Jump to content
BulForum.com

ima li fenove na linkin park


z-man

Recommended Posts

Аз мисля, че тази група е елементарна :) ..без да искам да обиждам никой, но пичовете не са нещо особено като музиканти, а оттам и музиката им не блести с разнообразие...поредната банда, която направи милиони с 1 албум след това името работеше за тях...скоро и те ще бъдат забравени... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply
Аз мисля, че тази група е елементарна :) ..без да искам да обиждам никой, но пичовете не са нещо особено като музиканти, а оттам и музиката им не блести с разнообразие...поредната банда, която направи милиони с 1 албум след това името работеше за тях...скоро и те ще бъдат забравени... :)

 

И аз съм на същото мнение, просто споделих кои ми харесват от Under Attack :)

 

Между другото, като музиканти не са чак толкова зле, но просто това, което правят в момента изисква да свирят песните си на 2 акорда, да няма рифове, да качват цялата мелодичност в музиката си на плочи и просто да ги плейват по концертите :) Шоубизнес..

 

П.П. И са си създали такъв имидж, че да зарибяват всеки тинейджър :)

Link to comment
Share on other sites

Ам един въпрос за този линк към Under Attack - значи тук наистина има нови песни, които не съм чувал преди, обаче песни като And One, Carousel, Step Up ги има и на warez.ru, и то в Hybrid Theory E.P., който пише, че е излезнал през 2000. Place for my head също я има, но под името Esaul. А Forgotten и Runaway не виждам с кво се различават от тези в Hybrid Theory. Така че що за нов албум е това?

Link to comment
Share on other sites

Ам един въпрос за този линк към Under Attack - значи тук наистина има нови песни, които не съм чувал преди, обаче песни като And One, Carousel, Step Up ги има и на warez.ru, и то в Hybrid Theory E.P., който пише, че е излезнал през 2000. Place for my head също я има, но под името Esaul. А Forgotten и Runaway не виждам с кво се различават от тези в Hybrid Theory. Така че що за нов албум е това?

na4i tova ne e nov album.tozi izliza sled 11 septemvri i e posveten na 11.v remixa na crowling ima re4 na bush.par4eta koito sa novi za teb sa prosto neizdavani do sega.s izklu4enie na tezi ot HT Ep.a drugite poznati ot hybrid theory sa remixirani.tova e.tozi album ne se izdava oficialno.dava se kat bonus na nqkoi fenove.kolekcionerski e.

Link to comment
Share on other sites

така...да си кажа мнението :)

за групата:ми харесват ми,слу6ам ги от доста време.правят приятна музика.

за албумите:

1.за Under Attack:албум4ето е доста разли4но от останалите...но пък и музиката е като 4е ли на разли4но ниво.

2.за Hybrid Theory:мисля 4е това е наи-добрия им албум...както се казва:"за всекиго по не6то ;)"

3.за ReanimatioN:интересно албум4е се полу4и.или"старите песни на нов глас :)"

4.за Meteora:съ6то албум на високо ниво.разнообразна и хубава музика има6е ;)

 

любими песни4ки:crawling,in the end,one steo closer,my december,from the inside,easier to run,faint,somewhere i belong,runaway,pushing me away...

Link to comment
Share on other sites

А според теб кво са? Всъщност кво ли питам, не си първият който говори без да знае...

 

Поп с китари :)

 

Това е характерна черта на всички фенове на линкин парк и подобни комерсиални изцепки - имат се за много знаещи :)

Link to comment
Share on other sites

Айде,почна се кой ква музика харесвал,ква не харесвал :angry: -ми аз не хареснвам Black Metal-за мен тва НЕ в музика.И кво -да ви го натяквам,че тея,които правят именно такава музика не струват-ами...не!!!Секи си слуша това,което го кефи,мене ме кефят Linkin Park и ги слушам(и НЕ само тях!)-те са НЕО метал-като на вас не ви харесват,не ги слушайте,ама недейте раправяйте наляво нядясно какви били и какви не били.Тва,че някой разбирач на музика ми каже,че Six feet under,например,са яки няма да ме накара да ги слушам-за мене тва са некви пичове,дето само се дерат,нищо не им се разбира и пеят за некви ан*ли на мъртъвци,как ги били е**ли и такива простотии.Тва за мене не е музика-тва е ИЗВРАЩЕНИЕ :angry: .Обаче има хора,дето ги кефи и те да си ги слушат-на мене не ми пречат,като им харесва!!!!

