Jump to content
BulForum.com

Кои са Ви любимите тунинг аксесоари?


INCINERATOR

Тунинг  

26 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Каква тунинг селска мечта бихте си направили?

 

и другият въпрос

 

Кой вид "тунинг" е по-важен за вас и бихте направили за вашата кола.

 

 

Може и да ги степенувате в мнение...

Link to comment
Share on other sites

естествено, че ако имам кинта, ще имам задължително един тунер в гаража си с 1 или 2 "охлюва". Зависи дали ще е само за 402 метра или ще е стрийт лийгал :). После спирачки с дискове равни на 16-ка джанта, вентилирани. Колкото се може по обтекаема форма и те така. Ама за сега само ги сънувам тия неща :lol: Музиката ще я изтръгна и няма да искам ЦД. Гаргата трябва да е от най-рошавите.

Link to comment
Share on other sites

Ами никъде не пишеше "по-добри спирачни апарати" и за това си избрах "неон" и "шпер", най-логичен избор те ми се виждат.

Link to comment
Share on other sites

Може и аз да съм объркал анкетата... май за първи път пускам в тоя форум.

не си. просто трябва да се гласува и в двете разделения ;)

 

Ами никъде не пишеше "по-добри спирачни апарати" и за това си избрах "неон" и "шпер", най-логичен избор те ми се виждат.

 

ами според мен едното без другото не може. или не схванах анкетата. Щото се говори АКО разполагаме с финансова мощ.....Тогава става страшно :lol:

 

Сузуки Ескудо ли бяха в Клас Б дето имаха компресор за ниските и турбина за високите обороти или бъркам двата щата :)

Link to comment
Share on other sites

Лепенките рулзз! :punk и ЦД закачено на огледалото, ама не си го писал в анкетата...

 

А иначе... подобрено хранене, подобрено вентилиране и за да е завършена картинката - подобрено управление на възпламеняването (ама тва след като си купя бензиностанции щот малките коли нещо не ме радват :bgrin: ;) )

Link to comment
Share on other sites

Аз предпочитам охлюви, чупове, бутала и т.н. да сменям ;) Да си направя една кола която да върви и да е изгнила по възможност.Козовете ще са скрити под капака.Така болката за тея които ще искат да ме изпреварват ще е по-голяма :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

Аз предпочитам охлюви, чупове, бутала и т.н. да сменям ;) Да си направя една кола която да върви и да е изгнила по възможност.Козовете ще са скрити под капака.Така болката за тея които ще искат да ме изпреварват ще е по-голяма :devil :devil

 

 

И след завоя по таван :D

Link to comment
Share on other sites

И след завоя по таван :D

 

Не е задължително !! Може и по двигател само...

Link to comment
Share on other sites

И след завоя по таван :D

 

И окачване разбира се ще се сменя.Имах предвид, че не си падам по визуалният тунинг попринцип.Предпочитам ако имам много пари да ги дам за подобряване на вървежа отколкото да е натокам отвън и вътре пък да е със сток мотор... :sick

Link to comment
Share on other sites

от първата анкета нищо не искам :) от втората избирам музиката, обичам силна музика, качествена естествено, след това идва двигателя. Външния вид залагам на максимална изчистеност - без всякакви спойлери брони и такива неща.

Link to comment
Share on other sites

от първата анкета Лепенки от по-мощен модел на Вашата кола

от втората и аз предпочитам качествен звук в колата кристален и мощен ........

Link to comment
Share on other sites

От първата ауспух от руския пазар,а от втората спортно окачване.

Ако имам възможност в близкото бъдеще бих си купил кола със задно дето да си я карам само лятото за фън.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...