Jump to content
BulForum.com

Проблем с обхвата на NOKIA 540


Pravetz Fan

Recommended Posts

Че това са уоки токита или за по-кратко радиостанция. В техномаркет ги има за 20 лева.

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Момче, ти просто си уникален, сериозно! Не се даваш лесно, а?

До последно. Сега се сетих, че мобифоните работаха със сателитна връзка.

 

Въпросът ми може да ви се стори глупав, но мога ли да използвам мобифона като радиостанция?

Link to comment
Share on other sites

Че това са уоки токита или за по-кратко радиостанция. В техномаркет ги има за 20 лева.

 

Te и мобифоните са радиостанции но мааалко по-умни - скачаща честота, излъчване на служебна информация при набиране и т.н. - не е кой знае какво постижение но ако имаш радиостанция на която може да нагласяш честотата едно време спокойно можеше да подслушваш.

 

 

До последно. Сега се сетих, че мобифоните работаха със сателитна връзка.

 

Колко си сигурен в това? Защото на мен ми е чудно ако случайно си прав и работят със сателитна връзка за чий х*й им беше на Мобиком тогава да слагат клетки за да имат обхват?

 

 

Въпросът ми може да ви се стори глупав, но мога ли да използвам мобифона като радиостанция?

 

Такъв е да. Може разбира се но трябва сериозно да си поиграеш с поялника.

Link to comment
Share on other sites

Колко си сигурен в това? Защото на мен ми е чудно ако случайно си прав и работят със сателитна връзка за чий х*й им беше на Мобиком тогава да слагат клетки за да имат обхват?

Прочетох го в един сайт. А случайно да знаеш къде има схема за направата на радиостанция?

Link to comment
Share on other sites

Прочетох го в един сайт. А случайно да знаеш къде има схема за направата на радиостанция?

Мобифоните нямат нищо общо с сателитните телефони. Ако искаш и темата за сателитните телефони може да обсъдим. Цени, модели и т.н. Да те предупредя обаче че са доста скъпи разговорите и номерът който получаваш не е български.

Схема можеш да потърсиш в google. Най - ценната информация на тази тема можеш да намериш из руските сайтове.

Link to comment
Share on other sites

Прочетох го в един сайт.

 

Или ти не си разбрал или сайта има грешна информация. Мобифоните не са сателитни телефони

 

 

А случайно да знаеш къде има схема за направата на радиостанция?

 

За теб google няма ли?

 

Bart_Blackboard.jpg

Link to comment
Share on other sites

Струва ми се, че проблемът с приложението на тази Нокия все още не е изяснен...и netrootbg, и djadomraz според мен не дадоха задоволителни отговори. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Дядо Мразе, това ти го разрешавам да си го сложиш като подпис - няма да го трия...нищо, че е почти 300 пиксела. :)

 

Аз това го имам като подпис дълго време тук.

 

от тези мобифони имам един кашон. Приложението им е в рециклирането

Link to comment
Share on other sites

На Германос върви една реклама. Вероятно просто ги прибират и изхвърлят, не вярвам някой да ти даде и 0.50 на бройка (че и на кг даже)

Link to comment
Share on other sites

Ще направя друг. Но да не спамиме. Така за рециклирането не вярвам да дават пари. Те сигурно телефоните които работят ги продават на някой или ги хвърлят.

Link to comment
Share on other sites

Кво стана? В германос колко дават на телефон?

 

Ако има служители на Германос тука да кажат... но ако имаш път натам вземи питай и осведоми всички останали любознателни хора от този форум ако обичаш :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
все пак са с сателитна връзка

Дам, от тука до извънземните и после от извънземните до другия абонат. :lol: То сигурно затова така лошо се чува. Хахаха!

Link to comment
Share on other sites

Звъннах на Германос и ми казаха, че имало някакво кошче, минаваш хвърляш си телефона и това е всичко.

 

Както се очакваше. Естествено че не ти дават никакви пари за това че си хвърлил телефона си точно там. Пък те можа да рециклират нещо от него въпреки че ме съмнява да си струва...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...