Jump to content
BulForum.com

Антивирусни програми, Adware&Spyware removers


Guest cheese

Recommended Posts

Няма кво да се лъжем, Линукс изобщо не е по-сигурна ОС от Windows, даже си мисля, че е обратното. Windows е много пъти по-разпространена, по-отдавна я има и е известна, по-бедните узери и държави мразят чичо Бил, и познайте защо за Windows се намират толкова хора, които да пишат срещу него (разбирай зловреден код).

Ако се сбъдне мечтата на Linux узерите, тази ОС да се разпространи и завладее света (което от години се лансира, но още не е станало май..) тогава ще видим. В този свят на масовите технологии, използвани от ВСЯКАКВИ не-технически грамотни потребители, ключът е ефективносстта, постигната с по-малко усилия, лесно-използваем и интуитивен интерфейс, съвместимост, "вече познати принципи" и т.н.

Не виждам засега Линукс на какво трябва да заложи за да бъде конкурентен, освен да подражава на доказалите се качества на Windows.

Трява да минат много години преди да може да наложи нещо новаторско и различно, което да е качествено ново.

Така че вируси за Линукс ще се появят в зависимост от най-различни фактори.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply
... или по-лесно - слагаш си Linux и забравяш за вирусите и adware докато ровиш в интернет.. слушаш музика, гледаш филми... , а на другия дял слагаш едно XP (по възможност без да настройваш мрежовите интерфейси) и си го ползваш само по предназначение, ако толкова имаш програма която да изисква Windows ;)

 

Ох ама как обичам такива изказвания...

 

А защо не някоя по-неизвестна операционна система и най-добре и по-екзотичен хардуер. Примерно някой RISC процесор който няма нищо общо с Intel, но недей и Macintosh - това не е достатъчно екзотично. Атари-тата някъде четох че и те имат вируси, гледай да е нещо още по-така.

 

Все някаква работа ще свършиш, нали? Нещо като браузър би трябвало да има навсякъде - все пак по-новите телефони имат html browser, та какво остава за по-сериозен компютър.

 

BeOS ми звучи доста екзотично ако все пак решиш да рискуваш с обикновено PC. Един браузър ако има, текстов редактор и електронна таблица евентуално и какво повече му трябва на човек нали? А да и нещо да свири мп3-ки и може би някой филм ама то кой ти гледа филми, ние работим на тия компютри - за забавленията си има "несериозна" операционна система, която се ползва само за игри, филми и други простотии, а за сериозната работа някоя истинска операционна система която е ултра стабилна и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Атари-тата някъде четох че и те имат вируси, гледай да е нещо още по-така.

Сакън...че имам такива 3 броя... :bgrin:

В интерес на истината при тях разпространението на вирусите е по малко по-различен начин, тъй като операционната им система е записана в ROM и по тази причина рестарти няма, "сини" екрани също....всъщност много рядко понякога се получава някакъв срив, който се изобразява с едно или повече изображения на бомби със запален фитил... :laughing:

Но иначе си бях събрал на една дискета няколко гадинки, които щъкаха по тези компютри - никакъв проблем не е да се напише вирус за почти всичко и всякъде....просто начинът му на действие ще е различен, съобразно средата за която е предназначен. ;)

Link to comment
Share on other sites

... или по-лесно - слагаш си Linux и забравяш за вирусите и adware докато ровиш в интернет.. слушаш музика, гледаш филми... , а на другия дял слагаш едно XP (по възможност без да настройваш мрежовите интерфейси) и си го ползваш само по предназначение, ако толкова имаш програма която да изисква Windows ;)

Evala az sum to4no taka. I horata koito nqmat opit v dadeni oblasti da ne govorqt po tqh shtoto stavat smeshni.

Link to comment
Share on other sites

Evala az sum to4no taka. I horata koito nqmat opit v dadeni oblasti da ne govorqt po tqh shtoto stavat smeshni.

 

Това предполагам обяснява защо пишеш на латиница - вероятно още не си успял да се пребориш с драйверите за кирилицата :P

 

Предполагам се чустваш доста защитен от линукса, но е факт че има вируси и за него вече - аз отпреди 5 години говоря че е въпрос на време някой да се заинтригува достатъчно за да напише някой вирус... преди и за windows нямаше чак толкова много вируси, но се навъдиха, да се хванем на бас ако искаш, че и за линукс ще се появяват все повече и повече - колкото повече популярност набира толкова повече вируси и други зловредни гадини ще се появяват.

