Jump to content
BulForum.com

Има ли някой,който ще учи в ПУ


Recommended Posts

Здравейте!

Ами пуснах темата,ако има някой,който ще учи в ПУ да пише. Да се запозная с новите си колеги и евентуално да ходим заедно за откриването. Ами вие сте.... :punk

 

Разбрахме се с BlackGuardian, po_taka, A55A551N80R да ходим заедно. Няма ли да се присъедини и друг към нас? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Знам го това,но аз исках ако има колеги от форума,да пишат и да се запознаем. Не се знае,може да си помагаме(кой с каквото може) и така :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

;) Аз.Приеха ме МИО, в икономическия факултет, нямам нищо против да ходим заедно на откриването ;), стига да се съберем повечко хора.Кога всъщност е това откриване и къде?
Link to comment
Share on other sites

Ами на 28 септември в партийния дом,но не знам в колко часа. :rolleyes: Аз съм бит и технологии. Петя - приятно ми е :beerchug Казаха ми,че било хубаво да се отиде,защото ще запознават първокурсниците със специалността,която са избрали и ще се запознаят с бъдещите си колеги :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ами на 28 септември в партийния дом,но не знам в колко часа. :rolleyes: Аз съм бит и технологии. Петя - приятно ми е :beerchug Казаха ми,че било хубаво да се отиде,защото ще запознават първокурсниците със специалността,която са избрали и ще се запознаят с бъдещите си колеги :lol:

В 11 часа.

Link to comment
Share on other sites

WTF?! Какво е "Бит и Технологии"?

 

Ами това е нова специалност в ПУ. Обще взето никой от студентите не знае какво се учи,каква е програмата и т.н.,но в справочника пише,че можеш да се развиваш в една по-широка сфера на дейности от типа на образованието,ценрове за соц. подпомагане и услуги,бюра по труда,инспекции по охрана на труда и още най-различни :devil и така

Link to comment
Share on other sites

:lol:

 

Честито! И аз така, записах нова магистратура, пилотен курс, първа година, сега като гледам накъде вървят нещата, няма да я завърша поради номерата, сервирани ми от ПУ.

Link to comment
Share on other sites

Не рискувах, просто записах единствената, в която не се повтаряха дословно предмети и дисциплини, които бях циклил вече 4 години. И се започнаха редовните номера - преподавателите не идват на указаните дни, после ние сме виновни и безотговорни, после ни искат да правим изпити и изпитни работи при хора, които не сме виждали. И така.

Link to comment
Share on other sites

ооо сериозно? тцц,то винаги студентите виновни! Дано при мен не се получават такива неща... Успешно завършване ти желая...

Link to comment
Share on other sites

ооо сериозно? тцц,то винаги студентите виновни! Дано при мен не се получават такива неща... Успешно завършване ти желая...

 

Още щом си се записала в ПУ очаквай тея неща.Няма да те подминат гарантирам.Аз си го казах в една друга тема ако искаш само да имаш диплома с която 5 пари неможеш да земеш и цял ден да висиш по кафетата като уж си на лекции стой в ПУ.Ако не искаш такива неща се замисли на момента как да се разкараш.

Link to comment
Share on other sites

Още щом си се записала в ПУ очаквай тея неща.Няма да те подминат гарантирам.Аз си го казах в една друга тема ако искаш само да имаш диплома с която 5 пари неможеш да земеш и цял ден да висиш по кафетата като уж си на лекции стой в ПУ.Ако не искаш такива неща се замисли на момента как да се разкараш.

ей ТУ-не се пени толкова по адрес на ПУ ;)

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно прав е Джозо!На мен пари да ми дават не бих учил в ПУ икономика например в смешния им факултет от 100 и кусур човека,че и другети специалности не са цвете...

Link to comment
Share on other sites

ей ТУ-не се пени толкова по адрес на ПУ ;)
Че лъже ли?! Айде моля ти се... Отвратителена университет. Нищо друго не желая да кажа... Организацията е под всякаква критика - преподавателите, нека не ги коментирам. В лекции ни споделя ценовата си листа за различните оценки на изпита...

 

Най-пропадналия факултет на СУ е по-добре от най-прогресиращия в ПУ...

Link to comment
Share on other sites

ей ТУ-не се пени толкова по адрес на ПУ ;)

 

Не се пеня просто давам съвет ;) Преди и аз бях заблуден и викам са е*а в главата проста що записах ТУ като мога да бича айляк в ПУ.Е да ама от година имам доста преки наблюдения от там и не съм особенно очарован.Мислих че е по-друго положението там ама Курнир също описа много добре ситуацията.

Link to comment
Share on other sites

Влиза се толкова трудно... Еми къде да се учи в такъв случай в Пловдив? Специалностите в ТУ и ВХВП са с математика,физика и т.н. Не на всеки се отдават. Според мен на всякъде е еднакво - няма толкова голямо значение какво завършваш,защото засега са важни връзките. Аз лично се кефя на това,което ще уча и затова отивам там,не да вися в кафетата,но ако е такава работата - УЖАС!! Ще видим какво е :ghost

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...