Jump to content
BulForum.com

Защо жените стават мъже?


Recommended Posts

Не става въпрос за операцията, при която жени сменят пола си. Това също е интересна тема, но има своето медицинско обяснение ...Не съм съгласна с твърдения от сорта „това е мъжка работа“ и „това е женска работа...Защо в днешно време жените започваме да се превръщаме все повече в мъжки момичета и да се натоварваме с ангажиментите, с които би трябвало да се заеме мъжът?

 

Отмъкнах го от един друг форум и във връзка с вчерашните ми писания...Та въпросът на момата е"Защо жените стават мъже", а моят е "Защо мъжете стават жени?"

Link to comment
Share on other sites

Защото си го правят сами с претенциите си за еманципация и с всички останали феминистки простотии.

 

[Edit] Джауре, слагай крайния въпрос в името на темата бе. :wacko: Мъжете стават жени, защото им го налага малоумната мода, а и както каза био, за да могат да просперират в новата си роля на анални дворяни. [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Защото си го правят сами с претенциите си за еманципация и с всички останали феминистки простотии.

 

 

Това за анализма - ясно. :) Но виж сега/то си направо частен случай де/ една от мацките в кусра ми по спелеология, е точно "светска дама", елегантна, културна, облича се с вкус, има мозък и въобще не претендира за еманципация и феминизъм.Шефът и я пратил на курса, за да се научи да работи в екип, както каза, когато се запознавахме, и въобще няма желание да се въргаля като потна свиня в калта. Но когато по-дъртите пещерняци обясняваха колко е яко да се омажеш с кал, да се промъкваш през спиращи/буквално/ дъха тесняци, за да видиш след това подземната красота, недостъпна за останалите хора, в очите и заблестя някакво такова опасно огънче на лудостта, дето ми е толкова добре познато.Сигурен съм, че мацката ще е една от издържалите с отличен курса, защото вече ина много сериозна мотивация.А да не говорим, че когато жените осъзнаят, че ги бива в нещо, повече от мъжете, стой та гледай...Мисля, че и това не е за изпускане като фактор...

Link to comment
Share on other sites

Абе то е фактор, ама пак спада към фенинистките изстъпления от типа "ся ша ти докажа, че това го правя по-добре от теб, въпреки че дейността може да ме кара да изглеждам малоумно", все едно аз да седна да се състезавам с някаква жена на бродерия или плетка, не че днешните жени много ги могат тия неща.

Link to comment
Share on other sites

Абе то е фактор, ама пак спада към фенинистките изстъпления от типа "ся ша ти докажа, че това го правя по-добре от теб, въпреки че дейността може да ме кара да изглеждам малоумно",

 

 

Хъм, като включим момента, че аз се отнасям с всички еднакво/като с лайна/ не виждам защо да е феминистко изстъпление.По-скоро може да се каже, че е състезание, в което жената не е облагодетелствана.Трудно се навират цици в тесняк...

Link to comment
Share on other sites

Как да не стават мъже, когато обстоятелствата им го налагат?

Прекрасно е до теб да има един мъж, който разбира от всичко, който знае какво да направи във всеки момент. Ама като няма - научаваш се да правиш нещата сама. Питаш, пробваш и се научаваш. И няма нищо лошо в това, че си научил няколко неща, които по принцип не са ти "в категорията". Най-лошо е, когато просто нямаш избор, ама пък тогава си доказваш колко неща можеш всъщност.

Иначе ми е хиляди пъти по-приятно да готвя, да плета, или да бродирам. Нося рокли, гримирам се, обичам и токчетата - съвсем женски неща. И това не пречи голяма част от строителните неща в апартамента, в който живея, да съм ги правила съвсем сама - от сутрин до вечер, защото се налага. Не пожелавам на никого да се учи по този начин - викайки неволята. Просто казвам, че когато се налага, човек може да бъде много неща и никое да не пречи на другото. Всяко придобито знание и умение е само от полза. Което пък значи, че мъж, който няма и съвсем прости умения, дори тези, които аз имам, не ми трябва, нали?

Пък мъжете стават жени, защото имат по-лабилна психика /айде, нападайте/. Ако случайно един мъж взима по-малко пари от жена си, или пък е на по-неуважаван пост, или започва да я мачка психически - ако е "мъжкар", или започва да пие и да виси пред телевизора по цял ден. Примери имам достатъчно. И тези, вторите, понеже са комплексирани от жените си, стават техни прислужници. Сменят се ролите на мъжа и жената в семейството. И ако една жена винаги ще търси начин да изкарва повече, ако трябва да вземе допълнителни квалификации, за да се грижи за децата си, то мъжете по-често се предават.

