Jump to content
BulForum.com

AC Milan


BUGi

Recommended Posts

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply
Явно по една дузпа не е достатъчна, та почнаха по 2 да ви свирят на мач :laughing: :lol:

Защо винаги се изказваш неподготвен ? :)

Поне гледа ли ги дузпите,за да кажеш че са измислени ?

 

Изгледах репортажа и може би единственото хубаво нещо беше,че Роналдиньо е в много добра форма.Защитата е трагична,бяха виновни за всичките голове.

Link to comment
Share on other sites

Даже при първата дузпа бих дал и червен картон за вратаря :)

 

Иначе като цяло ни надиграха...а на ниво играха единствено Рони и Пирло, според мен.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Просто Юве играха на много високо ниво и въпреки, че първият им гол беше от засада, заслужаваха да победят. :)

Link to comment
Share on other sites

Просто Юве играха на много високо ниво и въпреки, че първият им гол беше от засада, заслужаваха да победят. :)

За високото им ниво допринесоха най-вече Емерсон,Каладзе,Пато,Шевченко. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Юве играха на високо ниво след втория им гол, преди това не знаеха къде се намират

И благодарение на горепосочените,след това ние не знаехме къде се намираме. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Тоя Анчелоти скоро време ще си замине ми се струва...

Рийкард дебне. :laughing:

Най-веселото е, че си заминава не знам от колко години :laughing: Иначе за мача Юве просто бяха с класи над Милан начело с неостаряващия Дел Приеро :punk

Link to comment
Share on other sites

Най-веселото е, че си заминава не знам от колко години :laughing: Иначе за мача Юве просто бяха с класи над Милан начело с неостаряващия Дел Приеро :punk

Чак пък с класи...По-скоро сами се бихме.С "невероятна" защита и полуидиоти като пато и шева.

Link to comment
Share on other sites

Ся колкото и да ги защитаваш не мое само да ги оправдаваш с няколко зле играли играчи. Юве си играха доста по- добре

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...