Jump to content
BulForum.com

Assassin's Creed 2


liquid

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Гледам, че вече са пуснали Assassin's Creed: Brotherhood. :)

Клипчето кърти :) Мислех да я свалям,но за сега се отказах,че още не съм врътнал Assassin's Creed 2

Link to comment
Share on other sites

Клипчето кърти :) Мислех да я свалям,но за сега се отказах,че още не съм врътнал Assassin's Creed 2

То и аз не съм минал 2-рата, ама нещо ми стана еднообразна и скучна и я махнах. Това тичане, обикаляне и бла бла омръзва (поне на мен). В 1-вата беше интересно, защото беше нещо ново, въпреки, че и там трябваше да се обикаля из градовете, по кулите да се катериш за да разкриваш картата. Във 2-рата пипнаха малко нещата с тези магазинчета, сградите и другите хави, но дано в новата да има нещо по-различно. :)

Link to comment
Share on other sites

И мен направо ме убива това ходене от единия до другия край на града и катеренето на кулите...

 

По-хубаво да бяха направили кодекс пейджовете да са скрити по кулите някъде.

Link to comment
Share on other sites

Втората част е в пъти по-добра от първата, именно защото това циклене с безкрайните обиколки е намалено до крайност. Освен това е вкарано доста повече разнообразие от към мисии (някои са уникални), оръжие и умения. Сега цъкам "Брадърхуд" и поне до момента очакванията ми за една още по-добре направена игра, никак не са излъгани.

Link to comment
Share on other sites

Втората част е в пъти по-добра от първата, именно защото това циклене с безкрайните обиколки е намалено до крайност. Освен това е вкарано доста повече разнообразие от към мисии (някои са уникални), оръжие и умения. Сега цъкам "Брадърхуд" и поне до момента очакванията ми за една още по-добре направена игра, никак не са излъгани.

 

Напълно съгласен съм. Ако не ми беше интересно какво ще стане на края, първата щях да я изтрия. По 15 еднакви странични мисии трябва да правя, за да си заслужа правото да правя една от основните. Супер дразнещо. На края правех само абсолютния минимум, за да мога да продължа и го правех с досада.

 

Втората част е много по-добре.

Link to comment
Share on other sites

Как намерихте всички кодекси? Стигнах до Sequence 13, където ми казва да намеря всички страници, за да мога да продължиа... Открил съм всички viewpoints, махам маркерите на всичко освен кодексит е и не мога да ги намеря/видя на картата/. Препдолагам нещо се е бъгнала играта...

Link to comment
Share on other sites

Ами там са си страниците. Имаше една мисия, във Forli мисля, където ти даваха карта, която съдържа всичките страници. Тя си беше част от историята. Мисля, че я даваха като спасиш онази женичка и децата и от онези двама братя наемниците (Forli). Мъжа и е правил картата, но не помня дали ти я даваха или трябваше да идеш някъде да си я вземеш. Само трябва да обиколиш градовете после и да се огледаш за маркера за кодекс страниците.

Link to comment
Share on other sites

Ами там са си страниците. Имаше една мисия, във Forli мисля, където ти даваха карта, която съдържа всичките страници. Тя си беше част от историята. Мисля, че я даваха като спасиш онази женичка и децата и от онези двама братя наемниците (Forli). Мъжа и е правил картата, но не помня дали ти я даваха или трябваше да идеш някъде да си я вземеш. Само трябва да обиколиш градовете после и да се огледаш за маркера за кодекс страниците.

 

Направил съм го. Даже в инвентара имам един кодекс, но Леонардо не се появява на картата(във вилата) за да я дешифрира...

Link to comment
Share on other sites

Направил съм го. Даже в инвентара имам един кодекс, но Леонардо не се появява на картата(във вилата) за да я дешифрира...

 

Това е много странно. Сигурен ли си, че го няма на първия етаж в стаята с макета на града?

Link to comment
Share on other sites

Да, защото след като Луси ми каза, че трябва да открия всички кодекси намерих един, върнах се и го дешифрира, после намерих още един и вече Леонардо го нямаше.

