Jump to content
BulForum.com

Beijing 2008 Olympic Games


Stenli

Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Нека да бием, че да сме 100% сигурни за класирането :bgrin: Евала, че Пламен най-накрая ще може да играе, очаквам утре да сме преобразени. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Друго си е номер 17 да е на полето :lol: Изкефи ме как отиде да говори със съдията и оня тъпак спря да свири като олигофрен :laughing: Отделно, че вкара 5-6 сервиза подред, а аз повече от 2 не съм го виждал да вкарва :rolleyes: Очаквам включване и от Казийски и малко по-лесен отбор на 1/4финалите. Най-радостното от цялата работа е, че момчетата в отбора отново се усмихват и имат онзи хъс, който сме наблюдавали винаги :punk

Link to comment
Share on other sites

Реанимирайки след тежката нощ, мислех за това, което стана с волейболистите ни и тотално некадърното ръководство на волейболната федерация. Та се сетих за един цитат на Константин Иречек, който много точно описва това което става във волейбола. Разбира се, думите са казани по друг повод, но идеята е една...

Ние, можещите, водени от незнаещите,

вършим невъзможното за кефа на неблагодарните.

И сме направили толкова много с толкова малко,

за толкова дълго време,

че вече сме квалифицирани да правим всичко от нищо.

…За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение,

което тук имат хората да се преследват един друг

и да развалят един другиму работата…

Не мислите ли, че има толкова много истина в тези думи казани в далечната 81ва година за българския народ :(

Link to comment
Share on other sites

Абе волейболистите не са единствените българи на тази Олимпиада че да се коментират в 95% от мненията :excl:

 

колко човека се изказаха за златото на Руми Нейкова?А за Станка? :wtf:

Link to comment
Share on other sites

Абе волейболистите не са единствените българи на тази Олимпиада че да се коментират в 95% от мненията :excl:

 

никой не каза нищо за Станка Златева примерно :wtf:

Аз на олимпиада гледам волейбол и щанги, ама на щангите се осрасхме толкова яко, че няма на къде повече. Колкото до Станка Златева какво да коментирам като нищо не разбирам от борба? :wacko: Гледам ги въргалят се като луди и по някое време дадат точка за някой, ама закво са я дали тая точка ебеш ли му мамата. Спортове, които са ми неясни и безинтересни не мога да ги следя или пък да дам компетентно мнение. Мога само да кажа, че имаше кофти късмет и да й пожелая успех за следващата олимпиада.

Link to comment
Share on other sites

Волейболът не върви добре, колкото ни се иска, но сме на 1/4-финал и оттук нататък вече мачовете имат значение. Досега всичко беше загрявка, защото беше ясно, че ще бием Китай, Венецуела и Япония...

 

Не ми е много ясно, защо плюете по Phelps. Случайно момчето е един от най-великите спортисти за всички времена и пише история на тия игри, а вие за допинг ми говорите. Да, затова взе 6 златни на миналите игри, затова маже навсякъде вече 4-5 години...щото взима допинг...ебати смеха. Колкото до световните рекорди...причината, която специалистите дават (и се очакваше) е новият модел бански на Speedo, които намаляват драстично триенето. Вижте, че всички чупят рекорди като луди...

 

Интересно ми е какво ще стане в баскетбола с така наречения Redeem Team. Досега мажат много сериозно, но аз лично се надявам да стане някоя изненада.

Link to comment
Share on other sites

Абе Георги толкова много шмекерии могат да се направят,че бедна ти е фантазията...

Медицината напредва.

Фелпс: Ям много и каквото си поискам

http://sportni.bg/olimpiada2008/?tid=40&oid=2504709

Даже излиза,че с пасти чупи рекорди...Айде,айде.

Сигурно е записан на олимпиадата като астматик с рецепта за ефедрин и клен,който замазва допинга.

 

Просто нашите са загубени и незнаят как да зобят или използват ментета.

Много ми е странно как големите държави не ги изненадват изведнъж с допинг проби,а се изгарят малки страни като нашата...

Link to comment
Share on other sites

Ех, Русия, кофти... надявам се нашите да дадат всичко от себе си и да ги бием отново, както миналата година на Световната купа. 20 август, 5:00 часа. УСПЕХ!!!

Евентуално Сърбия или Щатите на полуфинал.

Link to comment
Share on other sites

Абе Георги толкова много шмекерии могат да се направят,че бедна ти е фантазията...

Медицината напредва.

 

http://sportni.bg/olimpiada2008/?tid=40&oid=2504709

Даже излиза,че с пасти чупи рекорди...Айде,айде.

Сигурно е записан на олимпиадата като астматик с рецепта за ефедрин и клен,който замазва допинга.

 

Просто нашите са загубени и незнаят как да зобят или използват ментета.

Много ми е странно как големите държави не ги изненадват изведнъж с допинг проби,а се изгарят малки страни като нашата...

