Jump to content
BulForum.com

ima li fenove na linkin park


z-man

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Каква група и ЛП ми кажете? Същата работа като Лимп Бизкит и разните му други самозванци дето заблудените тинейджъри (не че аз не съм тинейджър, ама не смятам че съм заблуден) им купуват музиката и след това се бият О гърдите, че са велики! Знам, че ще засегна доста хора с това изказване, но смятам, че е по-добре да си кажа мнението, за да може да има два полюса.

Link to comment
Share on other sites

Добре де, за какво всички са се разписали как мразят ЛП? Ебати офтопика!

 

Темата е "Има ли фенове на Линкин Парк?"

Като не ви кефят - не пишете!

 

Това е все едно в BUY/SELL някой да продава пиано и да му отговаря и всеки, който не смята да го купува...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Aбе най-якия им албум си е Hybrid Theory! Но и другите не са лоши! Особенно Meteora! А от каде свалихте целия Under Attak? Колко песни са в него??

 

Мерси предварително

 

ПП-Вие пък сте бахти пичовете! Сигурен сам че сте чули 2-3 песни и сте казали "абе тия са тапи" и айде вече сте големи мъже че сте се напрайли на нефенове. Чуйте тея песни и пак ша си говорим - Papercut (HT), In the End (HT), By Myself (HT), Crawling(HT), Runaway (HT), Forgotten (HT), Whit you (HT), One Step Closer (HT), Numb/Encore (Meteora), Breaking the Habbit (meteora, Carousel (HTep), Hight Voltage (HTep), Whit you (HT) и тн.

 

ПП2-НТ - албума Hybrid Theory НТер - Hybrit Theory EP

Link to comment
Share on other sites

ПП-Вие пък сте бахти пичовете! Сигурен сам че сте чули 2-3 песни и сте казали "абе тия са тапи" и айде вече сте големи мъже че сте се напрайли на нефенове. Чуйте тея песни и пак ша си говорим - Papercut (HT), In the End (HT), By Myself (HT), Crawling(HT), Runaway (HT), Forgotten (HT), Whit you (HT), One Step Closer (HT), Numb/Encore (Meteora), Breaking the Habbit (meteora, Carousel (HTep), Hight Voltage (HTep), Whit you (HT) и тн.

 

ПП2-НТ - албума Hybrid Theory НТер - Hybrit Theory EP

 

Ти да не си мислиш, че сме чули някви други песни? Мнението ни се гради на песните, които се смятат за....едва ли не върха на ЛП. Не си спомням кой, но ми беше казал, че "ЛП е като поп с китари". Много ми хареса това твърдение :D (не се обиждайте)

Link to comment
Share on other sites

Не си спомням кой, но ми беше казал, че "ЛП е като поп с китари". Много ми хареса това твърдение :D

Що като? Че то си е точно такова! :)

Link to comment
Share on other sites

Бахти пичовете!Аве никои не е казал че са ВЪРХА НА ВЪРХОВЕТЕ.Просто казваме че правят хубава музика!И все пак чуйте тези песни които изброих.И на мен не ми харесват някои от най-популярните им песни!

 

ПП-Къв поп с китара кви 5 лева бе???!?!?!!!?!?!Бахти тъпото определение!

Link to comment
Share on other sites

Поп с китари хахах започнахте да си измисляте стилове вече :) Като сме почнали повече прилича на Хип-Хоп с китари :punk

Link to comment
Share on other sites

Като сме почнали повече прилича на Хип-Хоп с китари

 

Ami sled kolaboraciqta s Jay-Z e to4no tova. :sick :sick

A moga di vi dam i 06te primeri za hip-hop s kitari.

Link to comment
Share on other sites

Бахти пичовете!Аве никои не е казал че са ВЪРХА НА ВЪРХОВЕТЕ.Просто казваме че правят хубава музика!И все пак чуйте тези песни които изброих.И на мен не ми харесват някои от най-популярните им песни!

 

ПП-Къв поп с китара кви 5 лева бе???!?!?!!!?!?!Бахти тъпото определение!

 

Никой не ти казва нищо за това, че твърдиш, че ЛП били много добри. Просто се опитвам да ти обясня, че тая музика не е метъл, а ти незнайно защо се обиждаш...

Link to comment
Share on other sites

Просто се опитвам да ти обясня, че тая музика не е метъл, а ти незнайно защо се обиждаш...

 

 

Дамм така си е...аз слушам ЛП и то доста според мен правят наистина добра музика която има фенове из целия свят и това твърдение никой неможе да го убори....ама да са метъл?Оооо не определено не са!Ама и грам общо няма....някои се бъркат от тъй нареченото "грачене" по време на Faint или там други песни ама не се доближава и грам до наистина здравия метъл...аз си слушам ЛП и винаги им се кефя...правят ми густо и ми вдигат адреналина супер здраво се размазвам...естествено не съм ограничен до това и си падам също страшно много по всякакъв вид Транс Техно Хаус...единствената музика която немога да понасям е тъй наречената Чалга и Кючеците....просто :sick ....иначе ЛП рулеззз ама не са метъл...

Link to comment
Share on other sites

Бахти пичовете!Аве никои не е казал че са ВЪРХА НА ВЪРХОВЕТЕ.Просто казваме че правят хубава музика!И все пак чуйте тези песни които изброих.И на мен не ми харесват някои от най-популярните им песни!

 

ПП-Къв поп с китара кви 5 лева бе???!?!?!!!?!?!Бахти тъпото определение!

Окс...и на мен ми харесваха(преди албума с Гей-Зи)...ама като поп, аре изкриви се и кажи че са метъл де!

Link to comment
Share on other sites

Това, че ползват квинти и терци за акорди на китарите не ги прави метъл.

 

Стиловото определение е трудно за тази група. Най-добре според мен им пасва поп музиката. Не стопроцентова, но поп музика. В което, пак казвам, няма лошо.

 

Не съм твърдял, че са лоша група. Друг е въпроса, че основно продуцента им пише музиката. Но да не задълбаваме, защото с фанатични линкин парк фенове не се спори, от опит го знам...

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
само аз ли си мисла че това е една от най-големите позиорски групи :confused :confused

Ам да попитам , кво по-точно им е позыорското?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Въпрос на вкус и интерес... аз лично харесвам ЛП в аблумите Хибрид Теори и Метеора. Само не разбирам защо всички вие - под вие имам предвид лицата, които "плюете" на тяхната музика, не кажете, че просто не ви харесва и да спрете със това, ами започвате да развивате теории за това какъв стил е била музиката им, кой я пишел, как я пеели и т.н. и да се правите на много умни и компетентни личности (една много отличителна и негативна черта на българина, с която обаче той адски се гордее) ? Защо трябва и да обиждате и тези, които харесват музиката им - та били твърдоглави, та били заблудени и какви ли не още епитети - а вие за повече ли се имате като слушате други групи, а не ЛП? И май тук не става въпрос само за музикален вкус и предпочитания, а за как всеки, имащ се за "просветен" в музикалната среда, цели да се изтъкне над другите - "онези смотаните, дет слушат ЛП, бла-бла.." . И това не важи само за този случай ... Вземете да излезнете от собствената си вселена и да уважавате вкусовете и интересите на другите хора покрай вас. Ай със здраве. \/ ;)

 

П.п. А ако някой говори против вашата любима група, вие няма ли да я защитавате? :excl:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Добре айде EDIT:

 

за всички фенове/ако са от Пловдив още по добре тъкно ще се видим/ Съжалявам ако съм убидил някой .Извинявам се

 

Доволен ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...