Jump to content
BulForum.com

Beijing 2008 Olympic Games


Stenli

Recommended Posts

Изобщо мача не ми се коментира :angry1 Дано най-накрая хората си отворят очите и видят какво става във волейбола и как националния отбор се използва, за да се пласират играчи на определен отбор.В случката с Пламен им лъснаха задниците много яко и даже по някои от спортните новини казаха, че Седефчо търсел Лазаров, за да му потърси отговорност защо прави такива тъпотии. Надявах се днес да ни е първият голям мач на олимпиадата, а то се оказа, че ни е последен :(

 

ами едно време същото стана с националния по футбол...в момента, в който почнаха да се налагат играчи, за да бъдат продадени, отборът тръгна надолу - фрапантният случай беше с иванков на вратата, при положение, че здравков беше на върха на кариерата си като форма и класа...и напусна националния ;)

 

лека полека се докарахме до това ниво. класиране на голямо първенство скоро няма да има. просто все нещо няма да ни достига, ще бием слабаците и в сериозните мачове ще падаме. това е. спорт в България вече няма. вижте тенесистите - тошко енев биеше родик и двамата се сменяха като номер 1 и 2 при юношите. и какво стана после - родик топ 10 играч, тошко - номер 2 у нас. смях в залата :bgrin:

 

лошото е, че вече май всеки спорт е тръгнал на там :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply
лека полека се докарахме до това ниво. класиране на голямо първенство скоро няма да има

Стига глупости-Волейболът у нас няма да западне като футбола!

 

лошото е, че вече май всеки спорт е тръгнал на там :bgrin:

За колективни спортове ли говориш или по принцип?Защото борбата ни върви определено във възходяща линия.Фактите са налице и на тази Олимпиада.Ако борбата не беше залегнала като олимпийски споpт, щеше да ни е срам, че сме българи :sick

Link to comment
Share on other sites

Стига глупости-Волейболът у нас няма да западне като футбола!

 

 

За колективни спортове ли говориш или по принцип?Защото борбата ни върви определено във възходяща линия.Фактите са налице и на тази Олимпиада.Ако борбата не беше залегнала като олимпийски споpт, щеше да ни е срам, че сме българи :sick

 

ами той вече запада. допинг скандали. на треньора му излизат разпечатки от мръсни разговорчета с любовницата...на там отиват нещата.

 

 

 

а за борбата - кво толкова е станало. зехме някой и друг медал. еми браво, но на фона на всичко друго нали се сещаш, че тези успехи клонят към нула ;)

 

...от щангите изобщо ни извадиха...някой от бившите спортисти ли кой беше казъл тия дни - еми малките страни или няма да имат претенции или ще ги мачкаме/визира точно хващането с допинг, което става със спортисти на малки държавици/

Link to comment
Share on other sites

Няма да западне волейбола. Ще се оправи! Той винаги се е оправял. Може и да е на 20 год. но ще се оправи. Бронзови медали 1986 г. - 2006 г. пак. Оправя се.

 

Най ми е жал за Пламен и Пушката.

 

http://img2.sportal.bg/new/uploads/galery/...1_3/Plamen1.jpg

 

Заслужаваха повече. Дори и да не е с играта си в последните няколко мача, ами с цялостния си принос от 1996 година до днес.

Link to comment
Share on other sites

Единствения човек който поставя рекорди на 100 и 200 метра в 1 олимпияда... Usain Bolt (най-големия) Тhis is how we do ,baby ! :)

Рекорд след рекорд ... валят на тази олимпияда :) Ямайка ликува на тези олимпийски игри :}

Link to comment
Share on other sites

Аз ли нещо се бъркам, или в женския волейбол допреди няколко години също бяхме едни от най-добрите в света? Яд ме е за всички момчета, сашо каза, че трудно се класирало за олимпиада и можело това да е последна за всичките. Да, може и така да е, но поне по-младите ще имат шанс да се класират, а старите кучета няма да имат такъв.

За борбата, тези мижави медалчета не може да са никаква радост поне за мен. Там също сме били винаги едни от най-добрите, а сега сме 9та глуха и се радваме на бронз :sick

Link to comment
Share on other sites

За борбата, тези мижави медалчета не може да са никаква радост поне за мен. Там също сме били винаги едни от най-добрите, а сега сме 9та глуха и се радваме на бронз :sick

Мижави-немижави, това е положението.И аз очаквах злато от Армен и Бързаков, но се провалиха.Невинаги можеш да си на върха и да мачкаш.А тези момчета, които взеха бронзови медали, са млади и дебютанти - какво по-хубаво от това да започнат с медали.Ако не бяха те,къде щяхме да сме сега само със златото на Румяна, питам аз?!

Link to comment
Share on other sites

лошото е, че вече май всеки спорт е тръгнал на там :bgrin:

И няма как да е иначе, когато липсва държавна подкрепа за най-големите ни спортисти. Именно затова трябва да се радваме и на малкото медали, които сега печелим, защото на следващата олимпиада и тях няма да ги има. Като гледах репортаж в новините в каква мизерия тренира Румяна Нейкова нейде из Пернишко, направо не мога да си представя каква воля и спортен хъс са нужни, за да постигнеш нещо толкова голямо в спорта при това положение. То беше нещо ужасно, някакъв буренясал канал. И повечето ни атлети се подготвят в такава мизерия, ако не си намерят сами спонсори (като Мтел на Петър Стойчев, примерно).

