Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

Току що разгледах новите предложения.Общото ми впечатление е,че ако този месец при тези условия трябваше да избирам дали да им стана клиент щях да се откажа B)

Не знам кой и как и защо ги мислил тези неща обаче да премахнат Дуо пакета в условията на месечен безсрочен абонамент на една цена около 25 лв. си е изоставяне на клиента :angry1

Предишните промоции бяха страхотно атрактивни,а това с 18-месечния могат да привлекат само най-твърдото ядро от клиентите си.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Току що разгледах новите предложения.Общото ми впечатление е,че ако този месец при тези условия трябваше да избирам дали да им стана клиент щях да се откажа B)

Не знам кой и как и защо ги мислил тези неща обаче да премахнат Дуо пакета в условията на месечен безсрочен абонамент на една цена около 25 лв. си е изоставяне на клиента :angry1

Предишните промоции бяха страхотно атрактивни,а това с 18-месечния могат да привлекат само най-твърдото ядро от клиентите си.

Пак се почна с глупостите, на вас не може да се угоди!!!! Не виждам в момента коя фирма може да се доближи на този троен пакет. Отностно потребителите в момента на коолбокс им трябват сериозни клиенти, а не фурнаджииски лопати единия месец тука другия там.

Edited by Wispera
Link to comment
Share on other sites

Що не обявиха тея промоции месец по-рано? :cryС тея новите скорости не виждам сега кой може да им съперничи. И цените добре са направени.Относно 18-те месеца и без друго всеки те цака вече с такъв договор и не се учудвам.

 

Някой знае ли как седи въпроса на Трио с 2 приемника каква ще е цената за 18 месеца договор? Сега плащам 46 лв. и ще подпиша за 18 като гледам, че тая сума хич не ме радва.

 

П.П. Намерих цената +5 лв. за втори приемник. Еми ще ходя да подписвам :rolleyes:

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Пак се почна с глупостите, на вас не може да се угоди!!!! Не виждам в момента коя фирма може да се доближи на този троен пакет. Отностно потребителите в момента на коолбокс им трябват сериозни клиенти, а не фурнаджииски лопати единия месец тука другия там.

Казах си мнението :rolleyes:

Теб това какво те раздразни?!?! :ninja:

И да ти споделя нещо-МНОГО съм ДОВОЛЕН от тях.Обаче същевременно гледам и пазара,както и не обичам да се обвързвам дългосрочно с фирми доставчици на услуги.Обичам да ползвам свободно и по естествен начин коя и да незадължителна услуга.Както бяха до преди година именно те-на основата на конкурентни предимства,гъвкавост и атрактивност привличаха нови абонати.Не на последно място с позитивно либерално отношение спрямо клиента.

П.С.

Не виждам в момента коя фирма може да се доближи на този троен пакет.

Не съм фурнаджийска лопата моля ти се,даже си платих преди празниците за абонамент 6=5,т.е. спестих 1 месечна такса.Сега обаче Мтел,който покрива постепенно града и Виваком вадят 4-на (та даже 5-на) услуга на близка по стойност цена макар и с по-слаби параметри по отношение на домашния нет.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Здравейте на всички приятели,

 

Дойде време да ви зарадваме с нови услуги и условия, нещо което готвихме от известно време насам, но искахме да сме сигурни, че всичко ще бъде наред и ще предоставим най-доброто, както винаги сме го правили. Надяваме се, че ще ви допаднат новите параметри и чисто новия ни уебсайт, с който ще ви помогнем да изберете подходящата за вас услуга и ще се ориентирате изключително лесно и удобно в това, което търсите.

 

Както може би сте забелязали сме наблегнали на цифрата 100:

 

- интернет услугата е вече със 100 мегабита даунлоад - нещо, което сме сигурни, че ще харесате много;

- телевизионните програми са повече от 100 и ще се увеличават непрекъснато - следете фейсбук страницата ни и форума за ъпдейти

- разбира се получавате и 100 минути бонус за разговори

 

И всичко това на уникалната цена от 29.90 лв за услугата Cooolbox! Като специален подарък към вас - тези условия ще важат за всички, които искат да ги получат. Независимо дали сте нов клиент или наш абонат - ще имате възможност да се включите в щастливото семейство на Cooolbox и да ползвате най-добрата услуга.

 

С това бонусите не свършват и ще ви зарадваме с още нещо - от понеделник всички настоящи абонати ще получат 100 мегабита български интернет - ъплоад и даунлоад без ограничение, като ако искате да се сдобиете и с по-бърз международен интернет - Cooolbox ви очаква!

 

Помислили сме и за тези, които искат само една от услугите ни - всяка от тях ще се предлага и самостоятелно, така че да нямате ограничение в избора си. И разбира се - със същите уникални параметри, които виждате в Cooolbox услугата.

 

Очакваме ви на нашия уебсайт www.cooolbox.bg или на телефон 0700 45 045 и ще ви помогнем да направите своя избор.

И ще ви направим щастливи! :)

Link to comment
Share on other sites

Защо има такава драстична разлика в цените за фиксирани IP-адреси?

 

За 15 лв. бизнес-абонатите получават цяла мрежа от 32 статични адреса, а домашните абонати само 1.

