Jump to content
BulForum.com

Авторски снимки


Recommended Posts

Всеки който има авторски снимки от най-различни кътчета на страната и чужбина нека ги сподели. Слагайте ги директно тук в темата или пуснете линкове. Пускайте само снимки направени сред природата.

Пишете също кога и къде е правена снимката.

 

Аз ще започна с авторски снимки от 01-03.06.2007 правени в Стара планина и по-точно на хижа Рай и на Ботев връх.

Ще сложа една снимка тук (за по-нагледно) и ще дам и линк към галерия.

 

006098132.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Защо не си направи трудът да погледнеш 4 теми по-надоло преди да постнеш тая тема? Щеше да ти спести и оплаквания и предопреждения...

 

В случай че си изпуснал ЕЙ ТОЛКОВА големия надпис ето ти ПРАВИЛАТА на форума, които горещо те съветвам да прочетеш.

Link to comment
Share on other sites

Защо не си направи трудът да погледнеш 4 теми по-надоло преди да постнеш тая тема? Щеше да ти спести и оплаквания и предопреждения...

 

В случай че си изпуснал ЕЙ ТОЛКОВА големия надпис ето ти ПРАВИЛАТА на форума, които горещо те съветвам да прочетеш.

Правилата съм ги прочел, 4 теми по-надолу беше само следната тема:

http://www.bulforum.com/index.php?showtopic=55065 ,

но тя няма замисъла на моята тема, защото там хората бяха снимали лястовици, риби, халба "Загорка", някакви блокове и други подобни, а аз в моята тема бях подчертал, че е за авторски снимки от природата само - тоест някой ако е ходил на планина и има снимки да качи.

Моля покажете с какво тази тема е като моята, човека там я е отворил за да помоли другите потребители да му помогнат да премахне ръбовете на аквариума с Photoshop.

Темата ми няма нищо общо и с:

Може би донякъде наподобявам тази, но там снимките са обработвани на Photoshop тема свързана с Photoshop

или

тема за катастрофи

Link to comment
Share on other sites

Германия от преди няколко дена:

Нарочно ги ресайзнах...

 

1019213_orig.jpg

1019220_orig.jpg

1019214_orig.jpg

1019215_orig.jpg

1019216_orig.jpg

1019217_orig.jpg

 

И това е с лошо снимащия Самсунг :bgrin: дето викаше там един пич от темата за фото-хапаратите

Link to comment
Share on other sites

Пффф тоя пич мога директно да го черпа кфото иска щом това е "Лошо снимащ" апарат

Link to comment
Share on other sites

Пффф тоя пич мога директно да го черпа кфото иска щом това е "Лошо снимащ" апарат

 

Ми лошо снимащ е ми. Гледай малко за кво става въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Пффф тоя пич мога директно да го черпа кфото иска щом това е "Лошо снимащ" апарат

Да кажем, че на пръв поглед абсолютно всеки, създаван някога, апарат може да направи прилична снимка на обикновен пейзаж :)

Link to comment
Share on other sites

Да кажем, че на пръв поглед абсолютно всеки, създаван някога, апарат може да направи прилична снимка на обикновен пейзаж :)

 

Принципно си прав и всичко зависи от изложението и това което снимаш, но аз казвах специално за тези снимки, че не ми прилича на лош апарат

 

----------------

Now playing: Octopus - Trip Receptacle

via FoxyTunes

Link to comment
Share on other sites

Това е книга. Пълна с полезни съвети за начинаещият пушач.

 

Направо си мяса на кутия свитъци :unsure:

 

----------------

Now playing: Octopus - Trip Receptacle

via FoxyTunes

Link to comment
Share on other sites

Може ли да качвате единствено снимки на красиви местности в планината, все пак не съм озаглавил поста да е свързан с цигари :blink:

Не пишете излични коментари в тази тема :punk

Link to comment
Share on other sites

Днес, с. Бойково, "Мъртвите скали".

 

1027579_orig.jpg

 

1027583_orig.jpg

 

1027588_orig.jpg

 

1027589_orig.jpg

 

1027591_orig.jpg

 

Горката, докато се качим, замалко да й изтекат водите :(

1027592_orig.jpg

 

Я...някой ме е снимал, докато се прицелвам за панорамата :laughing:

1027594_orig.jpg

Link to comment
Share on other sites

Принципно си прав и всичко зависи от изложението и това което снимаш, но аз казвах специално за тези снимки, че не ми прилича на лош апарат

 

----------------

Now playing: Octopus - Trip Receptacle

via FoxyTunes

Да се съди за качествата на 1 фотоапарат от способността му да снима пейзажи, на силна, дневна светлина, е глупаво :P + тва цветовете са гадни - нямат контраст и бледнеят, ненаситени са :) примерно ...

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

pld1_thumb.jpg

изглед към Пловдив от 11 етаж на Хирургиите.

 

Със сапунерка Самсунг.

 

Edit: Sorry, темата била за красиви кътчета, не съм обърнал внимание на подзаглавието, поста може да бъде изтрит, все ми е тая.

Link to comment
Share on other sites

Komini_by_Agarvaen.jpg

 

Витоша, Комините, миналата есен

 

The_green_lake_by_Agarvaen.jpg

 

Езеро в Родопите, 02.05.08

 

Russia_by_Agarvaen.jpg

 

Някъде в Русия, февруари миналата година

 

Winter_morning_by_Agarvaen.png

 

Над Габрово, 01.01.09

Link to comment
Share on other sites

крушунските водопади преди около седмица:

 

 

Това изглежда уникално красиво, но четох доста негативни мнения за боклуците. Мърлячи сме си и туй-то. Все пак мисля скоро да си направя една екскурзия дотам.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...