Link to comment
Share on other sites

Айде,почна се кой ква музика харесвал,ква не харесвал :angry: -ми аз не хареснвам Black Metal-за мен тва НЕ в музика.И кво -да ви го натяквам,че тея,които правят именно такава музика не струват-ами...не!!!Секи си слуша това,което го кефи,мене ме кефят Linkin Park и ги слушам(и НЕ само тях!)-те са НЕО метал-като на вас не ви харесват,не ги слушайте,ама недейте раправяйте наляво нядясно какви били и какви не били.Тва,че някой разбирач на музика ми каже,че Six feet under,например,са яки няма да ме накара да ги слушам-за мене тва са некви пичове,дето само се дерат,нищо не им се разбира и пеят за некви ан*ли на мъртъвци,как ги били е**ли и такива простотии.Тва за мене не е музика-тва е ИЗВРАЩЕНИЕ :angry: .Обаче има хора,дето ги кефи и те да си ги слушат-на мене не ми пречат,като им харесва!!!!

 

Слушай си, недей обаче да парадираш с неща, които не са ти ясни :)

 

Като за начало - Линкин Парк не са нео-метъл. Те са поп с китари. Нео можеш да наречеш Korn примерно, поне първите им албуми. Сега са просто нещо малко по-тежко от Линкин Парк...

 

Откъм композиция, Линкин Парк са нищо. Като техничност - също. Аз не свиря на китара, но мога да ти изсвиря почти целият последен албум на тия :) Само трябва да науча 2 акорда... много трудно... От лирическа гледна точка, повтарят до неузнаваемост. И то не само, че повтарят като тематика, ами и разпъват едни локумии...

 

Пък и да кажеш, че Six Feet са блек си е направо смешно :)

 

"дето само се дерат,нищо не им се разбира" - толкова и слушаш...

"пеят за некви ан*ли на мъртъвци,как ги били е**ли" ROFLMAO :lol:

 

"Тва за мене не е музика-тва е ИЗВРАЩЕНИЕ" Щом така го приемаш, така да е. Знаеш ли колко ги ебе хората за твоето мнение :)

 

Какво ли изобщо дискутирам музика с хора с явно никаква такава култура...

Link to comment
Share on other sites

insomnium хубаво, е че си даде мнението по темата. Всички разбрахме, че не харесваш Linkin Park. Моля те обаче престани да го повтаряш.

Аз лично им се кефя-зареждат ме някак.

Link to comment
Share on other sites

Oleeeee tozi se e izkazal Six Feet Under bili black.Mi ti zeme6 da kaje6 4e Obituary ,Death i Benediction svirqt heavy.Kato ne sa vi qsni stilovete po dobre ne se izkazvaite. :devil  :devil  :devil

Я виж темата и кажи post-ът ти по нея ли е?! Ако искате да си говорим къв стил са LP - направете отделна тема. Честно казано не ме интересува кво било black, кво свирили Benediction и т.н., при положение че темата е за Linkin Park!

Link to comment
Share on other sites

purvo ne razbrah kade RONIN e kazal 4e six feet under sa black.mom4eto purvo si govoresha za black-a.posle puk spomena i six feet.no ne e kazal 4e to4no te sa black,no kakto i da e.

vtoro insomnium KORN-NEO?stranno!

i treto(i nai vajno) temata si OSTAVA za FENOVE na LP!

Link to comment
Share on other sites

Айде ся ша ми е доста интересно,ако някой ми каже КЪДЕ аз съм написал

"Six feet under са black метали".Ще е хубаво да гледате преди да пишете пичове,не мислите ли :angry: .Написах,че не ме кефи Black-a и 5 реда по-надолу,че и те не ме кефят(ако се загледате,ше видите,че съм написал "например" след тях),не съм писал,че са black.Не твърдя,че разбирам от музика,ама тва,че някои от вас твърдят,че разбират не може да ме накара да слушам,който и да е- секи слуша,който си иска!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...