Jump to content
BulForum.com

Beijing 2008 Olympic Games


Stenli

Recommended Posts

Специално Майкъл Фелпс е по-специален случай.. При него природата има въздействие. Той има нещо на сърцето, което му позволява да изпраща 30 пъти повече кръв към мускулите, отколкото обикновения човек. Също така ръцете са му по-дълги с 10 см. от нормалното...

 

А колкото до допинга, той участва в една програма с още двама трима (забравих й името), в която доброволно им се взема кръв и урина на много кратки периоди за да докажат, че не вземат допинг. Ааа програмата се казваше ДОВЕРИЕ... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Хаха това написанато от Psihara ме напуши много смях, голям лаф :lol:

Иначе по темата. Доста слаба олимпиада за България, очаквах да се представим по-добре и да се надявам останалите ни играчи да покажат нещо.

Иначе до допинга, всеки взима въпроса е че ние нямаме нужните познания и пари за да вземем качествените медикаменти и след това да изчистим ненужните вещества ;) САЩ от край време за напред в тази област. А това за спортната стрелба и допинг :confused :huh: незнам наистина за какво ще е :blink:

Link to comment
Share on other sites

Много крив начален час на волейбола - 5 сутринта.Май няма да се ляга,а Красьо а.к.а Stenli :bgrin:

 

добре е че избягахме от Бразилия според мен.Пълна мобилизация на момчетата срещу братушките :punk

Link to comment
Share on other sites

Много крив начален час на волейбола - 5 сутринта.Май няма да се ляга,а Красьо а.к.а Stenli :bgrin:

Опрделено няма да се ляга :punk

Link to comment
Share on other sites

е не мога ли да стана в 5ч сутринта/малко по-рано от колкото ставам по принцип/, ами трябва да не лягам :laughing:

 

както и да го смятам е повече сънят ако станеш в 5ч, а не ако будуваш до 5ч, гледаш и след това цял ден си парцал...за мен се губи леко смисълът...освен ако няма какво да правя в денят след това ;)

Link to comment
Share on other sites

Радослав Великов (категория до 55 килограма) спечели бронзов медал в свободната борба на 29-ите летни олимпийски игри в Пекин.

 

25-годишният ни борец победи в спора за медала Вамиг Севдимов от Азербайджан с 2:1 части.

 

Великов, който участва на турнира с разкъсани връзки на лявото коляно, започна предпазливо срещата за бронза, както и Севдимов. Така двамата не успяха да си отбележат точка и се стигна до клинч. Азерът извади късмет, но не се възползва, като Великов успя да се измъкне. В последните секунди обаче Севдимов успя да стигне до две точки и взе частта.

:punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

е не мога ли да стана в 5ч сутринта/малко по-рано от колкото ставам по принцип/, ами трябва да не лягам :laughing:

 

както и да го смятам е повече сънят ако станеш в 5ч, а не ако будуваш до 5ч, гледаш и след това цял ден си парцал...за мен се губи леко смисълът...освен ако няма какво да правя в денят след това ;)

Проблемът е, че ако си легна след това няма да мога да стана в 5 часа. Просто си изключвам телефона и продължавам да спя, затова по-добре изобщо да не лягам. То и без друго си лягам най-рано към 3 :lol:

Иначе, за да не ме обвини сашо, че не коментирам нищо друго да честитя бронза на Радослав :punk

Link to comment
Share on other sites

Абе кви са тия категории...55 кг,тва хора ли са? :wacko:

И боксиорите същите 55 килограмови вейки,верно бият,ама 55 кг :bgrin:

 

след малко отивам да лягам,че 5 чеса ся ще дойде

Link to comment
Share on other sites

...А това за спортната стрелба и допинг :confused :huh: незнам наистина за какво ще е :blink:

До колкото знам допинга за спортната стрелба е нещо като успокоително, което забавя сърдечния ритъм или нещо от този сорт ;)

Link to comment
Share on other sites

Имаше и категория 48кг :lol:

И май се казваше Перо.А имахме едни боксьор Тончев,който ги разнасяше като маче у дерек.Ех какви времена бяха...