Пък външно стават жени, защото обръщат твърде много внимание на незначителни неща, особено от гледна точка на повечето жени /тези, с цикламените и жълти коланчета и големи надписи D & G не ги броим/. Аз не мога да разбера защо си мислят, че като си оскубят веждите, като сложат блузката по тялото и като си бръснат краката, ще станат по-привлекателни. На мен, пък и не само, това ми е по-скоро гнусно. Но всяка стока е предназначена за определени потребители. Ако аз искам да си намеря приятел борче, ще се изруся, ще сложа пола тип "колан", 8 тона грим, ще отида в някое тежкарско заведение и ще кръстосам/разтворя крака на бара. И така, ако едно момче иска да бъде харесвано от цикламени девойки, които прекарват живота си по салоните и моловете, ТРЯБВА да бъде със стърчаща изрусена косичка отзад, бръснати крачета, колан с кристалчета и черепчета, може и бял анцуг и джапанки, естествено. На всяка цена с оскубани вежди, евентуално и кристалчета по ушите.

 

Извинявам се, ако някой се е познал, не съм целяла да обидя когото и да е.

Link to comment
Share on other sites

Което пък значи, че мъж, който няма и съвсем прости умения, дори тези, които аз имам, не ми трябва, нали?

 

Пък мъжете стават жени, защото имат по-лабилна психика /айде, нападайте/.

 

Аха.Най-малкото търсим равностойни партньори или така нареченият съвременен естествен подбор.

 

Що пък да нападам?Даже ще те подкрепя, доказано е неведнъж и от живота, и от разните му там психолизачи - в стресови/ама наистина стресови/ ситуации, мозъкът на жената работи много по-рационално от този на мъжа.

Link to comment
Share on other sites

Аз цяла година взимам по-малко от жена ми и пак й давам пари отвреме навреме, а и не съм опищял света :D Ама тя си работи повече от мен, логично е да взима повече.

Link to comment
Share on other sites

Част от мъжете стават жени, за да компенсират частта от жените, скандиращи за еманципация, равенство и т.н. Потреблението определя търсенето. След време на мода ще са дебелите жени(и мъже), поради тенденцията на масово затлъстяване...

Link to comment
Share on other sites

Защото все повече мъже се превръщат в жени :bgrin: .Тфа един мъж да не може да смени крушката у тях,да не може да смени слушалката на душа,да не мое забърка малко циментец-къф мъж е?

 

 

П.П.Егати плоския отговор дето написах :lol:

Link to comment
Share on other sites

Чш, аз не мога да забъркам цимент! Може и да мога, ако на торбата има инструкции за пропорциите :D

 

Затова бащата ме юрка, че съм "интелектуалец" :D

Link to comment
Share on other sites

Как да не стават мъже, когато обстоятелствата им го налагат?

Прекрасно е до теб да има един мъж, който разбира от всичко, който знае какво да направи във всеки момент. Ама като няма - научаваш се да правиш нещата сама. Питаш, пробваш и се научаваш. И няма нищо лошо в това, че си научил няколко неща, които по принцип не са ти "в категорията". Най-лошо е, когато просто нямаш избор, ама пък тогава си доказваш колко неща можеш всъщност.

Иначе ми е хиляди пъти по-приятно да готвя, да плета, или да бродирам. Нося рокли, гримирам се, обичам и токчетата - съвсем женски неща. И това не пречи голяма част от строителните неща в апартамента, в който живея, да съм ги правила съвсем сама - от сутрин до вечер, защото се налага. Не пожелавам на никого да се учи по този начин - викайки неволята. Просто казвам, че когато се налага, човек може да бъде много неща и никое да не пречи на другото. Всяко придобито знание и умение е само от полза. Което пък значи, че мъж, който няма и съвсем прости умения, дори тези, които аз имам, не ми трябва, нали?

Пък мъжете стават жени, защото имат по-лабилна психика /айде, нападайте/. Ако случайно един мъж взима по-малко пари от жена си, или пък е на по-неуважаван пост, или започва да я мачка психически - ако е "мъжкар", или започва да пие и да виси пред телевизора по цял ден. Примери имам достатъчно. И тези, вторите, понеже са комплексирани от жените си, стават техни прислужници. Сменят се ролите на мъжа и жената в семейството. И ако една жена винаги ще търси начин да изкарва повече, ако трябва да вземе допълнителни квалификации, за да се грижи за децата си, то мъжете по-често се предават.

Пък външно стават жени, защото обръщат твърде много внимание на незначителни неща, особено от гледна точка на повечето жени /тези, с цикламените и жълти коланчета и големи надписи D & G не ги броим/. Аз не мога да разбера защо си мислят, че като си оскубят веждите, като сложат блузката по тялото и като си бръснат краката, ще станат по-привлекателни. На мен, пък и не само, това ми е по-скоро гнусно. Но всяка стока е предназначена за определени потребители. Ако аз искам да си намеря приятел борче, ще се изруся, ще сложа пола тип "колан", 8 тона грим, ще отида в някое тежкарско заведение и ще кръстосам/разтворя крака на бара. И така, ако едно момче иска да бъде харесвано от цикламени девойки, които прекарват живота си по салоните и моловете, ТРЯБВА да бъде със стърчаща изрусена косичка отзад, бръснати крачета, колан с кристалчета и черепчета, може и бял анцуг и джапанки, естествено. На всяка цена с оскубани вежди, евентуално и кристалчета по ушите.