 

Предполагам е някакъв бъг...

Link to comment
Share on other sites

Да, защото след като Луси ми каза, че трябва да открия всички кодекси намерих един, върнах се и го дешифрира, после намерих още един и вече Леонардо го нямаше.

 

Предполагам е някакъв бъг...

Не, не е бъг. От един момент нататък, Леонардо се появява само когато имаш три или повече странници от кодекса, но дешифрира само по три.

 

П.с. Страниците са ключов елемент за играта, не са просто за ъпгрейди.

Link to comment
Share on other sites

Бъг е, защото си свалих карта от интернет с местоположенията на кодексите и всичките до един съм ги октрил по време на играта(преди да стигна до момента в който се връщам във вилата и ми казват да ги открия).

Link to comment
Share on other sites

Последния път като можеше да идеш на картата с кодекс страниците, колко имаше закачени там? Всичките без 2-3?

Link to comment
Share on other sites

Само 2-3 пъти съм закачал, не помня колко общо. Интересното е, че според Database имам липсващи няколко кодекса, които въобще ги няма на местата където трябва да бъдат...

 

 

Явно ще почвам отначало да я играя...

Link to comment
Share on other sites

Как така ги няма на местата? Щом Database-а казва, че нямаш страници, значи нямаш страници в себе си. Те не са по номера, за да ги търсиш така. "4 страница еди къде си във Венеция, 16 страница еди къде си в Тоскана". Те са както ги събереш. Дава ти ги по реда по който ги намираш. Има разни ситуации, които се задействат само при намиране на определен брой.

 

Намери как се взима официалната карта на кодекс страниците, а не тази от интернет. Обиколи всички територии и се огледай по картата много внимателно, защото на места попадат под други икони и не могат да се видят правилно.

 

Ако не можеш да намериш някой друг, който има същия бъг в интернет, значи няма такъв бъг. Аз имах проблем с една мисия в която трябваше да се кача до една кула и да убия един, но всеки път като се качех до кулата, ония го нямаше горе. Имаше много хора с тоя проблем и намерих решение.

Link to comment
Share on other sites

Хора, четете какво пиша. Аз картата съм я взел след Forli ли как беше града... Открил съм всички viewpoints и съм намерил всички кодекси, които ми бяха позиционирани във всички градове, но броячът си показва 20 от 30. А в Database в менюто на anymus кодексите са номерирани по номера.

 

След като обиколих всички градове по 10 пъти си свалих карта от интернет и обиколих всички места, където трябва да бъдат кодексите, но ги няма, взел съм ги...

Link to comment
Share on other sites

Хора, четете какво пиша. Аз картата съм я взел след Forli ли как беше града... Открил съм всички viewpoints и съм намерил всички кодекси, които ми бяха позиционирани във всички градове, но броячът си показва 20 от 30. А в Database в менюто на anymus кодексите са номерирани по номера.

 

След като обиколих всички градове по 10 пъти си свалих карта от интернет и обиколих всички места, където трябва да бъдат кодексите, но ги няма, взел съм ги...

 

И намери ли някой с такъв бъг в интернет?

Link to comment
Share on other sites

А "Brotherhood" свършва супер шантаво! Със сигурност следващата част ще е предимно в съвремието...

Link to comment
Share on other sites

Хора, четете какво пиша. Аз картата съм я взел след Forli ли как беше града... Открил съм всички viewpoints и съм намерил всички кодекси, които ми бяха позиционирани във всички градове, но броячът си показва 20 от 30. А в Database в менюто на anymus кодексите са номерирани по номера.

 

А мина ли през Леонардо да ти ги дешифрира?

Link to comment
Share on other sites

Имам въпрос.

На brotherhood съм зациклил на едно място.

Когато трябва да изляза с онзи пич отровения и да го занеса при лекар.Та стигам аз до най-близкия,но нищо не се случва и мисията се проваля.Някаква идея какво точно трябва да направя?

 

Едит: Минах я мисията :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...