Jump to content
BulForum.com

AC Milan


BUGi

Recommended Posts

Хм. Не само татко Карло си замина от Милан ;)

 

Не може да се отрече, че последните две години, Милан тотално зависеше от играта и формата на Кака...

 

Леонардо: Още вярваме в титлата laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif

 

Ето едно нещо по което си приличат Милан и Ботев - ръководството(а за Ботев и играчите laughing.gif ) се подиграват с феновете си. biggrin.gif

По-скоро на Левски...
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Наистина в последно време натрупаха точки, но играта не е кой знае какво. В много от мачовете извадиха късмет и спечелиха в последните минути, а и програмата беше сравнително лесна. В следващите 7 кръга идват истинските мачове с Фиорентина, Палермо, Дженоа, Ювентус, Интер и в тях ще си проличи дали отбора е способен на нещо повече от зона "Шампионска лига".

Link to comment
Share on other sites

Браво, браво! Милан продължават победната серия, а Интер загубиха точки. След онова начало на сезона ги бях отписал.

 

Интересно, няма отделна тема за италианското калчо, но има тема за Милан :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Браво! Вярно, че и Юве са малко в криза, ама тази победа беше важна, най-малкото от гледна точка самочувствие.

 

Абе кога най-накрая ще го купим тоя Бекъм :Р

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Снощи на Юве - Рома имаше драма в добавеното време. Днес очаквам същите изпълнения, само че победата ще е домакинска (доколкото в този случай може да става дума за домакин и гост) ;)

 

 

Не бях виждал такъв червен картон досега!!!

 

 

Дуе дзерооооо! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

За своя радост виждам, че срещу Бари на вратата вече е отново Абиати. Слава богу, че не се налага да резили ония бразилски папагал...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Аз не съм имал такива. Биха били по-скоро илюзии. Милан е отбор втора употреба. С изключение на няколко футболиста като Пато - съставът е изграден от играчи, преминали зенита си. С такива - титла не се печели.

Link to comment
Share on other sites

Нежен и мек футболист като Бербатов в Италия?! Като му наскачат рендета като Матераци - сам ще оставя топката...

Link to comment
Share on other sites

Нежен и мек футболист като Бербатов в Италия?! Като му наскачат рендета като Матераци - сам ще оставя топката...

 

 

Според мен Бербо така и не показа на 100% възможностите си в Манчестър, ама и Фъргюсън има вина за това...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...