 

Поне си пусни firewall-a, че малко от малко нещо да защитиш... приятелски съвет.

Link to comment
Share on other sites

Кажи ми кое те кара да си мислиш, че нямаш нито един вирус/worm/spyware на компютъра?

Еми и аз съм си го задавал този въпрос няколко пъти и всеки път си слагам Касперски и все няма нищо :)

Пък за хакерите едва ли някой ще тръгне мен точно да хаква :)

Ако е някой "изрод" нито файруол ще го спре нито нищо!

Пък на чупения хард нямам някакви свръхсекретни кодове и банкови сметки,за да се притеснявам,че ще ми земат нещо или ще се изтрие :)

Имам 5-6игри,10мп3 и 10 филма.Тва е ! :D :)

Link to comment
Share on other sites

Еми и аз съм си го задавал този въпрос няколко пъти и всеки път си слагам Касперски и все няма нищо :)

Пък за хакерите едва ли някой ще тръгне мен точно да хаква :)

Ако е някой "изрод" нито файруол ще го спре нито нищо!

Пък на чупения хард нямам някакви свръхсекретни кодове и банкови сметки,за да се притеснявам,че ще ми земат нещо или ще се изтрие :)

Имам 5-6игри,10мп3 и 10 филма.Тва е ! :D :)

Съгласен съм.

И да те хакнат и да ти сринят ОС-а, няма да ти пука, защото не правиш нищо кой знае какво на него, например някаква работа, която я правиш месеци и накрая да ти изчезне неколкомесечната работа (ако не правиш бекъпи).

djadomraz хубаво го каза по-горе - за надупването и намазването с вазелин :) - ако е за въпрос, и аз от 4 години не съм пипвал нищичко, въпреки че нямам активна антивирусна оттогава. Но имам файруол, и никога не съм го изключвал. Въпреки че внимавам какво правя и къде ходя и с какво, човек никога не е застрахован - то веднъж става, но баш когато не трябва :) .

Всеки, който го е грижа поне малко за това което прави на компа, трябва да действа проактивно, ако това ви говори нещо.

 

Това предполагам обяснява защо пишеш на латиница - вероятно още не си успял да се пребориш с драйверите за кирилицата :P

:Р сигурно е успял, все пак е въпрос на желание и съвест да се пише на кирилица във форум , в който сигурно поне 90% вече хората пишат на кирилица.

Преди не вярвах, че може да се получи това - аз почти не забелязвам хора, пишещи на латиница (наричано латинеца от някои но както и да е :) ), кампанията си каза думата - с добро се постигна добро, а не с репресии или кой знае какви комунистически похвати.

Link to comment
Share on other sites

Това предполагам обяснява защо пишеш на латиница - вероятно още не си успял да се пребориш с драйверите за кирилицата :P

 

Предполагам се чустваш доста защитен от линукса, но е факт че има вируси и за него вече - аз отпреди 5 години говоря че е въпрос на време някой да се заинтригува достатъчно за да напише някой вирус... преди и за windows нямаше чак толкова много вируси, но се навъдиха, да се хванем на бас ако искаш, че и за линукс ще се появяват все повече и повече - колкото повече популярност набира толкова повече вируси и други зловредни гадини ще се появяват.

 

Поне си пусни firewall-a, че малко от малко нещо да защитиш... приятелски съвет.

ako beshe tolkova umen za kolkoto se misleshe, nqmashe da si pozvolqvash da govorish za neshta, v koito nqmash i sekunda jiv opit i raz4itash samo na suhi pisaniq i poru4kovi statii. ne ti li omruzna da govorish za linux, pri polojenie 4e nqmash nikakuv opit s nego?????!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ako beshe tolkova umen za kolkoto se misleshe, nqmashe da si pozvolqvash da govorish za neshta, v koito nqmash i sekunda jiv opit i raz4itash samo na suhi pisaniq i poru4kovi statii. ne ti li omruzna da govorish za linux, pri polojenie 4e nqmash nikakuv opit s nego?????!!!!!!!!!!

 

Всъщност имам известен опит и за да говоря някои неща съм се убедил лично. Не му е мястото обаче в тази тема да спорим кое е по-доброто. Освен това като гледам темата за антивирусните програми е в Downloads > Win_Apps а не в Downloads > Linux а ти не допринасяш с нищо по темата с изказването "За какво са ви антивирусни, що не си сложите линукс". Настрана че това са пълни глупости - това че все още нямаш вирус не означава че си имунизиран против вируси. Антивирусните както знаеш не хващат всички вируси и не могат да ти гарантират 100% защита - това го пише навсякъде и винаги е възможно да се появи нов вирус който още не е бил обработен от антивирусните и ти да си измежду първите поразени, но поне предлагат някаква защита срещу вече излезналите.

