Jump to content
BulForum.com

AC Milan


BUGi

Recommended Posts

Ако отпаднем от групите ще е жива трагедия.По-лесни групи от тези на УЕФА няма!Първите 3 продължават - трябват само 4 точки и 99% си в следващата фаза.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Явно Роналдиньо отново е нахъсан да играе на нивото от преди 2- 3 години и почва да показва на какво е способен и играе с настроение

Link to comment
Share on other sites

MILAN - sampdoriq 3 - 0 :punk 2 gola na roni i 1 na inzaghi :D parite za Ronaldinho po4vat da se vru6tat :P

Вече са се върнали само от тениски и абонаментни карти :)

Link to comment
Share on other sites

Като фен на Милан смятам, че в този мач двата ключови играча бяха Кака' и съдята...

Пресилен червен картон и дузпа отпушиха позапеклата машина на рсонерите и сломиха Сампдория.

 

Само на мен ли ми се струва, Малдини играе плачевно?

Link to comment
Share on other sites

държат го от уважание според мен, а и вдъхва увереност на играчите. все пак си е жива легенда.

иначе се вижда как набираме скорост и след още 2-3 победи няма да имаме спирачки ;)

почнахме с 2 поредни загуби сезона, но защо да не го завършим с 22 поредни победи :music

Link to comment
Share on other sites

Е то ясно че го държат от уважение ма не си ли усеща той самия че последните му 2 сезона не бяха добри и трябше да приключи по- навреме

Link to comment
Share on other sites

Е то ясно че го държат от уважение ма не си ли усеща той самия че последните му 2 сезона не бяха добри и трябше да приключи по- навреме

еми се пак твори историята на милан в момента ;)

а и едва ли някой някога вече ще играе толкова дълго в такъв голям клуб :)

http://bg.wikipedia.org/wiki/Паоло_Малдини

Link to comment
Share on other sites

Паоло Малдини винаги ми е бил идола в защитата, един от любимите ми футболисти за всички времена (като Гигс, Зидан и Шмайхел), но ми е тъжно да го гледам в такава светлина...

Някъде бях чел статистика, според която май имаше повече отбелязани голове, отколкото картони :)

 

П.П. Има ли деца? Син?

Няма да се учудя на трето поколение "Малдини" :)

Link to comment
Share on other sites

Паоло Малдини винаги ми е бил идола в защитата, един от любимите ми футболисти за всички времена (като Гигс, Зидан и Шмайхел), но ми е тъжно да го гледам в такава светлина...

Някъде бях чел статистика, според която май имаше повече отбелязани голове, отколкото картони :)

 

П.П. Има ли деца? Син?

Няма да се учудя на трето поколение "Малдини" :)

Има син, който играе при младежите :) 3-ката е завинаги запазена за фамилията Малдини.

А самият Малдини за мен е най-великият играч на всички времена.

Link to comment
Share on other sites

Тия няма да се научат... Продължава да състарява отбора... Ама то май това е по-скоро магазин за фанелки и рекламни права вече...

 

Да земат и Роберто Карлош да подсили защитата...

Link to comment
Share on other sites

Нека охладим страстите,преди някое отборче ката Киево,Каляри или Сиена не го направи. :D

тоя сезон приключихме с издънките :D

зимата идва бекъм, за няколко месеца само де, но пак бива B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...