Jump to content
BulForum.com

AC Milan


BUGi

Recommended Posts

ами може да си направим сметка колко струваше защитата в тоя и вид, болоня с 5-6 атаки вкара 2 гола.

 

като цяло не играха лошо, ама всичко добро което ставаше беше по-скоро плод на индивидуализъм, отколкото на отборна игра. Новите играчи се представиха по-добре от старите, гадно ми е да видя, че Пирло и Зеедорф почват слабо сезона.

 

а и квото говорим 3-те точки са си 3 точки. Интер ако са в добра форма едва ли ще направят много грешки в мочовете с отборите от средата и дъното, така че и Милан не трябва да прави и титлата да се реши в директните срещи между първите 5. Обаче Милан на Анчелоти се дъни изключително много срещу по-слабите отбори, затова след като гледах и този първи мач съм по-скоро песимист за титлата.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply
Лацио поведе :)

Баси копелетата - как успяха да обърнат до 4:1 бе :blink: :D

Иначе статистиката е интересна - Милан, Юве, Интер, Рома и Фиорентина са в долната част на таблицата :D

Link to comment
Share on other sites

От Болоня доста често чешите попарата когато са в Серие А .Предния им престой в елита ако не се лъжа пак ви биха с 0:1 на Сан Сиро отново,а тук Марко ди Вайо редовно си наказва неговите "любимци" още от както беше в Юве

Link to comment
Share on other sites

Надървих се от кеф. ИУмах предчувствие за тоя мач. Бихме наредените величия за кой ли път

Link to comment
Share on other sites

Надървих се от кеф. ИУмах предчувствие за тоя мач. Бихме наредените величия за кой ли път

ако световно признати футболисти за теб са наредени величия, то тогава болоня трябва да са събрани 10 минути преди мача от кафето пред стадиона :lol:

бтв - ти гледа ли изобщо мача :blink:

вие имахте 5-6 атаки, 3 удъра и 2 гола...цял мач ви газихме и все нещо не достигаше да влезе топката във вратата и накрая стана "като не вкарваш, ще ти вкарат" :bgrin:

 

напиши 100 пъти "изтървах се" и ми го прати на пм :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Нека се радва човека. Не е малко да биеш милан насред Сан Сиро. Аз също крещях от радост (като на работата бяха 3ма левскари и аз) когато миналия сезон Локото биха Левски...

 

Нека хората си живеем с малките радости :]

Link to comment
Share on other sites

Особено като това втортат ни поредна победа над съдийските величия Милан насред Милано. И да - гледах го. Боли ме третия крак, че не сме надиграли милан. Таблото казва всичко. Сешса

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Хм..не виждам защо се кефите.тази победа бетонира окончателно татко Карло, точно когато столът му започна да се клати сериозно след 2 загуби и 0 точки :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Браво на Милан за победата.Играха много хубаво и силно и тактически превъзхождаха Интер и не им даваха простанства в халфовата линия да организират играта си.Успяха заслужено да бият прехваления Интер и да затворят устата на ония отворко Моуриньо

Link to comment
Share on other sites

Сипахме им с големия черпак :devil

Р80 rlz

 

Kaka' :

"Моуриньо ме кара да се смея. Нарушението беше очевидно, но според него съм се опитал да печеля време. Забавно е"

:D

Link to comment
Share on other sites

Iztegliha dnes jrebiq za UEFA :punk Mislq 4e ne sme v mnogo lesna grupa i 6a berem qdove ako igraem kato posledniq ma4 :sick

 

Група E

1. Милан

2. Херенвеен

3. Брага

4. Портсмут

5. Волфсбург

 

a eto i programata :tongue 23 октомври:

 

Хееренвен - МИЛАН

6 ноември: МИЛАН - Брага

27 ноември: Портсмут - МИЛАН

4 декември: почивка

17 декември: МИЛАН - Волфсбург

Link to comment
Share on other sites

Отново Милан показват ахилесовата си пета... слаба игра срещу слаб противник...

така е. от както е на кормилото татко карло е така. бие големите, пада от слабаците. то и затова се задържа толкова в милан, щот кат опре ножа до кокала и бие който и да е. естествено след това пак се почва с издънките...този цикъл е от 7 години вече :bgrin:

 

иначе групата за уефа не е силна. трябва да нямаме проблем. според мен ще е нормално да имаме 4 победи от 4 мача :music

Link to comment
Share on other sites

така е. от както е на кормилото татко карло е така. бие големите, пада от слабаците. то и затова се задържа толкова в милан, щот кат опре ножа до кокала и бие който и да е. естествено след това пак се почва с издънките...този цикъл е от 7 години вече :bgrin:

 

иначе групата за уефа не е силна. трябва да нямаме проблем. според мен ще е нормално да имаме 4 победи от 4 мача :music

Не е силна,но четирите останали отбора са горе-долу на едно ниво,което ме притеснява. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не е силна,но четирите останали отбора са горе-долу на едно ниво,което ме притеснява. :bgrin:
Мен именно това, че не е силна ме притеснява...

Още помня преди години как при резултат 4:1 в Милано отпаднаха от Депортиво...

Да, не е хубаво да играеш с ниско самочувствие, ама наш'те момчета на моменти показват аристократична надменност.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...