 

Отделен въпрос е защо пишеш на латиница. Дай си малко зор и си инсталираи кирилицата, знам че не е най-тривиалната дейност на света това инсталирането на кирилица за линукс, но напоследък запознати казват че не било чак толкова толкова трудно колкото преди 5-6 години, ако не можеш - попитай в подходящия за целта форум - има доста знаещи и можещи хора там, все ще успеят да те ориентират.

 

 

 

 

Еми и аз съм си го задавал този въпрос няколко пъти и всеки път си слагам Касперски и все няма нищо :)

Пък за хакерите едва ли някой ще тръгне мен точно да хаква :)

Ако е някой "изрод" нито файруол ще го спре нито нищо!

Пък на чупения хард нямам някакви свръхсекретни кодове и банкови сметки,за да се притеснявам,че ще ми земат нещо или ще се изтрие :)

Имам 5-6игри,10мп3 и 10 филма.Тва е ! :D :)

 

KenwooD, това че си пускал касперски нищо не доказва. Има вируси които след като 1 път се активират не можеш да ги откриеш освен ако не зареди операционната система от чист носител или друг диск, който гарантирано няма вируси - примерно инсталиран току-що без да е "замазана" операционната система а просто на прясно форматиран диск... схващаш идеята надявам се.

 

Ако наистина само 5-6 игри имаш и малко mp3-та едва ли ще ти е голям проблем да ги качиш наново, но колкото и да не ти пука едва ли ще ти е приятно предполагам да ти изчезне всичко и да трябва наново да инсталираш от-до.

 

Но все пак компетентно изказване - вирусите вече ги изтребихме като едрата шарка, антивирусни не ви трябват е несериозно. Пак ти казвам, че ако досега нищо не си пипнал по-добре иди си пусни фиш за тотото, щото явно си голям късметлия :)

Link to comment
Share on other sites

Радвам се, че има напредък, :D в този пост се въздържаш от отстояване на позиция за UNIX. Като напреднеш в тази среда ще ти обясня какво и кога може и не може "зловредният код". Даже и ще те науча на лесен начин за добавяне на българска клавиатурна подредба.

 

Другите ти разсъждения нямам намерение да ги оборвам щото си ги слагам на кура.

Link to comment
Share on other sites

Абе така си е с линукса....ама докато не хванеш например Linux/Lupper.worm...а и имам чувството, че и при него ще бъде до време, понеже четох и за други подобни новопоявили се....а и щом в нета отдавна вече има ръководства за писане на вируси за линукс...гадовете не спят... ;)

Ти изобщо имаш ли си представа за какво говориш?? Тоя вирус разбираш ли какво и кога може да направи, или просто си чул, че има такова нещо??!!! McAfee направо избиват рибата - причисляват уязвимостите на PHP и cgi-bin към Linux :lol: :laughing: :lol: :laughing: Не на нас тия.

Link to comment
Share on other sites

Ти изобщо имаш ли си представа за какво говориш?? Тоя вирус разбираш ли какво и кога може да направи, или просто си чул, че има такова нещо??!!! McAfee направо избиват рибата - причисляват уязвимостите на PHP и cgi-bin към Linux :lol: :laughing: :lol: :laughing: Не на нас тия.

:D а PHP не се ли ползва почти изцяло върху Linux дистрибуции? Може и да има WIndows хостинги с PHP, но все пак PHP компилациите за Windows не са нещо native. Да не говорим за Apache. Апаче под Windows... блях..

Linux сам по себе си е едно ядро, останалите неща са дистрибуции, а всяка една от тях почти, включва Apache, PHP, MySQLи т.н. Също както Windows включва IIS / PWS примерно.

Аз лично не съм по-голям от McAfee да им се бъркам кое към кое ще причислят :P . На твое място бих им писал да поправят политиката си за вирусите.

