Jump to content
BulForum.com

Кой какво кара


бат Ицо

Recommended Posts

Ето малкия звяр , който си има вече две бленди .

Някой ще ме открехне ли какво се има предвид под "две бленди"? Щото освен някои липсващи "осветления" не виждам нещо необичайно на снимката... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Да бе...и аз така го схванах (нещо като на голфа на Пазу), но тъй като на снимката не виждам такива....а най-вероятно това е малко по-стара снимка, съдейки по думата "вече", на която сега обърнах внимание...

 

П.П. Като казах 'Пазу', та се сетих да попитам със закъснение....оня пушек зад голфа, от кръговете на място ли е...или просто кранът отзад си загрява... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Някой ще ме открехне ли какво се има предвид под "две бленди"? Щото освен някои липсващи "осветления" не виждам нещо необичайно на снимката... ;)

Светлоотразителя долу вляво , който липсва на снимката го има вече . Аз на него викам бленда ( поне така знам , че се казва "светлоотразителна бленда" ) .

 

host не се мразя толкова , че да се гавря така с разни лепенки , ленти , диоди и тем подобни щуротии.

Link to comment
Share on other sites

П.П. Като казах 'Пазу', та се сетих да попитам със закъснение....оня пушек зад голфа, от кръговете на място ли е...или просто кранът отзад си загрява... :lol:

Крана "вдига въздух" :) - както се вижда зад волана няма никой , не съм толкова бърз , че да се снимам сам преди да се е разнесъл пушека :lol:

Link to comment
Share on other sites

INCINERATOR , кви са тия тесни гуми на снимката зад моторчето ?

 

 

Това са ми помощните колелца да не губя равновесие. Трябва да взема по-широки, че 325 ми идват малки.

Link to comment
Share on other sites

Това се стяга за дрифт.

505.JPG

 

Заводско излиза така:

1986 - Peugeot 505 2.2 Turbo Injection

четири диска, предни вентилирани. ABS

задно предаване

всички екстри вкл, говорящ комп, но това не ме интересува, по скоро тежат на колата

Displacement:	2155 cc	131.50 cu in
Fuel system:	Bo L-Jet fuel inj.
Aspiration:	Turbo
Max. output:	162.2 PS (160 bph) (119.3 kW) @ 5200 rpm
Max. torque:	240 Nm (177 lbft) (24.4 kgm) @ 3000 rpm

Link to comment
Share on other sites

ако го покараш ти гарантирам че ще си взимаш , аз днеска капарирах КФХ 700 2007ма година за 5500лв , цената е няма да ти говора колко добра , оранжево на цвят е леки забележки по спойлерите

 

особено пък тоя КФХ като му подадеш повечко гас и направо се изправя на 2 гуми

На следващата среща идвам :lol:

Link to comment
Share on other sites

Защо бе...количката е много симпатична, а летите джанти са трепач. :punk

И на повече от 200 к да е, по външността изобщо не й личи...

Link to comment
Share on other sites

Дам, верно заблудих се от Jet означението на двигателя, че е Фиат-ско.

http://www.vea.qc.ca/vea/v/peu50585.jpg < като на Бънди, но отпред снимана.

http://fotos.miarroba.com/fotos/9/1/917008ea.jpg

0 to 60 MPH (96 km/h): 7.9 seconds.

 

джет-а са им последните разработки :rolleyes: ;)

Link to comment
Share on other sites

Дам, верно заблудих се от Jet означението на двигателя, че е Фиат-ско.

означение на двигателя ли?верно бая си се объркал :lol:

bo l-jet = bosch l-jetronic

Link to comment
Share on other sites

Това се стяга за дрифт.

505.JPG

тая барака я псувах всеки вторник и петък щото ми пречеше да се изнеса хубаво и брулех клоните на дървото до завоя :) :D слава богу вече не зареждам ония гадни магазини в съдийския

Link to comment
Share on other sites

Позволявам си да отговоря вместо собственика й.

 

"тая бракма" ще направи смешни поне 50-60% от "колите" на пътищата ни ;) ( това с презумцията, че е подържана както трябва ).

 

А горе за объркването ми, абе и тия дръжки на вратите как си ми замясаха на Делтовски( Ланча ) :D :D :D

 

Едит: Да непускам ново мнение и да осирам темата допълнително.

 

Ами като се замислиш, колко според теб от колите в България са с двигатели между 1.0 и 2.0 до 163 к.с.?Айде сега сметни и колко от тях могат да направят от 0-100 в 8 сек. сектор?Сега прибавяш към това и да имат клима, АБС, задно и 4 врати.И ето ти картинката ;)

Link to comment
Share on other sites

"тая бракма" ще направи смешни поне 50-60% от "колите" на пътищата ни ;) ( това с презумцията, че е подържана както трябва ).

 

По какъв показател ще ни направи смешни? :rolleyes:

 

Добавка:

То колата хубава, ама изказването "смешни" е несериозно. :)

Link to comment
Share on other sites

По какъв показател ще ни направи смешни? :rolleyes:

 

 

Еми по всички освен визия.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...