Jump to content
BulForum.com

Летни гуми


jozo

Recommended Posts

Айде взехме се най-сетне с летните гуми :)

 

Goodyear OptiGrip 205/55/16H DOT0913 Made in Germany от Goodyear-a срещу Ален Мак. Някой ако се интересува от тях скоро ще мога да дам някакво мнение. Най-вече утре на дълъг път и на дъжд където тия гуми са уж трепач.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply
  • 1 year later...

Сложихте ли летните джапанки вече? Към какво се ориентирахте?

Link to comment
Share on other sites

Сложихте ли летните джапанки вече? Към какво се ориентирахте?

Когато се прибера към Бг ще мина да сложа на моята кола Bridgestone Potenza RE050A. Другата кола си има Bridgestone Turanza ER300.

Link to comment
Share on other sites

Сложихте ли летните ...

 

Сложихме, в съботата си направих труда да ги сменя...в момента съм с 2 различни двойки отзад и отпред. Задните са някакви незнайни ("Торнадо" май бяха), а отпред съм с друга двойка "Мишлен" (като предишните летни, които вече хвърлих). За другото лято ще му мисля за някакви 4 еднакви.

 

П.П. Между другото от разни приказки и съвети, дочути уж от гумаджии, бях останал с впечатление, че тия Primacy HP не струват, а и не са нови на всичкото отгоре, но след среднощните ми спирачни тестове от оная нощ, вече не съм много на същото мнение след тоя 29-метров спирачен път. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

:f1: :f1: :f1: < Midex :D

 

Абе много ми хвалят една гумаджийница, че вкарвали на 2-3 сезона гуми на много добри цени. На бул. Македония до "Тромпета" от неговата страна?!

 

Някой впечатления?

Link to comment
Share on other sites

Аз заложих на Uniroyal RainSport 2 и ся надявам да се държат като сегашните ми Uniroyal RainSport 1. Уникални гуми са и ме е яд, че не ги продават вече като модел иначе щях да търся същите.

 

 

 

:f1: :f1: :f1: < Midex :D

 

Абе много ми хвалят една гумаджийница, че вкарвали на 2-3 сезона гуми на много добри цени. На бул. Македония до "Тромпета" от неговата страна?!

 

Някой впечатления?

 

И аз съм чувал за нея и за тая на Вапцаров към Камела, ама дали наистина е така незнам.

Link to comment
Share on other sites

Аз си взех Dunlop SP Sport Maxx TT, 205/55 R16, не съм минал достатъчно километри за да дам точна оценка, но засега ми правят добро впечатление...

На другата кола съм с Bridgestone (сега не помня - Dueler или Turanza ER300, защото са от миналата година) 215/60 R17, които са в пъти по-добри от Dunlop-а, с който се продава оригинално...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Абе много ми хвалят една гумаджийница, че вкарвали на 2-3 сезона гуми на много добри цени. На бул. Македония до "Тромпета" от неговата страна?!

Някой впечатления?

 

Ами днес на оборудвахме един Пасат с гуми, човека вече се е пооглозгал. Имаше само 2бр пирели п600 185/65/14. Явно всичко е разграбено. Иначе мин. седмица колегата се оборудва с 4бр Унироял Рейнмастър (или там както бяха). Неговите на 2 год, на пасата на 3г гумите. 35лв бройката с монтаж и баланс.

Същата цена и за 195/50/15. Нямаха обаче 16ки 114х4, което аджеба ми беше проблема.

За кола 2ра ръка стават. И днес си работеха още от 09:00.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...