Вируси теоретично могат да съществуват за всяка ОС, освен ако не е писана с Божията ръка, където в няколко десетки млн. реда код няма и един бъг. А знаем, че винаги има компромис в писането на програмен код, от съображения за ефективност примерно не всички буфери и данни се проверяват за всички възможни негативности. Ако всичко се проверяваше за всичко, ОС-а би бил неизползваем, други похвати се оказват по-продуктивни, на различни слоеве. Не е измислен перфектният хардуер, на който да се правят перфектни програми, на които нито един вирус да не може да ги порази. Вируси има за човешките същества, а компютърът, колкото и да се подобрява, се прави в услуга на хората, той не може да се доближи даже до човешкото съвършенство, създадено от природата, човек използва идеи от природата в компютрите, това е ясно на всички, ментални модели, модели на функциониране на мозъка, и още много примери, човек не е съвършен, камо ли PC.

Да се твърди, че Unix или Linux или което и да е било е имунизирано от вируси е повече от смешно. КАКТО и да е написана ОС-а.

Като се появят в една местност повече човешки същества, се намират и съответните болести и вируси, които да се навъдят. Намират се и специалисти (пак човешки същества), които да се борят с тях.

Природен закон.

Link to comment
Share on other sites

Недей да четеш буквално, мисли малко. Аз ти казвам, че тоя вирус се отнася за бъг в някакви езици за програмиране, а не в операционната система, както се опитват да го изкарат тия мошеници. Айде стига толкова от мен че си лягам, утре съм на работа. :ghost

Link to comment
Share on other sites

Недей да четеш буквално, мисли малко. Аз ти казвам, че тоя вирус се отнася за бъг в някакви езици за програмиране, а не в операционната система, както се опитват да го изкарат тия мошеници. Айде стига толкова от мен че си лягам, утре съм на работа. :ghost

 

Абе момче, пяна ти излиза на устата спомене ли някой нещо за Линукс което не ти харесва, но що не погледнеш на сайтовете на McAfee и Symantec дали има вируси за линукс или не, после говори как необходимо и достатъчно условие да се отървете от вируси е инсталирането на линукс. Ето ти един примерен линк от symantec след като mcAfee не ти харесаха:

 

http://www.symantec.com/avcenter/venc/data/linux.simile.html

 

Сам си направи труда да избереш търсене по Viruses & Risks и да въведеш Linux. Поне хората от Symantec си разбират от работата. Според последните дефиниции на F-Prot има 576 Linux/UNIX threats.

 

Продължавай да си завираш главата в пясъка като някои не-особено умни птици и скоро ще бъдеш доста неприятно изненадан.

 

Дано поне си привърженик на свалянето на critical updates и да си качваш редовно patch-овете на kernel-a че малко от малко поне да не си съвсем според онази аналогия по-горе - със свалени гащи, одупен насред улицата и хубаво намазан с вазелин...

Link to comment
Share on other sites

Язък че се израдвах на напредъка ти, отново се върнахме в изходната позиция. :cry

 

Тия приказки от последните редове са поредният пример каква дребна душичка си, още повече че не можеш посмъртно да ми ги кажеш лично. ;)

 

Като те гледам как сляпо вярваш на всякакви манипулации, сигурно вярваш, че Осама бен Ладен е организирал "атентатите" от 11.09.2001 :lol:

 

Не е ли глупаво да се доверяваш на трети лица да те пазят от вируси и атаки??? Точно това поведение е като на щраус. В UNIX всичко си го настройваш ти, както си искаш, и си напълно спокоен. Ама ти като си ограничен откъм опит и знания си мислиш наивно, че щом нещо го има при едните, го има и при другите.

 

В постовете до тук говоря за UNIX, а не за линукс, ама не знам за теб дали има разлика в тези понятия. Аз ти говоря за общите положения в UNIX, отнасящи се до сигурността (общи за линукс, БСД, соларис и т.н. производни на чистия ЮНИКС). ЛИНУКС не защитавам и не се нагърбвам да го защитавам, защото и той се нацапа от многото пари и стана една голяма боза, само че на малко по-високо ниво от windows. Ползвам си с кеф БСД и съм забравил за всичките бъгави кернели излизащи през седмица, за всичките несъответствия между дистрибуциите, всичките експерименти на студентчета и колежанчета и т.н. но това не е за тази тема, нито за твоята глава. :D Само едно нещо искам да влезе в твоята глава: недей да съдиш за възможностите на ЮНИКС от глупави писания по форумите от некомпетентни хора, юрнали се да пробват лайнукс щото било модерно.Айде стига толкова от мен, повече нямам намерение да споря с теб на теми от които си нямаш понятие.