 

Мериън Джоунс, дето взе 6-7 медала през 2000 в Сидни така и не я хванаха, докато не си призна миналата година, така че ;)... Аз кат гледам всички на тая олимпиада са бая назобени xD.

Link to comment
Share on other sites

Всички състезатели на всички олимпиади са използвали забранени медикаменти. Въпросът тук е на количество и качество и период на разграждане от организма.

Link to comment
Share on other sites

Мериън Джоунс, дето взе 6-7 медала през 2000 в Сидни така и не я хванаха, докато не си призна миналата година, така че ;)... Аз кат гледам всички на тая олимпиада са бая назобени xD.
Сигурно е записан на олимпиадата като астматик с рецепта за ефедрин и клен,който замазва допинга.

 

Просто нашите са загубени и незнаят как да зобят или използват ментета.

Много ми е странно как големите държави не ги изненадват изведнъж с допинг проби,а се изгарят малки страни като нашата...

 

Чудя се ако направят олимпиада за обикновенни хора които да ги събират от строежите или докери в някви складове ,сигурно ние ще сме номер едно .А сега няква медицинска олимпиада направили и се кефят ма...м...ка им китайска.

 

Онзи добитък дето прегази СТАНКА ЗЛАТЕВА очите и се затваряха като че ли е дрогирана ,ако някой е гледал внимателно репортажа както направих аз имам чувството че онази залиташе преди да започне борбата им или от напрежение че излиза срещу най добрата или от превъзбуда предизвикана от медикаменти ,и все още чакам да гръмне допинг скандал и да дадат златото на Станка макар и със закъснеение.

А както казват колегите китайските басейни да не са по-малки ,както всичко в Китай ,то на всеки 10 минути по един рекорд си заминаваше.

Link to comment
Share on other sites

Dudes, няма смисъл да спорите за допигна - всичко го взимат. Вчера Пламен в интервюто си каза, че ние сме много начинаещи и боси в тази област и затова при нас става така. Та в съботния вестник пишеше, че хванали някакво китайче с допинг в дисциплината на Таню Киряков. За бога, та това е стрелба какъв допинг може да има там :wtf: Та представете си какво е по другите спортове. Че всички взимат, взимат, важното е да се изчисти навреме :punk Единственото решение е да се позволи всякакъв вид допинг, така всичко ще е честно и няма да има 'издънки'

Link to comment
Share on other sites

Dudes, няма смисъл да спорите за допигна - всичко го взимат. Вчера Пламен в интервюто си каза, че ние сме много начинаещи и боси в тази област и затова при нас става така. Та в съботния вестник пишеше, че хванали някакво китайче с допинг в дисциплината на Таню Киряков. За бога, та това е стрелба какъв допинг може да има там :wtf: Та представете си какво е по другите спортове. Че всички взимат, взимат, важното е да се изчисти навреме :punk Единственото решение е да се позволи всякакъв вид допинг, така всичко ще е честно и няма да има 'издънки'

 

Капки за очи ве... Визин xD.

 

Сериозно, всичко е МНОГО съмнително... толкова рекорди да паднат... Днес ми се наложи да чета МАрица, имаше интересна статия за хермафродитите в женските дисциплини... Е, някои от най-големите руски лекоатлетки през 60-те се оказали такива, дори любимка на Хитлер, която била пратена на фронта след като разбрали каква е. Интересно беше и как завършва статията. На 20 000 души от населението на Земята се пада по 1 хермафродит. В спорта 1 се пада на 500, правете си изводите ;).

Link to comment
Share on other sites

Абе Георги толкова много шмекерии

Много ми е странно как големите държави не ги изненадват изведнъж с допинг проби,а се изгарят малки страни като нашата...

Ами преди 2-3 дена по евроспорт коментатора спомена, че бил на някакво състезание като кореспондент и се срещнал с Дуейн Чеймбърс. Попитал го дали е имало "чадър" над него или просто не са засичали допинг, а той му отговорил (цитирам по памет): "Аз винаги бях спокоен за резултатите, защото знаех че нищо няма да се отчете."

 

Да коментираме ли още? А това, че същия му споменал как за период от 2-3 седмици Тезджан, Ивет и Цветелина Кирилова са викани по 4-5 пъти да дават проби, Дуейн не повярвал че такъв тормоз е възможен...

 

Но той и коментатора си го обобщи много точно: "Или няма да имате никакви амбиции или ще ви се стъжни живота" - това е по повод на всички малки държави като нас...

 

Относно случая на Майкъл Фелпс - цялата федерация по плуване на САЩ залага много на него, ако успее да спечели медалите е национален герой, ако се провали - гори... бушон. Срам за "Великата" нация. Каквито и данни да има за плувец, каквато и техника да притежава едва ли с хамбургери, паста и Ред Бул ще смаже всички и то с такава преднина...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...