Jump to content
BulForum.com

ima li fenove na linkin park


z-man

Recommended Posts

Големи хора сме, нека покажем разбиране и толерантност към вкусовете на човека до себе си!

най-сетне нещо добре казано... Мерси за поздрава, дано поне малко от хората вземат че послушат думите ти. :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Az sam golqm tehen fan i lubimata mi pesen e "in the end"

 

In The End

 

(It starts with)

One thing / I don’t know why

It doesn’t even matter how hard you try

Keep that in mind / I designed this rhyme

To explain in due time

All I know

time is a valuable thing

Watch it fly by as the pendulum swings

Watch it count down to the end of the day

The clock ticks life away

It’s so unreal

Didn’t look out below

Watch the time go right out the window

Trying to hold on / but didn’t even know

Wasted it all just to

Watch you go

I kept everything inside and even though I tried / it all fell apart

What it meant to me / will eventually / be a memory / of a time when I tried

so hard

 

And got so far

But in the end

It doesn't even matter

I had to fall

To lose it all

But in the end

It doesn't even matter

 

One thing / I don’t know why

It doesn’t even matter how hard you try

Keep that in mind / I designed this rhyme

To remind myself how

I tried so hard

In spite of the way you were mocking me

Acting like I was part of your property

Remembering all the times you fought with me

I’m surprised it got so (far)

Things aren’t the way they were before

You wouldn’t even recognize me anymore

Not that you knew me back then

But it all comes back to me

In the end

You kept everything inside and even though I tried / it all fell apart

What it meant to me / will eventually / be a memory / of a time when I

I tried so hard

 

And got so far

But in the end

It doesn’t even matter

I had to fall

To lose it all

But in the end

It doesn’t even matter

 

I’ve put my trust in you

Pushed as far as I can go

And for all this

There’s only one thing you should know

I’ve put my trust in you

Pushed as far as I can go

And for all this

There’s only one thing you should know

I tried so hard

And got so far

But in the end

It doesn’t even matter

I had to fall

To lose it all

But in the end

It doesn’t even matter

:punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

аве ЛП в началото мнооооого ама мнооого ме кефиха !(ама за жалост само в началото)

след парвият си албум които аз мисля че е наи-успешният им те започкаха да правят КОМЕРСИАЛНа музика :(

и тфа не ме кефи изобщо !

и ся тая БУЗА c ония рапер (J нещо си , не се сещам кфо беше ) :sick

поне аз така мисля !

Link to comment
Share on other sites

За съжаление ЛП станаха наистина доста комерсиални.Аз започнах с тях и Металика.Вече рядко слушам ЛП,но още съм им фен защото са професионалисти.Това че свирят доста стилове доказва професионализна ма момчетата. :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
mmmmm grupata e vurha!ama i az mislq 4e albuma im s Jay-Z e pulen bokluk  i po tozi na4in si gubqt auditoriqta

Албума им с Jay-Z със сигурност не е боклук шото е направен супер яко, а тва че не ми харесва тъй като е само и единствено с комерсиална цел е друг въпрос :) Губят част от старата си аудитория, но печелят нова...

Link to comment
Share on other sites

Албума им с Jay-Z със сигурност не е боклук шото е направен супер яко, а тва че не ми харесва тъй като е само и единствено с комерсиална цел е друг въпрос :) Губят част от старата си аудитория, но печелят нова...

сички албуми на ЛП са боклук според мен (лично мнение)

Link to comment
Share on other sites

e,ne sikah da kaja 4e e bokluk....i na men ne mi haresva po su6tata pri4ina...mislq 4e na toq album 6te se kefqt fenovete na Jay-Z pove4e,a ne tezi na LP

Link to comment
Share on other sites

Надявам се да ми спестите словестните си нападки, но по мое лично мнение, тази група е грубо комерсиална и музикантите не блестят с нищо. Те не са музикална група а индустриална концепция. Правят маркетингово проучване и пускат на пазара продукта, който най-много би се търсил... Те не са на върха толкова благодарение на таланта си, колкото благодарение на продуценти и лансиране по големите музикални канали. LP са бизнес, не музикална група. На два албума - албум "best".... чакай малко калекооо... каде сте гусинее... 5 песни, 5 ремикса... идейно. Нали ще се купува...

Link to comment
Share on other sites

Надявам се да ми спестите словестните си нападки, но по мое лично мнение, тази група е грубо комерсиална и музикантите не блестят с нищо. Те не са музикална група а индустриална концепция. Правят маркетингово проучване и пускат на пазара продукта, който най-много би се търсил... Те не са на върха толкова благодарение на таланта си, колкото благодарение на продуценти и лансиране по големите музикални канали. LP са бизнес, не музикална група. На два албума - албум "best".... чакай малко калекооо... каде сте гусинее... 5 песни, 5 ремикса... идейно. Нали ще се купува...

Напълно съм съгласен ... радвам се че има още някого когото мисли по този начин за тези комерсиални гамерчета... всеки коит е имал честта да изслуша ливе изпълнение знаи че те нямат талант...

Link to comment
Share on other sites

LP sa Izvestni to4no s live izpulneniqta!na jivo zvu4at po4ti kato v studio.ina4e albuma s Jay-Z -mnoo mi padnaha v o4ita ,super komersializaciq

 

mi to i na men mi padnaha v o4ite....i to pe4albata ot vsi4kata taq "prostotiq" e izcqlo za Jay-Z,za6toto albuma si e napulno rap i 6te go slu6at negovite fenove,ne tolkova tezi na linkin park

Link to comment
Share on other sites

Напълно съм съгласен ... радвам се че има още някого когото мисли по този начин за тези комерсиални гамерчета... всеки коит е имал честта да изслуша ливе изпълнение знаи че те нямат талант...

