Jump to content
BulForum.com

Dead space


nibelungen

Recommended Posts

Пробвах я, атмосферата е страхотна, но с тази камера просто не може да се играе. Аз поне не мога :)

Ако беше FPS, щеше да е съвсем друго нещо.

Link to comment
Share on other sites

Пробвах я, атмосферата е страхотна, но с тази камера просто не може да се играе. Аз поне не мога :)

Ако беше FPS, щеше да е съвсем друго нещо.

Ако беше ФПС щеше да се развали цялата атмосфера и геймплей :д С камерата се свиква след 10тина минути.

Какво им има на контролите? Супер удобни са си. Пробвах я и с геймпад и за мен с кбд е много по-удобно.

Link to comment
Share on other sites

Играта е суперрр особенно ако искаш да се вкараш в филма нощно време яко издут звук се филмирам ммного като в някъф филм се чуствам или по точно като в Пришалеца

а с камерата наистина така има много по голям ефект от колкото да е на фпс

а и графиката не е лоша мен ме кефи много

Link to comment
Share on other sites

@nibelungen - пробвай да си пренаредиш контролите наново. Просто им задавай същите бутони от клавиатурата. Имах проблем с 1 друга игра преди време, който приличаше на твоя. Или пък ако си с някоя по-моделна клавиатура с там сума бутончета, провери драйверите й да не правят някакъв проблем.

 

Иначе много хубава игрица - и графика, и атмосфера, и геймплей - въобще много добре измислено.

Направо да не повярваш че ЕА може да пуснат нещо различно от спортни симулатори и НФС. :lol:

Link to comment
Share on other sites

хубава игра, перфектна за нощно време :) лошото е само, че играх някъде двайсетина минути след един сейф, убих поне джайсетина гада и ме изхвърли... :( ама нищо, играта си заслужава и пак ще ги утрепя всичките, много ми харесва като ги тупам и хвърчат ръце, крака :)

Link to comment
Share on other sites

@nibelungen - а с друга клавиатура пробвал ли си ? На какъв порт ти е сегашната? Пробвай да ги смениш... и кажи после какъв е резултата... Ако ли пък не - преинстал на играта..

Link to comment
Share on other sites

А случайно някой да може да ми каже как адекватно да пусна джойстик към тази игра?

Включих го, работи, но нищо не мога да направя реално.

Link to comment
Share on other sites

Как така си го включил и работи, но нищо не може да направиш? Значи не работи? Какъв е пада и слагал ли си му драйверите?

Link to comment
Share on other sites

Как така си го включил и работи, но нищо не може да направиш? Значи не работи? Какъв е пада и слагал ли си му драйверите?

PADA e Genius - включен е към ХР и видях че работи от контрол панела - няма драйвери - плъг & плай дивайс е.

Става нещо ама не знам какво - не мога да управлявам героя... и не мога да настроя бутоните...

Link to comment
Share on other sites

@nibelungen - пробвай да си пренаредиш контролите наново. Просто им задавай същите бутони от клавиатурата. Имах проблем с 1 друга игра преди време, който приличаше на твоя. Или пък ако си с някоя по-моделна клавиатура с там сума бутончета, провери драйверите й да не правят някакъв проблем.

 

Иначе много хубава игрица - и графика, и атмосфера, и геймплей - въобще много добре измислено.

Направо да не повярваш че ЕА може да пуснат нещо различно от спортни симулатори и НФС. :lol:

 

ЕА имат много много други игри освен спортните симулатори (които са към EA Sports, а не към EA Games) и NFS.

 

Небезизвестната Battlefield е тяхна.

AVP

007 игрите

Black and White

Crysis

Medal of Honor поредицата

Total War серията

Simcity

Sims

Spore

 

 

PADA e Genius - включен е към ХР и видях че работи от контрол панела - няма драйвери - плъг & плай дивайс е.

Става нещо ама не знам какво - не мога да управлявам героя... и не мога да настроя бутоните...

 

Ако nibelungen не може да си нагласи контролите, нормално е и ти да не можеш, било то и с пад. Все пак трябва да цъкнеш на копчето за посоката и да цъкнеш с пада.

Link to comment
Share on other sites

някой има ли идея колко чаптъра има играта че вече започна да ми омръзва пък съм в края на 9ти :) ?

 

Играта много ми хареса ... напомня ми на сингъл плеара на халф лайф (1цата). Много напрегнати ситуации се получават. Поне на хард почити през цялото време си без мониции, енергия или пък "кръв".

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Играта е супер изродска! :) От любимия ми жанр! Толкова е стресираща, че я играя само като има хора унас или слушам телевизия зад гърба си :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...