Jump to content
BulForum.com

AC Milan


BUGi

Recommended Posts

Ето ни го гранда в кавички :)

В topsport чета нещо за Рийкард в Милан. Дали най-накрая татко Карло няма да си тръгне?

Точно за това говорех. :bgrin:

Макар че ги надиграхме тотално и много пропуски.

 

Относно Карло,едва ли точно сега ще го махнат.Не го направиха в какви по-лоши ситуации,та сега ли,когато сме в подем.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Татко ви Карло е направил много за отбора и според мен ще го махнат само ако в края на сезона за втора поредна година не се класирате за ШЛ. Освен тва раъководтсвото го оставя все още и защото играчите много го обичат и така да се дкаже са привързани към него

Link to comment
Share on other sites

Абе не се опитвам да омаловажа Татко Карло, но този отбор, тези играчи могат повече. И е добре да се помисли по-сериозно за по-сериозно подмладяване. Бях чул и цитат на Галиани, че политиката на клуба е задържане на треньор в по-дългосрочен план, подобно на Фъргюсън в Ман Юнайтед и Венгер в Арсенал.

Link to comment
Share on other sites

2:2 ги ударихме. :bgrin: :D

Да не звучи банално, ама съдията беше пълен боклук. Чиста дузпа при удара на Роналдиньо - ставаше 3:1 и мача свършва...

Link to comment
Share on other sites

За отбор като Милан подобни оправдания не утиват, още повече Торино си заслужаваше точката. С тая защита толкова, а и много пропуски направихал. Докато не махнат Анчелоти не вярвам да вземат калчото, защото при него отбора изобщо не е стабилен и не може да вземе елемантарните мачове.

Link to comment
Share on other sites

Да не звучи банално, ама съдията беше пълен боклук. Чиста дузпа при удара на Роналдиньо - ставаше 3:1 и мача свършва...

Донякъде ни се връща,за спорните дузпи от предишните мачове... :(

Link to comment
Share on other sites

Тва Милан трябва да се обяви за най-калитарски отбор в историята, поне аз не се сещам за друг отбор, който толкова често да изравнява в 90+мин(може би Лъкипул) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тва Милан трябва да се обяви за най-калитарски отбор в историята, поне аз не се сещам за друг отбор, който толкова често да изравнява в 90+мин(може би Лъкипул) :lol:

Да почна ли да коментирам Арсенал ? :D

Link to comment
Share on other sites

Да почна ли да коментирам Арсенал ? :D

Дай да ги видим, че ми стана интересно. Говорим за ситуации, когато отборът е бил надигран и са изравнили в 90+мин :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Дай да ги видим, че ми стана интересно. Говорим за ситуации, когато отборът е бил надигран и са изравнили в 90+мин :bgrin:

А ти гледа ли мача с Портсмут,за да си сигурен че Милан са надиграни?

Link to comment
Share on other sites

А ти гледа ли мача с Портсмут,за да си сигурен че Милан са надиграни?

Ми за да падаш с 2-0 до 84мин не знам... може би имаш различни виждания за надиграване :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ми за да падаш с 2-0 до 84мин не знам... може би имаш различни виждания за надиграване :bgrin:

Само дето Портсмут вкараха всичко,което имаха - 2 положения 2 гола.Пипо първото полувреме изпусна 2 чисти положения - 1 греда и 1 път сам срещу вратаря,опита да го прехвърли,но топката кацна на мрежата отгоре.

Ей на гледай http://acmilan-bg.com/leon_news_full.php?id=7637 :)

Link to comment
Share on other sites

По мое виждане футбола е игра на голове а не на положение следователно при преднина от 2:0 явно си надиграл противника

Link to comment
Share on other sites

По мое виждане футбола е игра на голове а не на положение следователно при преднина от 2:0 явно си надиграл противника

А по мое виждане,си свали "антимиланистките" очила. :D

 

Palermo 3 - 1 AC Milan

Да ни е честито. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

как няма да го държат - виж му визитката само ;)

 

Серия А 2003-04

Суперкупа на Италия 2004

Шампионска лига (2) 2002-03, 2006-07

Суперкупа на УЕФА (2) 2003, 2007

Световно клубно първенство 2007

 

 

на стара слава лежи....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...