Jump to content
BulForum.com

Wanted 2008


Recommended Posts

wanted_.jpg

 

## Режисьор : Тимур Бекмамбетов

 

## В ролите : Томас Кретчман, Джеймс Макавой, Комон, Терънс Стамп, Морган Фрийман, Анджелина Джоли

 

## Оценка в IMDB : 7.3/10 (33,244 votes)

 

## Държава : САЩ

 

## Година : 2008

 

## Времетраене : 110 минути

 

## Жанр : Екшън

 

## Субтитри : В описанието, благодарение на dimi123 и subs.sab.bz

 

## Резюме : Отново история по комикс. Апатичният младеж Уесли Гибсън (Макавой, („Изкупление";) се превръща в безподобен защитник на справедливостта след запознанството си със сексапилната и смъртоносна красавица на име Фокс (Джоли).

 

Оказва се, че отдавна пропадналият му без вест баща бил изтъкнат наемен убиец, работещ за тайно общество. Но сега е убит и обществото ще подготви Уес да отмъсти за смъртта му. Уес започва да сеrа наслаждава на новопридобитите си светкавични рефлекси и феноменални бойни умения, но постепенно осъзнава, че опасните му нови приятели не са точно такива, каквито изглеждат. И единственият, който може да контролира съдбата му, е самият той.

 

След „Танго и Кеш" на Кончаловски отново руски режисьор е нает да снима холивудски екшън с американски звезди. Тимур Бекмамбетов се прочу с „Нощна стража", „Дневна стража", а миналата година се осмели дори да заснеме продължение на безсмъртната творба на Елдар Рязяно „Ирония на съдбата", при това успешно.

Link to comment
Share on other sites

Филма беше страхотен! Скоро не бях се кефил така на чист екшън с доста добър замисъл, просто смислен.

Заблудихам ме обаче някъде на 3/4 от филма при сцената с влака...мислих че филма свърши :lol: , какво се оказа обаче, oh my god. А и филм с участието на hot chick, kicking buts е достоен за уважение. Дори Ултра Вайлет ми хареса само поради тази пречина :D

Link to comment
Share on other sites

Филма беше страхотен! Скоро не бях се кефил така на чист екшън с доста добър замисъл, просто смислен.

Заблудихам ме обаче някъде на 3/4 от филма при сцената с влака...мислих че филма свърши :lol: , какво се оказа обаче, oh my god. А и филм с участието на hot chick, kicking buts е достоен за уважение. Дори Ултра Вайлет ми хареса само поради тази пречина :D

мхм и аз съм на това мненеие ... много як екшън

обрата ме разцепи :П

Link to comment
Share on other sites

Филмът беше доста добър и интересен само дет се явява малко фантасмагорийка с тия фалцове на куршумите

Link to comment
Share on other sites

мнение Jul 10 2008, 11:58

Мнение #3903

 

 

Майстор

****

 

Група Members

Мнения 357

Регистрация: 29-November 07

Потребител No.: 21225

 

Warn: (0%) -----

 

 

Цитат(NEFARIOUS @ Jul 10 2008, 06:28) *

 

Как може да платят на Анджелина Джоли и да не ни дадат да видим една еротична сценка laugh.gif

Не ги е срам...

 

 

И аз снощи го гледах и съм много доволна! Ами платили са й само колкото за да й разгледаме татуировките на гърба. То няма нужда от повече в този сюжет.

Малко се огорчих от сцената с куршума, който избива 4-5-6 човека и никъде не спира, дори фалциран, ама гълташ в името на измислицата и се кефиш, че дори и това е възможно .... на кино!

 

Мнението е било редактирано от DaToNik: Jul 10 2008, 11:58

Link to comment
Share on other sites

Тъпичък ми дойде, ама то аз квото и да гледам напоследък все ми идва тъпичко, та може и проблемът да е в мен :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Фалцирани куршуми яко.Вайпъри фъркат,катерят се по рейсове,не могат да избягат от турбо сладоледаджийски камиони.Анджито яко ръчка ладичка(тук направо умрях).Филма е меко казано.....странен(в лошия смисъл)

Link to comment
Share on other sites

тоя филм... ми хора ако искате да гледате някфо пресъздаване на матрицата гледайте го

але така ми се стори имат малко общо двата филма :)

иначе с една дума филма е фантастика

Link to comment
Share on other sites

Поредният комерсиален филм. Накрая последният изстрелян куршум беше......Айде фалциран, това онова, ама как не даде фира като мина през толкова много тикви и не си промени траекторията? Сигурно Анжелинчето си го е предвидила то момент и затова това куршумче е с по-специални свойства като - пробий главата на колегата и да не забравиш и мойта :D .

 

тоя филм... ми хора ако искате да гледате някфо пресъздаване на матрицата гледайте го

 

В "Марицата" има може би минимум поне 2 (или 3 в зависимост от гледната точка) свята - "реален", "по-реален" и "нереален". В някой от световете всичко е възможно, плод на фантазия и още нещо, докато в wanted действието се развива в пространство, в което има много физически ограничени1, колкото и да си мечтаеш нещо да се случи/получи/. Е па само математика едва ли ще помогне да се изчисли няколко километрова траекторията на един куршум с точност до милиметър в такава среда. Че то сигурно сблъсък с някаква микроскопична частица ще му повлияе, а ако мине точно в тоя момент някоя гарга и му направи вятър :P ? Че беше голяма пушката беше ама с4 ли му даде начална скорост на куршума, че да мине толкова път и да не си изгуби пробивната сила.....

Link to comment
Share on other sites

Тъпичък ми дойде, ама то аз квото и да гледам напоследък все ми идва тъпичко, та може и проблемът да е в мен :wacko:

И аз споделям тази съдба от доста годинки, филмите все не успяват да ми задоволят потребността от нещо ново и интересно. Wanted беше адски предвидим, плосък и пълен с безмислици. Поне да имаше някаква background story line, която да обяснява всичките фантасмагории, ми то.. нищо, Голямо Нищо!!!

Link to comment
Share on other sites

Тъпичък ми дойде, ама то аз квото и да гледам напоследък все ми идва тъпичко, та може и проблемът да е в мен :wacko:

Да,забелязал съм,че от известно време насам много рядко илиза филм,който да те впечатли :huh:

Link to comment
Share on other sites

Какво толкова сте зачекнали въпроса кое било реално и кое - не. Ако възприемете филма просто като едно добро зрелище, всички ще спите спокойно :zzz Мен пък ме изкефиха моментите със снайперистките изпълнения, въпреки че знам, че са твърде пресилени.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...