 

Хайде успех на нашите момчета тази сутрин :punk

Link to comment
Share on other sites

Голям Късмет, голямо чудо. Дано им свърши скоро... :sick

От всички отбори в другата група се молех само срещу руснаците да не се паднем, а то виж кво стана. Много слабо играем срещу тях :(

Link to comment
Share on other sites

Кофти.. Край на мечтите, въпреки че според мен проблема не е в играта на момчетата, ами другаде. Още преди 4 месеца говорехме със Стенли и му изложих доста добри аргументи, защо НЕ трябва да се дава почивка на момчетата, и защо г-н ЛАЗАРОВ иска да ги пусне да почиват за да може да си продаде играчите от Левски.. Имаше един мач от световната лига с 11 бивши и настоящи момчета на Левски + Дани Милушев.. Може би щото нямаше 12ти : ))) Простотията е пълна. Време е тоя простак да си ходи.. Щеше да чака Пламен на летището в Пекин.. че нали той го е натопил ;) И като видя, че Пламен има средствата да докаже че е чист, веднага избяга в София. Не остана да гледа четвъртфиналите... ;) Идиоти в БФВ бол!

Link to comment
Share on other sites

След всичките скандали и контузии...толкова - само 1/4 финал.А цяла България се беше настроила за медали.

 

Да се надяваме идиотите от БФЛ незабавно да се разкарат :excl:

Link to comment
Share on other sites

Предполагам БФВ искаш да кажеш..

 

Сега ще ви покажа един цитат от спортен сайт (от коментар де :) ):

 

"Най-големият" мислител и стратег във волейбола за всички времена Мартин Стоев се провали с гръм и трясък.Лошата подготовка на отбора,която беше уникалната тактика на дебелия,провали представянето ни.Дългата почивка,в това число и фарса в Правец (където Мартенцето отиде да си почине и да си изпече дебели задник),безумието с Пламен Константинов (което си беше чист заговор на Данчето Лазаров) отнеха шансовете на едни от най-големите ни волейболисти да спечелят медал от олимпиада.И защо не!!!Тази волейболна мафия имаше едничката цел да продава некадърните волейболисти от Левски Сиконко и да лапа големите комисионни.Боли ги газо за отбора,за феновете и за престижа на България!!! Тази глутница от ненаяли се хиени заслужава разплата.Такава,каквато "случайно" сполетя и Чукчето преди време.Най-малкото,на което се надявам е заминавайки за Турция,където да му пръснат задника,Мартин Стоев да вземе със себе си и Данчо Лазаров,и всички членове на волейболната ни федерация.Толкова съм бясна,че нямам думи да изразя омразата си!!!!!

 

Това e мнението на голяма част от обществото.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Равносметката - безпроблемни победи срещу слабаците (Китай, Япония, Венецуела), безславни загуби срещу по-сериозните тимове (САЩ, Италия, Русия).

 

Представянето - средно. Силни срещу слабите, слаби срещу силните.

 

Няма как да не отбележа и нещо друго - не знам, но аз нещо не видях българите да са по-свежи, по-аклиматизирани, по-неуморени (и прочее глупости), от отборите, които играха на финалите на Световната лига в Рио де Жанейро?!! А нали именно това бе "гениалната" идея, заради която бе проспано това издание на Лигата??! Какво излиза - ето руснаците си станаха 3-ти в Рио, тук също отиват на полуфинал, а ние от толкова пестене накрая един к*р. :sick За съжаление, с това средняшко, посредствено мислене, България никога няма да постигне нещо наистина голямо :excl: . Защото големите отбори се влагат навсякъде, доказват се при всяка възможност. Няма никакво пестене. Една Бразилия, която въпреки световната си доминация през последните 6 години, не си позволи да подцени, да отпише нито един турнир. Ама нито един И затова са големи, велики :excl: . А ние открай време правим някакви тънки, дребнави сметчици и накрая, като теглим чертата, пак нищо.... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Изпуснахме няколко пъти възможността за обрат в 4тия гейм и заслужено ни победиха.Имаше ситуации,в които руснаците оставаха без блок,е без блок,силна,забита топка няма как да се отрази.

А онова дърво Цветанов ли беше,с номер 2ри как една топка не направи :angry1 С тия леки сервиси как да стане?! :pirate Не бяха толкова силни руснаците,отколкото ги представяха,просто ние не можахме да се възполваме...Жалко,наистина тъях някакви надежди,макар и илюзорни...

Link to comment
Share on other sites

Изобщо мача не ми се коментира :angry1 Дано най-накрая хората си отворят очите и видят какво става във волейбола и как националния отбор се използва, за да се пласират играчи на определен отбор.В случката с Пламен им лъснаха задниците много яко и даже по някои от спортните новини казаха, че Седефчо търсел Лазаров, за да му потърси отговорност защо прави такива тъпотии. Надявах се днес да ни е първият голям мач на олимпиадата, а то се оказа, че ни е последен :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...