Jump to content
BulForum.com

УЕФА 08/09


sasho_1989

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Ще дават ли някой от мачовете днес :blink:

 

edit: Уецки - Жилина ТВ2 ;)

 

Ахахах... ааххахайахайхаъуахъайхадс%@#$@Н %@#$%@! хахахахахаха :lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

как левски станаха толкова слаби? миналия сезон бяха по-добре, а сега...имам чувството, че ако не ги подкрепят в бг съдиите са изпаднали :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Левски са срам за България. Яд ме е за Черно море

Както пишеше в една статия по-добре да се бяха паднали срещу Борусия, та поне един път да отпаднат от силен отбор :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Бахти тия Левски вече не са никъв отбор.Отново само приказките им бяха големи. Незнам сигурно вече никой за нищо не ги брои тях

Link to comment
Share on other sites

Май преди години някой ги беше кръстил "Футболните идиоти на Европа"...

 

Някой да знае кой е и защо, между другото?

Link to comment
Share on other sites

Защо винаги има.... Аз до 80 и някоя минута наблюдавах в LiveScore 0:0... После ми стана весело - откровено го казвам. Отделно че след мача на Юве и БАТЕ един фен хумористично отъждестви сините с Юве :bgrin: Сега с кой да ги сравним не знам... Едно е сигурно - откакто се помня по-големи резили говедата не са брали... И толкова нагъсто един след друг във времето... Интересно ми е феновете как ще реагират... Какво ли е казал Кокала? А Батков дали пак ще се яви пиян с цигарата пред камерите? Който следи - да казва...

Link to comment
Share on other sites

какала точно след мача каза, че инструкциите са били за атака от първата минута. мен специално това ме съмнява, или просто левски толкова могат :bgrin:

на полувремето било казано по-агресивно, имали положения, но не вкарали, те минали веднъж центъра и гол. това е....гледа се напред :laughing:

нашия жоро христов вика - ся ставаме задължително шампиони и тва е :laughing:

ми ако спрат да ги подбутват съдиите какво ли ще стане...сигурно нормално първенство :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Май преди години някой ги беше кръстил "Футболните идиоти на Европа"...

 

Някой да знае кой е и защо, между другото?

 

http://www.sport1bg.net/sport1/node/47765

Link to comment
Share on other sites

Срамът вече е тотален. Наказанието - Всички играчи и ръководството на Левски да заемат поза "Щраус" (демек да забучат глави във тревата на Герена) и да се оставят на милостта на феновете. :D

 

Едит: А да попитам - тея момчета от Жилина с каква професия са - че предните бяха трактористи, по-предните скиори ... ?

Link to comment
Share on other sites

Май преди години някой ги беше кръстил "Футболните идиоти на Европа"...

 

Някой да знае кой е и защо, между другото?

Eвроспорт ;)

 

Защо ли ФК Калъфка вече не ми правят такова впечатление - Беверен, Тампере, БАТЕ, Жилина...закономерност откъдето и да погледнеш :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Едит: А да попитам - тея момчета от Жилина с каква професия са - че предните бяха трактористи, по-предните скиори ... ?

Пчелари :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пчелари :lol:

 

Хах, как не се сетих - нали жилят :lol: ...

Умирам от нетърпение да видя физиономията на чичко Борат и какво изявление ще даде :bgrin: ...

Link to comment
Share on other sites

какала точно след мача каза, че инструкциите са били за атака от първата минута. мен специално това ме съмнява, или просто левски толкова могат :bgrin:

на полувремето било казано по-агресивно, имали положения, но не вкарали, те минали веднъж центъра и гол. това е....гледа се напред :laughing:

нашия жоро христов вика - ся ставаме задължително шампиони и тва е :laughing:

ми ако спрат да ги подбутват съдиите какво ли ще стане...сигурно нормално първенство :laughing:

 

:lol: :lol: :lol:

Ех че не съм страничен съдия ,няма да тичам с флагче а с алуминиева бухалка и който се доближи до страничната линия ще му размазвам кратуната.Бахти ний в квартала като се съберем пръчовете да играем, играем по добре (и "ганкино"-то и комар и в дискотеката,само дето няма някой мустакат педал да ни дава пари за тая работа).

Link to comment
Share on other sites

Eвроспорт ;)

 

Защо ли ФК Калъфка вече не ми правят такова впечатление - Беверен, Тампере, БАТЕ, Жилина...закономерност откъдето и да погледнеш :laughing:

 

Евроспорт my ass :P

 

"Двубоят с белгийския Антверп е рядко срещан по своя развой. Сините водеха със "сигурното" 3:1 като гости, когато за има-няма пет минути Здравко Здравков пусна три гола зад гърба си и се роди прозвището "Евроидиоти", което западната преса лепна на българите. На скоро един от бранителите на Левски от този злополучен мач призна повдигайки рамене, че и до ден-днешен не знае как се е стигнало до тези три гола"

 

Иначе Левски вече започват да правят впечатление с това, че скоро мачовете им може да ги гледаме в Господари на Ефира

 

Току що пък забелязах кадри от събитията на Герена след мача... Говеждата публика в пълния си блясък! Вместо да отидат да си наритат ръководството и отбора ще ми скачат на полицаите... Долна мръсна сган...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
Guest Rumbata

Вече го даваха, язък за Милан (симпатизирам им), но определено Вердер заслужаваха да продължат :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...