Jump to content
BulForum.com

Нагласяте ли си огледалата в автомобил....


GammaRay

Recommended Posts

Нагласяте ли си огледалата в автомобил, за да виждате колите отзад, при положение, че не Вие управлявате автомобила???Въпроса е сериозен.Питам щото го знам от опит ахахаа.

 

 

п.с Благодаря на модератора, за преместването на темата!

Link to comment
Share on other sites

темата е по-скоро за автомобилния раздел, а и нямаше да е лошо да пуснеш една анкета. по темата особено страничните огледала, ако не ми са нагласени полудявам. затова и мразя някой да ми кара колата, щото след него трябва да ги оправям :bgrin: задното пак го нагласям, но и да не е не ми е чак такъв проблем :)

Link to comment
Share on other sites

Седалката е оправям с натискане на един бутон, с огледата малко повече време, че нямат памет.

Иначе като цяло, необичам да ми се карат колите от друг, точно поради тази причина, че ако на някоя друга кола, после 5мин. немога да си ги нагласа....

Link to comment
Share on other sites

Тоя бутон в 30 годишната фиеста или в 20 годишния мерцедес го натискаш :D

Като гледам пича пита когато не щофьора, а този който седи на нясната седалка пипа огледалата.

Link to comment
Share on other sites

Тоя бутон в 30 годишната фиеста или в 20 годишния мерцедес го натискаш :D

Като гледам пича пита когато не щофьора, а този който седи на нясната седалка пипа огледалата.

 

Точно!!!Въпроса е като седите на дясното место - по-просто казано, дали пипате на шофъора огледалата, за да можете да виждате Вие!

Link to comment
Share on other sites

Тоя бутон в 30 годишната фиеста или в 20 годишния мерцедес го натискаш :D

 

Фиестата няма такава опция, мерца им нищо че е на 20г. :P

 

Като гледам пича пита когато не щофьора, а този който седи на нясната седалка пипа огледалата.

 

И за к'ъв ще му е на ония от дясно да ти пипа огладалата? :blink:

 

 

Точно!!!Въпроса е като седите на дясното место - по-просто казано, дали пипате на шофъора огледалата, за да можете да виждате Вие!

 

Това е тъпо, до сега който съм качвал никой не го е правил :D

Link to comment
Share on other sites

Това е характерно за мадамите, много им харесва да си нагласят дясното огледало така че те да виждат :) Изход: взимате си кола с ел огледала, така че да немогат да пипат ;)

 

Grosmaster: баси якия мерц :D

Link to comment
Share on other sites

И аз много мразя да са ми барани огледалата, ако някой е карал колата.. Все едно някой ми е спал в леглото и е обръщал чаршафите. Иначе темата малко ме озадачи - до сега не ми се е случвало някой от пасажерите да бара огледалата. Единственото е когато на дясната седалка е представителка на нежния пол да ме пита сенника дали има огледалце или директно да го свали и да се огледа.

Ама в крайна сметка кой кара? Шофьора или пасажера? Та по тая логика - кому са нужни огледалата? На шофьора или на пасажера? Въпросите са риторични..

Link to comment
Share on other sites

Тва чак граничи със Sci-Fi... Когато имаше сняг, редовно виждах автомобили шофирани от жени, които не бяха почистени (ама грам) и нямаха НИКАКВА видимост... Както и някои определени автомобили (голфове, лади...)(без значение шофьора).

Иначе, никога до сега, не са ми барали дясното огледало. Това е безобразие! То си е мое... :(

Link to comment
Share on other sites

Що не направите тема "пръцкате ли за касмет преди да запалите колата" ... Някак ми се струва безмислени такива топици тип трупане на постове...

Link to comment
Share on other sites

Темата е върха на дебилизма - не мога да не го кажа...

 

Всички огледала в автомобила (с изключение на това в десния сенник) са предназначени за и са ОСНОВНИ помощници на ВОДАЧА. Никой освен него няма никаква работа да ги пипа!!! Що за малоумие и идиотизъм?!?!?! В повечето правилници в света е упоменато условието "проверка на огледалата от водача" като едно от първите неща преди да запали колата даже. Шофьор съм вече 14 години и не съм срещал уникален идиот, който да ми посегне на огледалата в колата. Не съм и чувал никога някъде някой да е правил подобна глупост, която освен да саботира шофирането, друга цел не виждам да има...

Link to comment
Share on other sites

След като прочетох заглавието , както и всички останали съм си мислел за едно , но като прочетох за какво става дума се чудех истина ли е?!?!?!?!? :blink:

Темата май просто няма смисъл , защтото самото действие е много малоумно :angry1

Link to comment
Share on other sites

мне,въобще не ги ползвам даже.

като ми потрябва да знам дали има някой зад мен хвърлям шарен боб,гледам на кафе или направо звъня на ванга в отвъдното...

Link to comment
Share on other sites

Не закаф да ползвам огледала.Само ми загрозяват хубавия мотор.То други коли и мотори на пътя няма-само аз съм.Огледала ползват балъците-аз съм пич,и съм рейсър и не ми тряат такиа раоти :punk

Link to comment
Share on other sites

Не закаф да ползвам огледала.Само ми загрозяват хубавия мотор.То други коли и мотори на пътя няма-само аз съм.Огледала ползват балъците-аз съм пич,и съм рейсър и не ми тряат такиа раоти :punk

 

Според мен щом има огледала трябва да ги ползваш. А това дали ги ползваш е друго.

И без значение мотор или кола огледалата са си нужни.

Защото поне 30% от катастрофите са от недоглеждане в огледалото и какво става зат теб.

Но щом си решил,че си пич и не ти трябват такива работи... :P

 

Мога само да кажа лек и безавариен път. Но незабравчи за колана :D и огледалата.

Link to comment
Share on other sites

Аз почти винаги гледам в огедалото като сам на дясната седалка.Само,че аз ползвам това,което е вградено в сенника :P .Просто съм свикнал винаги да знам какво става около мен :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...