Jump to content
BulForum.com

AC Milan


BUGi

Recommended Posts

Според мен Бербо така и не показа на 100% възможностите си в Манчестър, ама и Фъргюсън има вина за това...
И съ"отбор"ниците му. Но това е разговор за друга тема :D
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...

Добре бе... баш тоя ли ни трябва сега?! Дъртата лисица мрънка, че няма пари, пък пръска такива, за нападател при наличието на Пато, Бориело и Хунтелаар...

Link to comment
Share on other sites

Mи кат ся ялови кво да се прави. Хунтелар най-вероятно ще бъде продаден. А и 24 млн. са си добра сделка. Дано да му тръгне играта.

Link to comment
Share on other sites

Бориело трябваше да остане в отбора за сметка на един от Клюна или Робиньо. Според мен с такива егоценрични лигльовци състава, след време могат да се появат проблеми в отбора. А пък тоя Ибряма, като почне Калчото, където отиде ще го псуват всички фенове наред. То не беше Ювентус, Интер, а сега и Милан. Добре, че и в Рома не е бил.

Link to comment
Share on other sites

Ибрахимович пак показа невероятните си качества този път изпускайки дузпа. Утре трябва да очакваме 13 интервюта, в които храни Пеп и обяснява колко е бил недооценен в Барсаconfused.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

http://gong.bg/view_article.php?article_id=148107

 

Дали ще се преборят за място в Лига Европа тоя сезон? Няма ли някой богат арабин да откупи тима от тая дърта и стисната лисица :lol:

вече сме първи в Серия А

Link to comment
Share on other sites

всъщност Ибрахимивоч в момента е най-ценния играч на Милан. Не съм очаквал толкова от него. Интер са много зле тоя сезон. 30 минути с човек повече и нямат никаква идея какво да правят

Link to comment
Share on other sites

Еми - точно си проличава геният на Мауриньо. Щото... не знам да има някакви промени в състава на отбора.

 

А Ибра просто прави чудеса в Милан. Ако задържи това ниво - нищо чудно да остане там до края на кариерата си. Като Индзаги. Но и си беше време да се появи друг играч, освен Суперпипо, който да може в труден момент да измъкне отбора от калта.

Link to comment
Share on other sites

Този Златан ще стане Златен! Тоя човек (и слабото представяне на Интер) на шега, на майтап ще вземат да ни донесат титла biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Интер не е претендент, Гафа Безтитлес ще ги закрие /като отпаднат в следващия кръг на ШЛ може и да дръпнат, щото ще го сменятlaughing.gif/

Лацио ще почнат да издишат догодина, едва ли ще поддържат това темпо цял сезон.

Остава Юве, които за мен са основния претендент - те и ни биха в първия мач за жалост.

Forza Milan!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Да си продължим темата свързана с Милан в подходящата тема.

 

Смея да твърдя, че имаше период, в който Милан имаха отбор, доближаващ се по качества до сегашния на Барса. Със силни Малдини и Неста в защита, Шевченко, Кака, Пирло, Индзаги в топ форма, и още куп играчи във върховата форма на кариерата си. Но вместо да спечели каквото има за спечелване играеше някакъв супер абсурден дефанзивен стил на игра. Да не говорим, че съсипа кариерата на Руи Коща - изключително талантлив играч. Отделно колко играчи с потенциал минаха през Милан - Ривалдо, Роналдо - к*р и с тях. Продължавам да смятам, че е анти-треньор.

Без да защитавам Анчелоти има някои неща, които бих оспорил, може да се каже. Руи Коща наистина много го провали, след като го закотви на пейката, но причината беше идването на Кака, който заигра на негово място. Иначе едно време на мен също ми беше криво, когато той търкаше пейката. Ривалдо и с него стана голям провал, но както се вижда в момента става нещо подбно и с Роналдиньо и може би при бразилците е малко по- различна работата, не знам. А за Роналдо според мен няма вина, защото той имаше малшанса на два пъти след като дойде да се контзуи в коляното, при това на вече малко по-деликатна възраст. А за стила на Анчелото- ами сигурно тъй като е италианец, не може да избяга от същността на италианския футбол.

Link to comment
Share on other sites

Ривалдо и Роналдиньо май имат друг проблем. В Испания, където се играе по-открит и техничен футбол те бяха близко до боготворени и прекалено много си бяха повярвали. Нещо, с което един добър треньор би трябвало да може да се справи. А не мога да приема, че като имаш такова атомно нападение ще пускаш по един нападател, ще играеш и с Гатузо и с Амброзини (Амброзини по онова време беше доста посредствен, според мен) и ще разчиташ да играеш на контри. Дето имаше достатъчно футболисти, с които да скрие топката от другия отбор за целия мач. И именно това им изяде главата на онзи славен финал в Турция. Няма да забравя и как ги отстрани Депортиво предишната година - при аванс от 4:1 при първия мач отбора излезна като на тренировка и татко Карло не успя да промени това и след 3:0 за суперДепор. И накрая - насрани с 4:0. Имам спомен, че направи абсурдни смени тогава. Тогава щях да си изгриза дистанционното от яд. Анчелоти е треньор, който не може да направи нищо, за да промени даден мач. Не може да промени играчите си на почивката и рядко знае какво да прави със смените. Той няма никакъв контрол над футболистите. В Челси наскоро каза, че футболистите не правели това, което им се каже, ми то не е ли негова работа да ги накара!?

Продължавам да се радвам, че се махна. Жалко само, че не задържаха Леонардо след него, но и с настоящия треньор Милан показва приятен възход.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Страхотни Ибра и Робиньо. Прекрасен мач. Както и коментаторите казаха - учудващо открит и офанзивен мач като за италиянското първенство. Касано изглежда добре се сработва с отбора, но дано не е за сметка на Пато, защото мисля, че бразилеца има повече качества. Абе въобще - Милан започва да изгражда стабилен отбор.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

честита победа. 1:0 е най-малкото, с което Ювентус се отърваха. Но 3-те точки са най-важни. Много е важно да бием Интер в директния мач

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

"Предателят" Леонардо и неговия Интер бяха наказани по страхотен начин от Милан. Прекрасен мач, от врата до врата до изгонването на Киву, когато темпото намаля, а втория гол на Пато просто уби интригата.

 

Огромна крачка към титлата!

--------

Егати! Влезна, вкара гол и си излезна :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...