 

Извинявам се, ако някой се е познал, не съм целяла да обидя когото и да е.

 

 

Познах се :P

 

Има верни неща, но има и друга гледна точка. Примерно жени, на които не им достигат 18 см, на които обстоятелствата не им го налагат, но не могат да приемат факта, че някои неща мъжете ги правим с лекота, а жените трябва да се напрегнат доста физически и дори умствено (!?!) за да се докажат, че са по горе от мъжете. Трябва наистина да си тъп комплексар, за да се бориш с такава жена. Признаваш си "поражението" и взимаш най-хубавото от живота. И следиш за баланса в семейството. Защото умния човек не се състезава със съотборника си, но всеки си има пороци. Идеални жени няма, мъже пък хич. Пък и на мен тези сантиметри никога не са ми били излишни и никога не съм искал да бъда жена. Сигурно защото ми харесва да съм мъж :P

Link to comment
Share on other sites

Ти пък... 18 сантиметра е една оптимистична "цифричка", която не само на някои жени не им достига /не в задоволителен план де/ ;)

Link to comment
Share on other sites

RiMy_SuN Вземи ме за мъж, щи помагам в строителната работа, психиката ми е бетон, пия 1 до 2 големи уискита на седмица 2, Заплатата ми е 400+ на ненормиран работен ден. :)?

 

По темата. Каквото и да си говорим, вече живота се промени тотално от всеки един аспект..всичко е толкова различно, че това е неизбежно. А може би винаги го е имало, просто ние сме от поколението и века на бума от информация.

Взе да писва този дигитален свят..

Link to comment
Share on other sites

Ти пък... 18 сантиметра е една оптимистична "цифричка", която не само на някои жени не им достига /не в задоволителен план де/ ;)

 

Ееее ама нали не трябва да пада по долу от мъжа :pirate

Link to comment
Share on other sites

RiMy_SuN Вземи ме за мъж, щи помагам в строителната работа, психиката ми е бетон, пия 1 до 2 големи уискита на седмица 2, Заплатата ми е 400+ на ненормиран работен ден. :)?

Аз си имам, друг не ми трябва :)

 

АлБънди, идеята ми беше, че не много мъже могат да се похвалят с толкова, иначе разбрах какво имаш предвид. Или пък не - много могат да се похвалят, само при една част е реално :)

Link to comment
Share on other sites

Аз си имам, друг не ми трябва :)

 

АлБънди, идеята ми беше, че не много мъже могат да се похвалят с толкова, иначе разбрах какво имаш предвид. Или пък не - много могат да се похвалят, само при една част е реално :)

 

Ми ще се хвалят. Предполагам си ровила из женски интимни форуми за да си така осведомена :) Иначе който го докарва го докарва и на пръсти и на други неща и не разчита само на един гол ... :P

Иначе е пословична потентността на бакшиша, както и импотентността на банкера такъв. Т.е. интелигентността е враг номер едно на качествения секс и само алкохола помага на интелигентната жена да бъде мръсница в кревата.

За адвокатите не знам, ама за адвокатките се носят легенди :lol: Че носят на пиене де

Link to comment
Share on other sites

Ми ще се хвалят. Предполагам си ровила из женски интимни форуми за да си така осведомена :) Иначе който го докарва го докарва и на пръсти и на други неща и не разчита само на един гол ... :P

Иначе е пословична потентността на бакшиша, както и импотентността на банкера такъв. Т.е. интелигентността е враг номер едно на качествения секс и само алкохола помага на интелигентната жена да бъде мръсница в кревата.

За адвокатите не знам, ама за адвокатките се носят легенди :lol: Че носят на пиене де

Всяка вечер, поне до 2.00 часа се ровя из интимни форуми, а след това си водя и записки. Вече съм събрала един куп - метър, метър и нещо висок. И установих, че е нормално пишкомеренето да се преустанови до 30тата година от развитието на мъжа ;)

Link to comment
Share on other sites

В грешка си. Не само не си права за пишкомеренето, ама и след 30-тата година вече се набляга и на пишкоставането :lol:

 

бтв този мъж дето си го имаш, да не работи нощем, че имаш време да се ровиш до 2 часа из интимните форуми? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Всяка вечер, поне до 2.00 часа се ровя из интимни форуми, а след това си водя и записки. Вече съм събрала един куп - метър, метър и нещо висок. И установих, че е нормално пишкомеренето да се преустанови до 30тата година от развитието на мъжа ;)

Според мен ако се чака до 30... отдавна е станало прекалено късно :) Характера се формира през пубертета.

Link to comment
Share on other sites

Жените са започнали да крадат една много важна част от характера на мъжете - да стават свине.А мъжете крадат друга важна черта от характера на жените - да бъдат курви.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...