 

П.П. Юсеин Болт е някакъв НЕчовек верно :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Кои са играчите,за които говорите,че са налагани?Отбора срещу Русия си беше титулярния.

Играчите са на Левски, на който е президент инж. Данчо Лазаров. Цялата световна лига играхме с някви резервички вместо да се обиграва отборът, за да може да се продадат. Цялата история покрай Пламен е за да може да играе Алексиев, който сам можеш да се сетиш в кой отбор играе ;) Навремето така наложиха Жеков, така стана треньор Стоев и сигурно има още много примери. Готов съм да се обзаложа, че новия треньор на националния отбор ще е новият треньор на Левски :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Да,подозирах,че за Алексиев ставаше дума,само че той игра в мачовете,които спечелихме и конкретно за отпадането не виждам с кво толкова е свързан.2-3 пъти да е барнал топката.

Във волейбола,трябва да е като във футбола...Трениоркия щаб да си е само на националния и да не може да ръководи друг отбор...То така много ясно,че ще има шуробаджанащини :)

Link to comment
Share on other sites

Сега ще имат време за изява. Владо Николов и Евгени Иванов напускат националния :( А Пламен е казал, че тея мачове, които е пропуснал, ще си ги навакса след 4 години в Лондон :devil

Link to comment
Share on other sites

За волейбола съм спокоен и за 15 години напред... поне тоя спорт според мен няма да отслабне ;) Трябва да се мисли и за другите спортове ,като баскетбол напр. Но опира до пари.

Link to comment
Share on other sites

Проблемът не е в треньора.. Президентът на федерацията трябва да е независим.. ;) Ще ви дам и един пример с женския нац. отбор. Разпределителката на отбора е Л. Дебърлиева, която се води за най-некадърната на този пост в страната. Но от 5-6 години е любовница на Лазаров и.. Заради нея отказаха Нели Маринова и още едно момиче - Диана Филипова (която сега се изявява повече на плажния волейбол и даже спечели Мтел Мастърс ;) ) Така, че трябва главното действащо лице да се смени, а с него и всички други и да се почне на чисто. Но в БГ няма как да стане това..

 

В Гърция имат една поговорка - 10 милиона тъпанари е населението, но има 10 умни, които управляват страната. При нас е обратното - 7 млн. умни и 1000 тъпанари, които ни управляват...

 

За волейбола съм спокоен и за 15 години напред... поне тоя спорт според мен няма да отслабне ;) Трябва да се мисли и за другите спортове ,като баскетбол напр. Но опира до пари.

 

Не опира само до пари.. Трябват и много усилия и специалисти.. Във волейбола имаме доказани имена, но ако сте наясно със ситуацията, ще разберете че всички знаещи са опозиция и не ги допускат в управата..

Link to comment
Share on other sites

Ето какво е казал Фелпс, за едно примерно негово дневно меню:

Закуска: 3 сандвича с пържени яйца, 2 чаши кафе, омлет с 5 яйца, купа овес, 3 препечени филийки, 3 палачинки с шоколад :lol: :lol: :lol:

Обяд: половин килограм спагети, 2 сандвича с шунка и кашкавал, енергийна напитка (1000 калории)

Вечеря: Половин килограм спагети, 1 голяма пица, енергийна напитка (1000 калории)

Какво да кажа, успех... :tongue

Link to comment
Share on other sites

На Фелпс мога да му кажа само едно-Не са въпроса само бройката калории,важно е от какво идват те...В случея,в неговото меню аз не забелязвам една качествена храна,а съвсем друго е усвояването на толкова храна.

С тия неговите пасти,че се чупели рекорди,има за цел да заблуди непросветлените...

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали споменах вече за природния "дар" на Фелпс.. Природата просто го е дарила с качества, които му помагат.. По дълги ръце и горна част на тялото, както и качество на сърцето, което изпраща 30 пъти повече кръв към мускулите..

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е с кой от двамата феномени ще се запомни повече настоящата Олимпиада - Фелпс или Болт :rolleyes:

 

Като че ли плуването малко се подценява и остава на заден план в сравнение с атлетиката...

Link to comment
Share on other sites

Ето какво е казал Фелпс, за едно примерно негово дневно меню:

Закуска: 3 сандвича с пържени яйца, 2 чаши кафе, омлет с 5 яйца, купа овес, 3 препечени филийки, 3 палачинки с шоколад :lol: :lol: :lol:

Обяд: половин килограм спагети, 2 сандвича с шунка и кашкавал, енергийна напитка (1000 калории)

Вечеря: Половин килограм спагети, 1 голяма пица, енергийна напитка (1000 калории)

Какво да кажа, успех... :tongue

 

е добре де, някой вярва ли му на тоя изобщо :confused

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е с кой от двамата феномени ще се запомни повече настоящата Олимпиада - Фелпс или Болт :rolleyes:

 

Като че ли плуването малко се подценява и остава на заден план в сравнение с атлетиката...

Лично за мен, Майкъл Фелпс ще остане повече в историята... Леката атлетика, колкото и да е номер едно, колкото и да е феноменален рекорда, все пак при плуването се видя комплексният състезател.. 8 дисциплини ;)

Link to comment
Share on other sites

Лично за мен, Майкъл Фелпс ще остане повече в историята... Леката атлетика, колкото и да е номер едно, колкото и да е феноменален рекорда, все пак при плуването се видя комплексният състезател.. 8 дисциплини ;)

Аз бих запомнил негър-пич от Ямайка, който без усилие прави рекорди, пред някакъв надрусан американец...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...