Jump to content
BulForum.com

Beijing 2008 Olympic Games


Stenli

Recommended Posts

Не мога да ги гледам тия американци ве :angry1 Толкова противна раса,целия им отбор грозни типове с криви физиономии и си мислят,че могат да играят...

 

ЕДИТ:За волейбола ставаше дума

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Всеки си има лично мнение.. Това че мразиш американците обаче, не означава, че са надрусани ;) Все пак за да стигне до там и да постигне това са нужни много усилия ;) Що не отиде някой от тук да се надруса и да постави 7 световни и един олимпийски рекорд + 8 златни медала, щом е толкова лесно...

 

А преди малко САЩ победиха с 3:2 Русия на полуфинала по волейбол :D Нека им на руснаците !

Link to comment
Share on other sites

Всеки си има лично мнение.. Това че мразиш американците обаче, не означава, че са надрусани ;) Все пак за да стигне до там и да постигне това са нужни много усилия ;) Що не отиде някой от тук да се надруса и да постави 7 световни и един олимпийски рекорд + 8 златни медала, щом е толкова лесно...

 

А преди малко САЩ победиха с 3:2 Русия на полуфинала по волейбол :D Нека им на руснаците !

photo_big_186713.jpg

Тази да ти е позната?

Колко медала виждаш?

Преди да защитаваш когото и да било се замисли поне малко... Просто не виждам кой здравомислещ би повярвал в такива супер американци, които се опитват да ни пробутват.

Link to comment
Share on other sites

photo_big_186713.jpg

Тази да ти е позната?

Колко медала виждаш?

Преди да защитаваш когото и да било се замисли поне малко... Просто не виждам кой здравомислещ би повярвал в такива супер американци, които се опитват да ни пробутват.

Айде моля ти се, не на мен тия.. Все едно китайците не вземат допинг (дето са с 50 златни медала..) или пък руснаците.. A да не говорим и за другите ;) Но не забравяй, че може да има хора, които да успяват някак да постигнат резултати и без допинг.

Link to comment
Share on other sites

Абе това е професионален спорт,мислиш ли,че без зоб можеш да бъдеш конкурентно способен?

Има си доктори и хори,които се занимават именно с това-да правят гимнастики с медикаментите,за да са отрицателни допинг пробите.Не мисля,че си неотлъчно до Фелпс 24 ч,за да твърдиш,че не взима стероиди,нито пък аз,но поне малко съм запознат с пределите и границите на натуралния спорт и виждам какво се случва в басейна...

Всички вземат,едни взимат капки,други друго,в зависимост от спорта и това какво им трябва-сила,бързина и т.н...

Тази на снимката вземаше ли стероиди?-вземаше...призна ли си?Призна си...Пък и не беше много трудно да се предположи...

Link to comment
Share on other sites

Да не говорим и за супер смешното субективно оценяване на съдиите.... Цялата олимпиада се превръща в една голяма пародия. Добре, че все още има доста качествени!

Link to comment
Share on other sites

Redeem Team-a и аржентинците правят доста интересен мач.След първата част мислих,че американците ще ги разбият,но аржентинчетата не се дават!! :D

Link to comment
Share on other sites

Някой ако може да ми даде линк за да изтегля откриването на олимпийските игри...Разбрах че е било много красиво ,но не го намирам никъде из торентите :(

Link to comment
Share on other sites

Някой ако може да ми даде линк за да изтегля откриването на олимпийските игри...Разбрах че е било много красиво ,но не го намирам никъде из торентите :(

My Webpage :)

Link to comment
Share on other sites

USA - Brasil 3:1

 

Фантастичен мач на американците. Още веднъж показаха, че добрата колективна игра води до големите успехи. Ако ние имахме такъв колектив с нашите потенциали, нямаше кой да ни бие никъде...

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да ми говрите, тея олимпийски игри бяха просто най-великите, правени някога. За съжаление успяха да станат и най-голямата пародия на олимпийски игри :/. То не бяха рекорди, не беше зоб, не бяха скандали, не беше бутане от съдии... Нямам думи просто :/.

Link to comment
Share on other sites

България записа най-слабото си представяне на Летни Олимпийски Игри от над 50 години

България записа най-слабото си представяне на Летни Олимпийски Игри от над 50 години насам. В Пекин 2008 участваха 72 български спортисти, а с медали се завръщат само петима от тях или с 1 златен, 1 сребърен и 3 бронзови.

 

Румяна Нейкова стана олимпийска шампионка на скиф в гребането, а останалите четири отличия донесе борбата. Станка Златева е олимпийска вицешампионка в категория до 72 килограма в женската борба, Явор Янакиев взе бронз в категория до 74 килограма в класическия стил, а Радослав Великов и Кирил Терзиев извоюваха бронзови медали съответно до 55 и 74 килограма в свободния стил.

 

За последно пет медала сме печелили през 1956-а година в Мелбърн, но с повече качество - 1 златен, 3 сребърни и 1 бронзов, а освен това тогава сме участвали с 47 спортисти. По-малко от пет медала България е печелила през 1952-а година в Хелзинки, когато боксьорът Борис Георгиев-Моката носи първия медал за родината ни - бронз в категория до 75 килограма, както и на всички останали Игри преди това.

 

На Летни олимпийски игри, включително и Пекин 2008, България е извоювала общо 212 медала - 51 златни, 84 сребърни и 77 бронзови. Към тях трябва да се прибавят и шестте отличия от Зимни Олимпийски Игри - 1 златен, 2 сребърни и 3 бронзови. Така общият брой спечелени медали от Летни и Зимни Олимпийски Игри е 218 - 52 златни, 86 себърни и 80 бронзови.

 

:sick :sick :sick :sick :sick :sick

Замислете се над това...стигнахме дъното и сега яко копаем надолу...

Link to comment
Share on other sites

Москва '80 сме отишли с 295 човека, само ГДР с 320 и няколко и СССР с 506 са били повече, какво повече говорим? 72-ма, половината в пенсионна възраст, на другите олимпийски очаквам не повече от 60 човека, барабар с щангистите.

Link to comment
Share on other sites

Към края една група изпя една песен (мелодична е) => Beijing Beijing.... и май на китайски продължава ама не съм много сигурен. Някой ако може да помогне... :)

 

Песничката е "Beijing, Beijing, Wo Ai Beijing - I Love Beijing". :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...