Jump to content
BulForum.com

така ми измиха колата, че НАДРАСКАХА прозорците


dubo

Recommended Posts

Пускам темата , за да не пострада някой като мен.

Миналия петък си закарах колата на автомивката в Кючука до Събота пазара.

като я взех бяха надраскани не само страничните стъкла но и ПРЕДНОТО.

Явно от мързел не са си изпрали гюдерията и с песъчинките са 'бърсали" стъклата.

 

Ако някой реши да ползва тази автомивка да си стои до колата през цялото време за да не съжалява като мен.

Link to comment
Share on other sites

Пускам темата , за да не пострада някой като мен.

Миналия петък си закарах колата на автомивката в Кючука до Събота пазара.

като я взех бяха надраскани не само странияните стъкла но и ПРЕДНОТО.

Явно от мързел не са си изпрали гюдерията и с песъчинките са 'бърсали" стъклата.

 

Ако някой реш да ползва тази авомивка да си стои до колата през цялото време за да не съжалява като мен.

там по принцип много им порасна работата.....ако колата не ти е поне мерцедес SLK или макларън F1 не ти обръщат особенно внимание....мръщят се ако има как ще те изгонят а за миенето да не говорим.отдавна съм я зачеркнал тая автомивка.

Link to comment
Share on other sites

уоу, аз вчера си я мих там и останах доволен от резултата. Единственото, с което останах неприятно изненадан, е че са вдигнали цените на 12 лв. за пълно почистване.

Link to comment
Share on other sites

там по принцип много им порасна работата.....ако колата не ти е поне мерцедес SLK или макларън F1 не ти обръщат особенно внимание....мръщят се ако има как ще те изгонят а за миенето да не говорим.отдавна съм я зачеркнал тая автомивка.

 

точно така. малко след мен пристигна Ким с Инфинити-то и

познай коя кола беше измита първа и дали той има оплаквания

Link to comment
Share on other sites

А която и автомивка да отидеш ако познават Ким ще ми я измият преди твоята.Просто ако не стане така изведнъж ще се чуе "Не видя ли някой?" и после една ръка ще разм. физиономията на тоя дето е питал :) Ким-а е коварно нещо, неговата раса е трудно забележима, но много здрава :) Всичко това в добрия тон, много уважавам Ким, а това което са направили на автомивката е крайно непрофесионално.Не искам да правя реклама, но не виждам какво толкова ще им стане ако ти кажат както в XXL-a до нас точно до колко време ще ти е готов автомобила?!

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми се е случвало, сега ходя само на ХХЛ-а и на тая преди румекса и не съм имал пробелми. Но е много простичко принципно, показваш, че ще оставиш бакшиш като ти я измият като хората и я лижат. Това работи навсякъде.

Link to comment
Share on other sites

В ХХL и без бакшиши я лижат :) Особенно след като дигнах един скандал за CD което си мислех, че са ми завлекли пък то било в заседнало в плеъра ама карай.Важното е, че винаги са точни и си вършат добре работата.Особенно съм доволен от силиконовия спрей, който ползват за пластамасите и предното табло.Много добър е резултата.

 

Едит: Не виждам защо Ким трябва да бъде квалифициран като такъв и онакъв."мутра" е защо?Човека е много точен доколкото имам допир с него, а не виждам какво лошо има в това да развиваш собствен бизнес.

Link to comment
Share on other sites

В ХХL и без бакшиши я лижат :) Особенно след като дигнах един скандал за CD което си мислех, че са ми завлекли пък то било в заседнало в плеъра ама карай.Важното е, че винаги са точни и си вършат добре работата.Особенно съм доволен от силиконовия спрей, който ползват за пластамасите и предното табло.Много добър е резултата.

 

Едит: Не виждам защо Ким трябва да бъде квалифициран като такъв и онакъв."мутра" е защо?Човека е много точен доколкото имам допир с него, а не виждам какво лошо има в това да развиваш собствен бизнес.

къде е тоя xxl ??

Link to comment
Share on other sites

Малко Офф: Една наистина добра мивка е тази на Лук Ойл след SPS посока Комина. Вътрешно и външно почистване - 10лв., като е наистина качествено, за разлика от горивата на самата бензиностанция. Имат 4 клетки и общо взето става бързо :)

Link to comment
Share on other sites

Малко Офф: Една наистина добра мивка е тази на Лук Ойл след SPS посока Комина. Вътрешно и външно почистване - 10лв., като е наистина качествено, за разлика от горивата на самата бензиностанция. Имат 4 клетки и общо взето става бързо :)

 

Тая мивка наистина е добра!Аз редовно ходя там и много добре я чистят колата!

Link to comment
Share on other sites

Добра е и автомивката между Бензиностанция "Петрол" и Ресторант "Каприз" на Източен ;) . Пада се малко след кръстовището с Мария Луиза , по пътя към Бензиностанция Шел на 6ти септември .

Link to comment
Share on other sites

Абе ще се научите да си миете колите сами ама...

...никой няма да ти измие колата така както ти самия.

Тия мивки са пунта мара.

Link to comment
Share on other sites

:) 4 - 6 пъти на месец да я мия от всичката кал и мръсотия...не благодаря.

 

Ееее браво на теб... на мойта толкова миене не и се събира за цяла година... :P

Link to comment
Share on other sites

Е, ако наистина става въпрос за 1-но миене в месеца...може да се замисли човек дали да не си я изчисти сам...ама все пак, силиконови спрейове за таблото, спец. парцалки за стъклата( не помня как се казват ), малка прахосмукачка( може и нормална ), вода в обилни количества + препарат, нещо др. като препарат та да се измие и двигателя...ммм за мен е прекалено да си го правя сам, толкова често колкото трябва

Link to comment
Share on other sites

Мисля че всеки може да прежали 10 лв за вътрешно и външно почистване един път на два месеца и без никакви усилия да гледа как му чистят колата докъто си сръбва топло кафенце в автомивката :)

Link to comment
Share on other sites

Мисля че всеки може да прежали 10 лв за вътрешно и външно почистване един път на два месеца и без никакви усилия да гледа как му чистят колата докъто си сръбва топло кафенце в автомивката :)

мале кви 2 месеца къф един път ...... аз като си измия колата и е почистя до една седмица става насрана от горе додолу ако има и чалъм бос ще влезна в нея да не вкарвам боклуци .....

 

Аз си взех един маркуч с преставки разни ... взех си и един шампоан за колата и съм перфектен .....

Опъвам един кабел от нас свалям прахосмукачката и съм 6-ти номер ... след това плакна насапунисвам пак плакна ... нанасям си шампоанчето за блясък и заспива ...... аз не виждам кво лошо има в тва да отделите час най-много два да се чисти .... ама то и е и до ежедневието :)....

 

а въпроса за автомивките най много ме дразни и мен това че с една кърпа ти мият всичко ... и не им пука .....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...