Jump to content
BulForum.com

Hyundai


Светлия

Recommended Posts

Чакайте малко. Вече двама трима се оплакаха от старите Хюндаи.Тук, в тази тема. Как заключихте, че новите са по добри ? Не видях някой да каже "Аз карам нов от 3 години и не е пръчка!". Тенденцията сочи друго . Новите коли се трошат повече от старите, щото ги прават с еко матряли, по сложни били , бла бла бла... Не виждам що Хюндай да се откроява от отстаналите и да бърка баланса във вселената ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply
Бънди, ае да не се оправдаваме ;)

Да не кажете, че не е по темата.Алтернатива е на корееца >

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.ph...asc&start=0

 

:) Като сме тръгнали с "алтернативите" ето за 24000 лева: =>

 

424020BMW20745LI20front203rd.jpg

 

П.П. Само да не смятаме, акциза (има варианти за него), разхода (ако и се сложи газова) и трансопрта (той пък не е чак толкова много пари) ;).

Link to comment
Share on other sites

Влизаш лека по лека в правата вяра :rolleyes:

 

Това е защото не мога да си позволя (сърце не ми дава) да сложа метан на Мерц. ;)

 

П.П. Ся някой (БМВ фен) да не ми скочи на бой - и на тази не бих сложил метан... (може би газ само) :)

Link to comment
Share on other sites

Чакайте малко. Вече двама трима се оплакаха от старите Хюндаи.Тук, в тази тема. Как заключихте, че новите са по добри ? Не видях някой да каже "Аз карам нов от 3 години и не е пръчка!". Тенденцията сочи друго . Новите коли се трошат повече от старите, щото ги прават с еко матряли, по сложни били , бла бла бла... Не виждам що Хюндай да се откроява от отстаналите и да бърка баланса във вселената ?

познавам човек с Хюндай Соната 2004 автоматик 75 000 мили (120 000 км) - до момента нищо освен спирачки и смяна на ремъка не е сменяно. Другия има Елантра 2007 автоматик на 70 000 мили (112 000 км) навъртяни за по-малко от 2 години - абсолютно никакви проблеми

Link to comment
Share on other sites

ОФфф, газ...земи поне неква голяма кубатура барем да режеш яко и да си насметка.

 

По-голяма от V8 4,5l 325 hp не ми трябва, все пак за служебна кола говорим. :lol: Но ако имаш предложения давай.

 

познавам човек с Хюндай Соната 2004 автоматик 75 000 мили (120 000 км) - до момента нищо освен спирачки и смяна на ремъка не е сменяно. Другия има Елантра 2007 на 70 000 мили (112 000 км) навъртяни за по-малко от 2 години - абсолютно никакви проблеми

 

И аз имам подобни данни от разузнаването. Между другото сещам се как яростно хората говореха срещу т.нар. Goldstar сега LG примерно и TV -тата които правеха (за Самсунг нямам спомени, но е било подобно предполагам), а сега като отидем в ТМ ми то половината качествени TV -та са корейски. Да не говорим, че даже и матриците на другите марки пак те ги правят !!! Тъй че току виж двигателите на всички BMW -та и Ferrari -та след 10 години са Hyundai. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Vie napravo se izbihte da sporite .... :) No ako trqbva da sme pravi daje vchera po ikonomika daskala razpravqshe che qponskite koli sa nachelo na spisuka na nai-doibrite koli spored (cena , ikonomichnost , kachestvo , zdravina i t.n.).Marki kato Mazda , Toyota , Honda , Hyndai i dr bili nachelo sled tva nemskite .... i t.e. I az chestno kazano mislq che sa dosta dobri no vupreki tova predpochitam nemski .... Prosto zasega karam stariqt opel na bashta mi veche godina i nikoga ne sum imal problemi spored tova che dosta chesto mi se sluchva da izminavam kum 550-600 km idvaiki si kum Bulgariq.Pri polojenie che kolata e na 17 godinki se predstavq otlichno.

Hyndaicheto izgljeda dosta na dobre spored dizain otvutre i spored vsichkite ekstri koito poluchvash mislq che nasitina si zaslujava .... Uspeh s pokupkata i vsichko hubavo :)

Izvinqmva se za shliokavicata , no sum v uchilishte i me murzi da se zanimavam s flex-ypove i prostotiii :)

Link to comment
Share on other sites

Ставаше дума за Hyundai i30.

#host от общи приказки нищо на никой не става ясно. Направи си труда да дадеш поне цени, ниво на оборудване, данъчен кредит ползват ли и т.н. неща, за да можем и аз и другите да сравним. i30 не е най-великата кола естествено, но като сравняваме да е конкретно...