Тук абсолютно не съм съгласен.Линкин Парк са доста добри на концертите си.По скоро мисля че донякаде зависи от техниката. :punk

Link to comment
Share on other sites

Надявам се да ми спестите словестните си нападки, но по мое лично мнение, тази група е грубо комерсиална и музикантите не блестят с нищо. Те не са музикална група а индустриална концепция. Правят маркетингово проучване и пускат на пазара продукта, който най-много би се търсил... Те не са на върха толкова благодарение на таланта си, колкото благодарение на продуценти и лансиране по големите музикални канали. LP са бизнес, не музикална група. На два албума - албум "best".... чакай малко калекооо... каде сте гусинее... 5 песни, 5 ремикса... идейно. Нали ще се купува...

 

Напълно съгласен. И ми е малко забавно някой да каже че с новия си албум били минали към "комерс". Та те кога не са били. Те се явиха точно когато неометъла беше в епогея си. В това отношение свалям шапка на КоРн , че са кретали доста време преди да бъдат "разбрани" от критика и изобщо от аудитория. Не знам кой пише парчетата ама те ми се струват все едни и същи (поздрав за Веско Маринов) , да не говорим за китарите.

 

Не съм гледал концерти на ЛП ама последния пост ме уби ..........

ЛП са доста добри на концертите си...... мисля че донякаде зависи от техниката.
Тва ми звучи малко като приказката за кривата ракета. :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Както казваше 1 мой прител за... LP.?.?. Те са Back Street Boys с китари! Аз лично не обичам комерса... а особенно натрапването на даден стил или на група или певец.... Това натрапване води до пренодително кефене... т.е. колко повече слушаш 1 пърче, което не те е кефило, след време някак си почва да ти харесва... А и щом LP ги слушат и "рап-гъзетата" какво да говорим.... явно те повече бият на Рап отколкото на метал!

Link to comment
Share on other sites

Както казваше 1 мой прител за... LP.?.?. Те са Back Street Boys с китари! Аз лично не обичам комерса... а особенно натрапването на даден стил или на група или певец.... Това натрапване води до пренодително кефене... т.е. колко повече слушаш 1 пърче, което не те е кефило, след време някак си почва да ти харесва... А и щом LP ги слушат и "рап-гъзетата" какво да говорим....  явно те повече бият на Рап отколкото на метал!

 

 

Neznam dali si prav. Spored men horata gi kefqt vsi4ko koeto ima priqtno zvu4ene ni6to 4e e bilo to rap ili metal :P

Link to comment
Share on other sites

И аз съм голям почитател на Линкин Парк-имам всичките им албуми и повечето видео клипове.А що се отнася до последната песен-то тя е супер...

Link to comment
Share on other sites

Еми хора... харесвайте си ги ЛП... Аз съм си изказал моето лично мнение и впечатление... Нямам намерения да ви обеждавам в противното... за това е и форум за да чуем различните гледни точки по темите ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

miii,vupros na vkus,kazalo ku4eto i znaete kude se bliznalo :devil

no za6o az samo ne moa da si obesna neprekusnato nqkoi hora govorat za komersializum :confused mi izliza ena pesni4ka-horata q haresvat,slu6at i t.n.

i v sledva6iq moment se poqvqva nqkoi si tam-i obqvqva:'abe gadni komersialisti"

abe aide molq vi se,tva 4e poe4e hora gi slu6at,kvo vi govori-4e sigurno sa dobri??

LP-sa si the best,a s jay-z-su6o si ostaat :punk

Link to comment
Share on other sites

miii,vupros na vkus,kazalo ku4eto i znaete kude se bliznalo :devil

no za6o az samo ne moa da si obesna neprekusnato nqkoi hora govorat za komersializum :confused mi izliza ena pesni4ka-horata q haresvat,slu6at i t.n.

i v sledva6iq moment se poqvqva nqkoi si tam-i obqvqva:'abe gadni komersialisti"

abe aide molq vi se,tva 4e poe4e hora gi slu6at,kvo vi govori-4e sigurno sa dobri??

LP-sa si the best,a s jay-z-su6o si ostaat :punk

 

Комерсиализъм не е мръсна дума, това че ги слушат много хора е комерсиализъм , слушат ги значи са добри , добри са защото са комерсиални!!!

А хора които да плюят винаги ще се намерят и все пак LP са върха!!! :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Не съм гледал концерти на ЛП ама последния пост ме уби ..........  Тва ми звучи малко като приказката за кривата ракета.  :lol:  :lol:

Нъчи на теб можи да ти звъчи как ли не...ама аз бях напълно сериозен.Особено много ми е писнало от такива като теб,затова няма да си хабя нервите-не си заслужава.Аз въпреки всичко винаги ще съм си фен на ЛП защото те за мен ще си останат професионалисти,въпреки че такива кат тебе ги оприличават като комерс и всякфи подобни BULLSHITS!!!

Link to comment
Share on other sites

Баси,стига сте плюли ЛП ве хорааа...и аз съм фенка и ми писна да слушам че са за лапета или че са комерс-като не ги харесвате не ги слушайте...

...и си пазете тъпите и злобни изказвания за вас

Link to comment
Share on other sites

знам, че вече си дадох мнението, но немога да не го кажа ЛП(най противната и умразна група) правят един боклук и нищо друго повече няма да пиша в тая тема тъй, като някой ще каже като не ти харесват не пиши тук... ;)

Link to comment
Share on other sites

знам, че вече си дадох мнението, но немога да не го кажа ЛП(най противната и умразна група) правят един боклук и нищо друго повече няма да пиша в тая тема тъй, като някой ще каже като не ти харесват не пиши в тая тук... ;)

Да мрът тия никва музика не правят напълно те подкрепям

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...