 

Такса за статичен IP-адрес за абонатите с безсрочен договор има някакъв смисъл, но от човек, който се обвързва с теб за 18 месеца и който така или иначе ползва някакъв IP-адрес, да искаш 15 лв. месечно е повече от брутално . . .

Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка май само сред абонатите на Дуо пакета може да има недоволни. Защото ако искат да си ползват само двете услуги, но да имат 100 Мбитов външен интернет ще трябва да плащат 2*25=50 лв месечно. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка май само сред абонатите на Дуо пакета може да има недоволни. Защото ако искат да си ползват само двете услуги, но да имат 100 Мбитов външен интернет ще трябва да плащат 2*25=50 лв месечно. :laughing:

Или да имат всичко това + телевизия за 29.90 лв месечно...

Link to comment
Share on other sites

Малко на изнудване ми мяса това. Ако имам 2 телевизора, това са си 10лв отгоре на месец.

5 лв (както и досега) - за първия телевизор си е включено в месечната цена.

Link to comment
Share on other sites

5 лв (както и досега) - за първия телевизор си е включено в месечната цена.

 

За първия допълнителен телевизор или за първия телевизор? Защото ако е за първия телевизор, нормално да е включено в цената на телевизията. :)

Link to comment
Share on other sites

За първия допълнителен телевизор или за първия телевизор? Защото ако е за първия телевизор, нормално да е включено в цената на телевизията. :)

За допълнителен, както и досега. Само абонатите на досегашните премиум пакети ползваха 2 безплатни първоначално, но и цената на пакета беше по-висока. Сега обаче скоростта е 100 мегабита и дори да добавите 2 абонамента за общо 3 телевизора, пак ще получите по-добри условия от преди! :))

Link to comment
Share on other sites

За допълнителен, както и досега. Само абонатите на досегашните премиум пакети ползваха 2 безплатни първоначално, но и цената на пакета беше по-висока. Сега обаче скоростта е 100 мегабита и дори да добавите 2 абонамента за общо 3 телевизора, пак ще получите по-добри условия от преди! :))

 

Не разбирам много добре.

 

За 29.90 получавам телевизия на 1ТВ или на 2ТВ?

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам много добре.

 

За 29.90 получавам телевизия на 1ТВ или на 2ТВ?

На един телевизор и всеки следващ приемник се заплаща по 5 лв месечно.

Link to comment
Share on other sites

На един телевизор и всеки следващ приемник се заплаща по 5 лв месечно.

А тези които сме на дуо пакетите само, какво става с нас? Преминаваме на трио или плащаме по 50 лева на месец? Не мислиш ли, че ако е втория вариант въобще не е на сметка. Аз като имам друга телевизия сега зорлен ли да минавам на вашата, ами ако не искам?

Edited by jijane
Link to comment
Share on other sites

Ако не желаете телевизия от нас имате два варианта - да останете на текущата си Duo услуга и да получите в бонус 100 мегабита българска скорост или да подпишете CooolNet услуга без телефон и да получите пълната 100 мегабита скорост и към международни дестинации.

Link to comment
Share on other sites

Ако не желаете телевизия от нас имате два варианта - да останете на текущата си Duo услуга и да получите в бонус 100 мегабита българска скорост или да подпишете CooolNet услуга без телефон и да получите пълната 100 мегабита скорост и към международни дестинации.

Благодаря за отговора. Това ме интересуваше, промяната на международната скорост не ме касае особено, и сегашните ми стигат. Можеше при обявяването на промоцията да се дадат малко разяснение относно Duo услугите, а не хората да се чудят телефона премахва ли се или не се премахва.

Link to comment
Share on other sites

На един телевизор и всеки следващ приемник се заплаща по 5 лв месечно.

 

Именно. Значи един вид ме изнудвате ако искам по-високата скорост, да платя още 10лв на месец над това, което плащам сега, защото няма как да получа по-високата скорост на сегашната си ДУО тарифа.

Link to comment
Share on other sites

човече ... говори в пари :) в месечна такса. защото мен и сегашните скорости ми стигат, но при вас се наблюдава наистина нещо като "впримчване" на абонатите ви в тройната услуга. на първи поглед излиза, че към момента ако търсиш само интернет,- насочваш се към мегалан - скоростта е същата, цената по-малка. ако търсиш от т.нар. тройни услуги - нет/цифрова/телефон, отиват(остават) при вас ... лошото е, че много хора не гледат вкъщи само на един телевизор, а по този начин нещата се оскъпяват значително, ако решат да минат на тройния ви пакет.

Link to comment
Share on other sites

Именно. Значи един вид ме изнудвате ако искам по-високата скорост, да платя още 10лв на месец над това, което плащам сега, защото няма как да получа по-високата скорост на сегашната си ДУО тарифа.

Съвсем не, слава богу до изнудване не сме стигнали. :laughing:

Можете да получите по-високата скорост и ако подпишете на CooolNet услуга - да, без телефон е, но пък с по-добър интернет. Не ви изнудваме, можете сам да прецените кое ви устройва повече. Дори и нищо да не направите, пак ще получите 100 мбит българска скорост бонус от нас.

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...