Именно, аз като автор съм се постарал да дам конкретна информация за това за което говоря. И е проява на добър тон, като се говори за някакво сравнение да е конкретно, а не: "Еми то гледайте колко коли има в този клас: Пежо 308, Тойота Корола, Форд не знам си какъв..." и т.н. и т.н. Защото това всеки го знае, няма грам полезна информация в подобни писания.

 

:) И сега като се замислям, точно Фиат и Форд... Даже и ценовата им листа не ми се отваря.

 

Признавам си, че за Фиат нищо не знам и никакви впечатления нямам - само предубеждения. Но така бях и за Hyundai ;), а успяха да ме тушират отвсякъде малките корейчета.

 

36000 лева ли каза. http://www.fiat.bg/content_files/pages/fil...20SportLine.pdf

 

http://www.fiat.bg/content_files/pages/fil...ist%20Bravo.pdf

 

Аз съм на полусъединител още няколко години :wacko:

 

Хюндая от вътре ми хареса.

 

Каза служебна кола. Има и 1,3 мултиджет 75 коня. Ако дава толкова градско ще си прережа вените по дължина :):):)

Link to comment
Share on other sites

Не говори глупости, човека 7-ма серия ще взима!

neslomim , дай някъкви координати да си пусна апликация за кандидатсване за работа при тебе.Щом 7-ца ще взимаш за служебна сигурно си и коректен работодател :)

Link to comment
Share on other sites

... che qponskite koli sa nachelo na spisuka na nai-doibrite ...

 

Аз това не го оспорвам, само ми се струва, че и корейците ще заемат място начело на списъка.

 

 

36000 лева ли каза.

Каза служебна кола. Има и 1,3 мултиджет 75 коня. Ако дава толкова градско ще си прережа вените по дължина :):):)

 

За Фиат като се сетя и все ми се струва, че ще трябва поне 2 по-големички комплекта с инструменти да си взема, а хич ме няма по тая част. Истината е, че няма никой около мен са Фиат, та затова и нямам никакви преки впечатления, което пък е важно когато тръгнеш да избираш.

 

 

Не говори глупости, човека 7-ма серия ще взима!

neslomim , дай някъкви координати да си пусна апликация за кандидатсване за работа при тебе.Щом 7-ца ще взимаш за служебна сигурно си и коректен работодател :)

 

АКО взема 7-ца за служебна, непременно ще ти се обадя. :) Ама като се замисля това с BMW бяха твоите предложения. Между другото на тая седмица и дават градско 13 - да се чудиш да плачеш ли или да се смееш. :)

 

Познай той като си вземе 7-мица, колко ще останат за заплати

 

Сега пък и заплати :) кой въобще е казвал, че ще има, сега е време да се работи за чест и за слава, и за да преборим кризата. Тойота дават пример: "Всеки служител ще си купи по-една нова кола, за да стимулират продажбите си..." а ся де - ей това имам предвид. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ама като се замисля това с BMW бяха твоите предложения. Между другото на тая седмица и дават градско 13 - да се чудиш да плачеш ли или да се смееш. :)

 

 

Не знам с какъв двигател е... ама нереално ли ти се струва да гори 13? :)

Link to comment
Share on other sites

Уникална оферта за служебна http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.ph...asc&start=0 тая специално я караш 4 години макс и я заебаваш.Да си нямаш проблеми с пълномощното.

 

А колкото до продажбите, в момента на никой не му вървят.

Link to comment
Share on other sites

Не знам с какъв двигател е... ама нереално ли ти се струва да гори 13? :)

 

Ей този 4,4l, 325 коня, бензин. :) - не ми се вижда нереално, ами направо невъзможно.

 

Нали за нова гаранционна кола говорим. Какви инструменти? Легенди и митове от рода на Мерцедес и всички други ли ще си разправяме?

 

Принципно това, че е гаранционна, ако ще е всяка седмица, че дори и месец в сервиза, направо няма значение. Просто за Фиат от никой не съм чул да каже, че са здрави машинки.

 

#host продължавай в този дух с предложенията, почвам да подозирам, че са те наели от BMW да ги подпомагаш в пласирането на колите им, явно са затруднени доста от щутгартци :)

 

Едит:

 

Е не е като да няма. Смятам да им помогна в близко време :), все пак.

Link to comment
Share on other sites

Аз това не го оспорвам, само ми се струва, че и корейците ще заемат място начело на списъка.

За Фиат като се сетя и все ми се струва, че ще трябва поне 2 по-големички комплекта с инструменти да си взема, а хич ме няма по тая част. Истината е, че няма никой около мен са Фиат, та затова и нямам никакви преки впечатления, което пък е важно когато тръгнеш да избираш.