 

 

Админите и модераторите - сорииииииии :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Като те гледам как сляпо вярваш на всякакви манипулации, сигурно вярваш, че Осама бен Ладен е организирал "атентатите" от 11.09.2001 :lol:

К'ъв Бен Ладен бе....аз бях, ама още не съм им казал... :bgrin:

Айде сега вземете да се избиете за това кое колко вируса може да прихване... ;) ....Всеки да си носи кръста сам и да си решава лично дали "третите лица" ще го пазят...аз лично ще продължавам да разчитам на тях, още повече че това не носи никакви странични ефекти за моята машина, а и дори real time проверката да реши да ме забави някога, винаги мога да ударя временно шалтера на модема и да я изключа докато си свърша работата. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

В постовете до тук говоря за UNIX, а не за линукс, ама не знам за теб дали има разлика в тези понятия. Аз ти говоря за общите положения в UNIX, отнасящи се до сигурността (общи за линукс, БСД, соларис и т.н. производни на чистия ЮНИКС). ЛИНУКС не защитавам и не се нагърбвам да го защитавам, защото и той се нацапа от многото пари и стана една голяма боза, само че на малко по-високо ниво от windows. Ползвам си с кеф БСД и съм забравил за всичките бъгави кернели излизащи през седмица, за всичките несъответствия между дистрибуциите, всичките експерименти на студентчета и колежанчета и т.н. но това не е за тази тема, нито за твоята глава. :

 

Значи изобщо нямаше да отворя дума ако беше казал - сложете си BSD и ще забравите за глупости, само че ти не каза това. Ще цитирам:

 

... или по-лесно - слагаш си Linux и забравяш за вирусите и adware докато ровиш в интернет.. слушаш музика, гледаш филми... , а на другия дял слагаш едно XP (по възможност без да настройваш мрежовите интерфейси) и си го ползваш само по предназначение, ако толкова имаш програма която да изисква Windows

 

Evala az sum to4no taka. I horata koito nqmat opit v dadeni oblasti da ne govorqt po tqh shtoto stavat smeshni.

 

Така че през цялото време аз не съм говорил за UNIX а за Линукс. БСД е друга тема и към него се отнасям с респект, както и към сериозните UNIX-и които работят на mainframe машините. Там работата е на съвсем друго ниво. За вируси там не се е чуло да има, но виж хакерите ги пробват постоянно, щото точно там е ценната информация :)

 

Моля те друг път преди да тръгнеш да защитаваш дадена теза погледни по-добре какво всъщност за какво става дума. Изказвания на про-линукс фенове от типа "за какво ви е Windows" особено в тема за антивирусни са просто върха на сладоледа. Sorry, човече, ама не мога да не изкоментирам подобно изказване.

 

Наистина докато ползваш BSD за сървър ще си работи добре, стига някой daemon да не сдаде багажа по някаква причина (примерно PHPто да крашне някак) което специално при BSD ме съмнява да попречи на останалите неща да си работят, но все пак продължавам да твърдя че дори то не е застраховано срещу всички видове атаки... Някой ден може и да се появи вирус, просто не му е дошло времето.

Link to comment
Share on other sites

за какво ви е Windows

абе не те ли е срам пред цял форум да си измисляш такива тълкувания, още повече че си ми цитирал точните думи :lol: :laughing: :lol:

верно че тук не съм се изказал много точно, това е 'щото имах предвид ползването на някакъв юникс а не конкретно лайнукс, ама ти сега гледаш да се закачиш за която намериш запетайка....

 

хайде стига толкова по тази тема, и да видим дали ще доживеем някога да видим това животно "вирус за ЮНИКС" :lol:

 

нямало ги, но все някога щели да се появят :laughing: :lol: - абе ти да не бъркаш вируси с експлойти??? Аз мислех че през цялото време говорим за зловреден код и възможността той да бъде изпълнен :ghost

Link to comment
Share on other sites

абе не те ли е срам пред цял форум да си измисляш такива тълкувания, още повече че си ми цитирал точните думи :lol: :laughing: :lol:

верно че тук не съм се изказал много точно, това е 'щото имах предвид ползването на някакъв юникс а не конкретно лайнукс, ама ти сега гледаш да се закачиш за която намериш запетайка....

