvam raoti ta pls help me ?

Link to comment
Share on other sites

ae are nekoi da mi kaje ot kude da si svalq audio driver ac`97 6toto ve4e 3 puti svalqm i s nikoi ne stava pls ? 6oto teq driveri na cd-to mi i te ne staat ne6to nz 6to ? sori za 6liokovicata no sum s nov hard i sq tepurva instalvam raoti ta pls help me ?

 

Пробвай с тези

На мен лично звуковата карта ми е същата и съм пробвал много и само тези ми свършиха работа.

ВАЖНО : Ако имаш предишни инсталирани драйвери деинсталирай ги задължително.

Link to comment
Share on other sites

ae mom4eta ne stava we deeba nz 6to prosto instalva se vsi4ko pi6e suksesful restartvam i nqma zvuk ! uj predi da gi instraliram sum preinstalnal starite driveri ! vsu6tnost ot kude da gi reinstalna az gi reinstalnah ot add remove programs ot tam li trqbva ???

Link to comment
Share on other sites

Под каква ОС си?

По принцип се деинсталват през System,My Computer(Remove driver).

И моя съвет е първо и преди всичко да си пробваш с драйверите от цд-то.Много рядко се случва да не бачкат.И провери дали е точния драйвер.

Link to comment
Share on other sites

zna4i do sega vinagi sa ba4kali driverite kato sum si preinstalirval windowsa i takiva ne6ta no sega mi izgorq harda i pi4a deto si vzeh ot nego hard mi go daden instalnat bez driverite vsi4kite stanaha no audioto ne stana probvah kvo li ne poprincip driverite ne cd-to vinagi sa stavali s Xp sum !q po-to4no obqsnete kak da si premahna starite driveri da ne bi ne6to tva da ne moga da napravq pravilno ????

Link to comment
Share on other sites

By Popular Demand... :)

Sound Blaster Live! Driver Package и Driver Upgrade v5.12.02. B)

http://www.warez.ru:8080/FTP/Win_Appz/*Dri...Live.v.5.12.02/

OS: Windows XP

 

nVidia Display Drivers v61.77 Windows XP Media Center

http://www.warez.ru:8080/FTP/Win_Appz/*Dri...Center.Edition/

OS: Познай! :P :lol:

 

Аз,пък намерих по-нов драйвер на nVidia Display Drivers v66.81,но като изкам даго инсталирам,ми се появява едно съобщение,че този продукт не е проверен

от Майкрософт,и може да нарани системата ако не сега,то по късно, и по нататък ме пита дали изкам да продължа или да прекъсна инсталацията.

Въпросът ми е какво да правя,да продължа ли,това съобщение сериозно ли е.

Драйвера дръпнах от TechBG.com

Благодаря за :excl:

 

tonyss@abv.bg

Link to comment
Share on other sites

Аз,пък намерих по-нов драйвер на nVidia Display Drivers v66.81,но като изкам даго инсталирам,ми се появява едно съобщение,че този продукт не е проверен

от Майкрософт,и може да нарани системата ако не сега,то по късно, и по нататък ме пита дали изкам да продължа или да прекъсна инсталацията.

Въпросът ми е какво да правя,да продължа ли,това съобщение сериозно ли е.

Драйвера дръпнах от TechBG.com

Благодаря за  :excl:

 

tonyss@abv.bg

 

Аз пък имам nVidia Display Drivers v70.71 :P .Ако искаш линк потърси из форума има една тема със линк за тези дривери.

А относно твоя въпрос даваш Continue anyway без да се страхуваш от нищо.

Това съобщение ти го дава защото драйверите нямат сертификат от Майкрософт, но това изобщо не трябва да те притеснява.

 

don_anton : Слушай внимателно няма да повтарям :P :D :)

Даваш properties върху My Computer отиваш на Hardwere и оттам отиваш на Device Maneger и след това триеш всички драйвери върху които има жълта "!" или "?" рестартираш компютъра и се надяваш, че всичко ще бъде наред :) :P :D

Link to comment
Share on other sites

мерси за всички които ми помогнаха оправих се с дриверите то проблема не беше сложен ма аз съм прост :D мерси все пак!

 

иначе за дриверите от Девеице манагера от там тва го знаех но питах за всеки случей дали няма и от още някъде да тряя се трият мерси и за тва де !

Link to comment
Share on other sites

Нови официални WHQL Certified драйвери от серията ForceWare на nVidia за Windows 2000/XP и Media Center Editio. Новостите са:

- Added support for GeForce 6600, GeForce 6600 GT, and GeForce 6200

- Added support for SLI™

- Added support for using HDTV over DVI connectors

- Added support for 512 MB frame buffer GPUs

- Added support for advanced DVI timing on all GeForce 6 series GPUs

- Added support to recognize and display monitor name in all control panels

- Added support for TV/HDTV setup in the nView Display Setup Wizard

- Updated Gridlines for easier grid setup and management

- Microsoft® DirectX® 9.0c and OpenGL® 1.5 support

Ето линк: http://www.warez.ru:8080/FTP/Win_Appz/*Dri...%20Official.exe

http://www.warez.ru:8080/FTP/Win_Appz/*Dri...ter_english.exe

Link to comment
Share on other sites

Незнам, но като сложих 66.81 и 66.77 игри като фифа 2005 и НФС 7 почнаха да трептат много здраво. Върнах 61.77 и нямаше проблеми. Възможно ли е да е от драйвърите

Link to comment
Share on other sites

Незнам, но като сложих 66.81 и 66.77 игри като фифа 2005 и НФС 7 почнаха да трептат много здраво. Върнах 61.77 и нямаше проблеми. Възможно ли е да е от драйвърите

Пробвай тези новите официални и кажи как е с тях?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...