 

Така ще си остане ,винаги ще ти се струва само че хюндай ще станат първи в някъв списък освен в този за най-дефектни коли или че ще спрат да прават само таксита... Как пък наплю Фиат като два реда по надоло обесняваш че нямаш дори и приятел който да ти сподели впечатления. Кво излиза ? Първо нямаше по ефтини коли от тази за класа си с толкова екстри ,после се появиха обаче веднага според теб са чупени....чупени колкото и и30 може би ...

Link to comment
Share on other sites

Така ще си остане ,винаги ще ти се струва само че хюндай ще станат първи в някъв списък освен в този за най-дефектни коли или че ще спрат да прават само таксита... Как пък наплю Фиат като два реда по надоло обесняваш че нямаш дори и приятел който да ти сподели впечатления. Кво излиза ? Първо нямаше по ефтини коли от тази за класа си с толкова екстри ,после се появиха обаче веднага според теб са чупени....чупени колкото и и30 може би ...

 

:) Ти специално пишеш май само заради самото писане. Единствения който плюе тук (и не само) си ти, така че ти остава само да внимаваш с вятъра. ;) Досега не видях кола в този клас, с тези екстри и да мога да си взема ДДС. Ти да не би да видя ?!? Крайно безидеен си, всичко което пишеш е шлака, така и никъде не каза нещо конструктивно. Разбрахме за Аурис можеш да не го повтаряш пак. На теб специално каквото имах да кажа го казах. Даже и чувство за хумор нямаш. Съжалявам.

Link to comment
Share on other sites

Бла бла бла ... празни приказки, не написа нищо с което да опровергаеш думите ми ? На другите примери които ти дадохме с колегите няма нужда да им дърпаш ддс-то за да станат 30 000. Те са си толкова. Дачия Логан с всички екстри от магазина е 23к. На нея можеш да прибереш ддс-то. И кво сатва ,за същите пари горе доло можеш да купиш 2 служебни автомобила. Абе цялата идея е абсурдна. Служебен автомобил със всички екстри. Някой ако чуе ще се съдере от смях...

Link to comment
Share on other sites

#host продължавай в този дух с предложенията, почвам да подозирам, че са те наели от BMW да ги подпомагаш в пласирането на колите им, явно са затруднени доста от щутгартци :)

 

Не знам как са щутгардци ама... :)

Като цяло през миналата година Audi продаде малко над 1 милион автомобила по света, като все още изостава зад BMW, който е номер едно в продажба на луксозни автомобили по света с реализирани 1 120 000 автомобила през миналата година.
Link to comment
Share on other sites

Наистина ако говорим за служебна, освен клима, ел. стъкла( предни само ) и халогени за какво са ти другите екстри при положение, че ще й се раз*б* майката на тази кола от каране?

Link to comment
Share on other sites

Не знам как са щутгардци ама... :)

 

:) Ми той Мерцедес е извън класациите, там е ясно никой не го коментира, затова се гледа как са другите само. ;)

 

 

Наистина ако говорим за служебна, освен клима, ел. стъкла( предни само ) и халогени за какво са ти другите екстри при положение, че ще й се раз*б* майката на тази кола от каране?

 

Добре де, горе чак Дачия Логан ми предложи някой, служебния автомобил май всеки си го представя или товарен или за търговски представител. Има обаче и други типове, на мен специално ми трябва такъв в който често ще има пасажери, затова искам да е по-фешън и по-удобен - без да е S класа все пак.

 

Едит: Ако исках нещо малко и простичко, щях да взема Айго -то, 18к, с клима и 5,5 градско - бензин, даже и е по-широка отколкото може човек да предположи отвън, но не ми върши работа.

Link to comment
Share on other sites

:) Ти специално пишеш май само заради самото писане. Единствения който плюе тук (и не само) си ти, така че ти остава само да внимаваш с вятъра. ;) Досега не видях кола в този клас, с тези екстри и да мога да си взема ДДС. Ти да не би да видя ?!? Крайно безидеен си, всичко което пишеш е шлака, така и никъде не каза нещо конструктивно. Разбрахме за Аурис можеш да не го повтаряш пак. На теб специално каквото имах да кажа го казах. Даже и чувство за хумор нямаш. Съжалявам.

 

Нямам фирма и не съм се интересувал от тия врътки за ДДС. Ако е само до 4+1 и горните линкове бяха такива. Гранде Пунтото не ми се занимава да го докарам до 36000 лева, ще трябва 18-ки да му слагаме да стигне тия пари :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...