 

Ами сега, запетайка или не - цитирах те - черно на бяло пише "слагаш си Linux и забравяш за вирусите" и под въпросния цитат ти гласуваш с 2 ръце за идеята като гледам. Аз първото изказване го пропуснах щото са глупости надявам се очевидни за повечето хора, обаче като видях и твоето дето обясняваш и всички останали да замълчат и че единствените разбиращи са тези дето са си сложили Linux - ми извинявай ама ..........

 

Ако беше пояснил - сложете си един сериозен UNIX (за предпочитане не Лайнукс щото то не е истински UNIX - ако не знаете - е сега научихте) и няма да имате проблеми с вируси и worm-ове - тогава щях да те подкрепя даже, ама при сегашната ситуация........

 

 

 

 

нямало ги, но все някога щели да се появят :laughing: :lol: - абе ти да не бъркаш вируси с експлойти??? Аз мислех че през цялото време говорим за зловреден код и възможността той да бъде изпълнен :ghost

 

Ееее ама си един дървен философ, няма 2ри като тебе. Говорех, че все някога ще се появи и за BSD нещо ако все още няма - вирус/worm/exploit/каквото ще да е. Не казвам че ще работи на всички юникси, защо ми приписваш думи които не съм казал.

 

Ако си спомняш добре преди година-две имаше някаква "напаст" която плъзна по CISCO рутерите... Колкото е по-сложна една машина толкова е по-голяма вероятността да се намери някъде нещо дребно където ако сложиш прът в колелата да се преобърне всичко.

 

Още в университета се учи, че един тест е успешен единствено ако намери проблем в тествания софтуер. Ако не намери нищо - това не е доказателство че няма проблеми, просто че при въпростните входни данни програмата работи, при други може и да има проблем. Аналогично това че досега няма никакви вируси/worms/whatever не значи че не могят да съществуват. Системите се развиват и това означава, че се трупа все повече и повече код, а статистически в повече код има повече бъгове. Изводите си прави сам.

 

 

 

-----------------------------------

 

 

Не знам за всички UNIX-и обаче за БСД си има антивирусна : F-Prot Antivirus for BSD Workstations

- for home users. Не съм аз този дето ще прецени дали има нужда или не. Те и майкрософт не са включили антивирусна към операционната система, но е факт че го има...

 

 

Айде със здраве пък дано да не пипнем вируси никога, че не е приятно

Link to comment
Share on other sites

Системите се развиват и това означава, че се трупа все повече и повече код, а статистически в повече код има повече бъгове. Изводите си прави сам

Точно Майкрософт са тези които мажат нови бъгове върху старите си бъгави ядра. ;)

 

Най-добре се ориентирай в темата за вицовете :P имаш дарба!

Link to comment
Share on other sites

Точно Майкрософт са тези които мажат нови бъгове върху старите си бъгави ядра. ;)

 

Най-добре се ориентирай в темата за вицовете :P имаш дарба!

 

Да бе сигурно единствено хората които работят за Майкрософт правят грешки и всички останали са безгрешни. Всички програми са писани от хора и е нормално да има бъгове в тях.

 

Ако толкова държиш да споделиш мнението си за Windows и това колко по-добра е някоя друга операционна система - направи го в съответната тема моля те. Това е тема за антивирусни програми и като гледам е в Win_Apps. Хората ползват по една или друга причина Windows а не Линукс, МакОС или нещо друго, и споделят проблеми свързани с това. F-Prot има и за Линукс има и за БСД, дали ще си я инсталираш си е друг въпрос но има вируси и за Линукс, което показва, че и хората които работят над неговото ядро (и не само) също не са безгрешни. Колкото по-сложна става дадена програма толкова повече се увеличава вероятността за грешки в нея и с количеството на кода расте и количеството на грешките и няма нищо чудно в това. Хора сме и никой не е безгрешен - само господ не прави грешки (поне така казват) и е човешко да се греши. Теди добре го каза, че няма безгрешни хора и понеже програмите са писани от хора е нормално да имат тук-там по нещо.

Link to comment
Share on other sites

:excl: :excl: :excl:

имам едно конструктивно предложение. що не продължите да си мерите пишките на ПМ и там да се разберете кой е по-по-най щото май целия тоя бълвоч дет го изприказвахте не засяга дори в 0,04% темата и не помага и наполовината на това на хората които евентуално биха потърсили разрешение на проблемите си в Win_Apps

Link to comment
Share on other sites

Надявам се не си кликнал ОК на въпросния диалогов прозорец който се появява. Това си е обикновен спайуеър, пробвай или с adaware или с някоя антивирусна. Виж McAfee/Symantec какво ще кажат по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...