Jump to content
BulForum.com

Beijing 2008 Olympic Games


Stenli

Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply
Честит първи медал Българи :punk :punk :punk

http://topsport.ibox.bg/news/id_1802278234

Борбата ни определено е успешен спорт!

 

Дано Мария Гроздева също вземе медал на финала 25 метра пистолет :woot

 

 

 

Явно ни върви като приказвам така. Пу ве мааму д*ба, сефте от 7-8 олимпиади ще си тръгнем без злато!

 

А бтв, някой гледа ли Кубрат Пулев? Наистина ли съдията е бил толкова некадърен колкото го изкарват?

Link to comment
Share on other sites

^ И аз чувам, че съдията е бил @*#()!#!@. Доста яко е прецакал нашия, не че и не го биха здраво, ама и съдията си оказа влияние.

Link to comment
Share on other sites

Тея китайци се гаврят с нас веееее днес излезнах извън нержи просто като изгледах мача на Кубрат.Направо съдията след първия рунд да беше присъдил победата на оная маймуна грозна кадето се буташе само...Але тва не е олимпиада а гавра със спортистите....

Link to comment
Share on other sites

Според мен единствения ни шанс за злато е Петър Стойчев на 10км в открити води, все пак е 8 кратен шампион. Стискаме палци на Пепи. Тази дисциплина трябва да е наша, иначе ще е голям резил,

Link to comment
Share on other sites

За тая олимпиада се наакахме точно по български. Първо изгърмяха щангистите ни, а сега май и Пламен Константинов и то от доста сериозно безхаберие, некадърност и взимане на грешни решения. Ама то така става, когато хора, които не разбират от спорт се занимават :angry: :angry1 :angry:

Link to comment
Share on other sites

мачът ще почне с 45 мин. закъснение, заради закъснение на предния мач: Китай - Япония 3:2.

 

По рано днес:

 

Полша - Сърбия 3:1; Русия - Бразилия 3:1 :D

 

За мен и двата мача са леки изненади... :)

Link to comment
Share on other sites

Интересно какво очаквахте да направим с този осакатен състав?!Първият гейм супер,после много наши грешки и логичното се случи.Но нищо фатално не е станало естествено :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Току-що по спортните казаха, че Пламен Константинов най-накрая е дал допинг проба, която е пратена в Германия за изследване и до 24h ще стане ясно какво ще става. Ако пробата се окаже положителна Пламен ще бъде наказан за 2 години :angry:

Относно мача днес си личеше, че ни липсва човекът, който да успокои отбора и да поеме отговорността в ключовите моменти. Лично на мен ми хареса как играха нашите (изключение 3ти гейм) и се надявам Пламен да се върне за 1/4 финалите и да се постегнем, за да направим нещо на олимпиадата :punk

Link to comment
Share on other sites

Успяха да неутрализират Казински...В първия гейм,който зехме,всяка топка му минаваше.

Да се надяваме на победи срещу Италия и Венецуела,за по-лесен съперник след това :)

Link to comment
Share on other sites

Много грешки допуснахме.. Иначе на това дето каза Стенли, предполагам, че Гибона е сигурен в себе си и нямаше да се натиска да дава проба ако е положителен и с това да рискува две години наказание, което ще му струва и край на състезателната кариера.. Ако беше с допинг, щеше да си прави пас и да каже "майната й на олимпиадата" ;)

Link to comment
Share on other sites

Днес съм разочарован от българското ни участие :( Първо бокс, после и волейбол :angry1 Яд ме хваща вече . Първия гейм играхме добре, но после американците много добре играеха в защита и успяха перфектно да опазят Казински. Куцаше ни днес и защитата и от там дойде и загубата. Да се надяваме, че ще бием Италия и Венецуела и се върне Константинов в отбора :)

Link to comment
Share on other sites

Защо да му ги дърпат? След като има силите да го прави, нека го прави ;) А конкурентите да се замислят и да бачкат по усилено :)

Дам... до сега всички плувци са спали. И случайно този плувец е американец, а не от Литва примерно? Така се е назобил, че няма спирачки. Що за супер сили мислиш, че има? "all gold, all in world record time"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...