Jump to content
BulForum.com

ima li fenove na linkin park


z-man

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Баси, наскоро имаше караница между метали и чалгари. Сега се карат метали с метали. Защо??? Айде, едните сме нео, другите сте death, трети са траш...ама всички сме метали. Така че моля ви се , нека не се дърпаме и плюем като блондинки.

Link to comment
Share on other sites

Баси, наскоро имаше караница между метали и чалгари. Сега се карат метали с метали. Защо??? Айде, едните сме нео, другите сте death, трети са траш...ама всички сме метали. Така че моля ви се , нека не се дърпаме и плюем като блондинки.

E da ama ima razlika mejdu metalite,Ne moje nqkav piklio deto mi slu6a ot 1-2 godinki i e slu6al 10 grupi na kryst da po4va da govori za metal i kato cqlo za ... Prosto ne mi se zaqjda sega>Koito kavoto iska da si slu6a.Men ne me interesuva.

Link to comment
Share on other sites

Хмм...то и да ги има караниците и да ги няма,всеки ще продължи да слуша това,което му харесва...и то си е лично право:)

Иначе аз съм от феновете,харесвам си ги още откакто се появиха и слабо ме интересува какво мислят приятелите ми,или който и да е друг за тях...Че някой ги мислел за сладникави...ами може...Прекалено комерсиални-пак може,но след като ми харесват ще си ги слушам,а ще има и още доста хора,които ще продължат да ги слушат:):):)

Link to comment
Share on other sites

Между метъли и кораджии има голяма разлика :) А Линкин Парк даже кораджиите не ги слушат, ама айде ;)

 

И аз не се имам за големия метъл, просто защото съм.. хм, как му се казваше - малка бургийка още :)

 

Но да твърдиш, че Линкин Парк са метъл си е просто нагло..

Link to comment
Share on other sites

Между метъли и кораджии има голяма разлика :) А Линкин Парк даже кораджиите не ги слушат, ама айде ;)

 

И аз не се имам за големия метъл, просто защото съм.. хм, как му се казваше - малка бургийка още :)

 

Но да твърдиш, че Линкин Парк са метъл си е просто нагло..

4oveko LP sa Neo-metal,4etesh li qsno NEO.ako za tebe NEO-to ne e metal tva e otdelen vapros.

 

za kvo se seti za koradjii i prosto pitam ti na koi vikash koradjii?kai nqkvo koradjiiska grupa ta da razbera gore dolu kvo imash predvid

Link to comment
Share on other sites

Ае спокойно, LP може да прочетете кво ли не че свирят - виждал съм ги като alternative, rock, neo-metal, rap ( :confused ), rap-metal (ай да не говорим че такова животно нема...), а ся и "pop с китари"... Ми хора, кво да ви кажа - първо техният стил е хибриден, тоест съчетават елементи от различни стилове, така че се получава едно новаторско звучене, което на мен и на още сума ти хора им харесва, и за тва си ги слушаме, и второ добре е да чуем кво мислят самите LP по въпроса, а те преди много време са си казали че техният стил е "neo metal", кво ся, ще ми кажете че музикантите не знаят кво свирят ли? Ай сиктир от разни професори дет сигурно са чули една-две песни max на LP и вече им знаят и стила и всичко, че и говорят наляво-надясно, ай сиктир от некви дет тръгнали да ми измислят нови стилове в музиката, щот то е весело до едно време, после почва да дразни. Поздрав за всички фенове на Linkin Park, които така или иначе ще продължат да слушат тази музика, без значение кой кво казва, без значение колко комерсиални били или кой можел да го изсвири по-добре...

Link to comment
Share on other sites

"Кораджии" идва от кор - хард, ем и т.н...

 

И има стил рап-метъл, в момента се сещам за Rage Against the Machine като представител.

 

А Линкин Парк прекалено много ги издигате в култ. Те са поредните поп-звезди, подяволите!

 

И съм сигурен, че аз съм слушал повече време тази група отколкото ти, така че не ми прави намеци, че говоря неподготвен.

Link to comment
Share on other sites

"Кораджии" идва от кор - хард, ем и т.н...

 

И има стил рап-метъл, в момента се сещам за Rage Against the Machine като представител.

 

А Линкин Парк прекалено много ги издигате в култ. Те са поредните поп-звезди, подяволите!

 

И съм сигурен, че аз съм слушал повече време тази група отколкото ти, така че не ми прави намеци, че говоря неподготвен.

 

taka i ne 4uh edno ime na "koradjiiska" grupa,a iskam!

Link to comment
Share on other sites

най мразя ей така като се почне спор за жанрове... ся поне още 10 post-a ще се спори тва хардкор ли е онва хардкор ли е... :sick

Еми смешно си е да кажеш за метъл-групи че са кораджии. Въпреки това Napalm Death се приема.

Link to comment
Share on other sites

Еми смешно си е да кажеш за метъл-групи че са кораджии. Въпреки това Napalm Death се приема.

 

Всъщност човека го каза иронично, не си прочел цялата тема :)

 

Айде, да спрем офтопика да не изнервим фанатиците...

Link to comment
Share on other sites

Лелее, смях ме напушва като чета тази тема :)

Какво значение има какъв стил свири дадена група, ако ти харесва?

Аз се кефя както на LP, така и на Slipknot, Chimaira, Dry Kill Logic, Kittie и др...

Големи хора сме, нека покажем разбиране и толерантност към вкусовете на човека до себе си!

 

Поздрав към всички с KoЯn - Right Now !!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...