Jump to content
BulForum.com

AC Milan


BUGi

Recommended Posts

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply
Кво става - май вече не псувате Татко Карло а?Малко фурнаджийска работа :)

Незнам за Карло ама ще почна теб да псувам,ако не спреш да пишеш,поне в тая тема. :)

Link to comment
Share on other sites

Кво става - май вече не псувате Татко Карло а?Малко фурнаджийска работа :)

Като не си върши работата го псуваме и сме недоволни, като си я върши - радваме му се. Нищо фурнаджийко няма :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пак казвам, щом обекта на сексуалните влечения на Сашко не играе в даден отбор - този отбор и феновете му съвсем справедливо заслужават критиките му.

Link to comment
Share on other sites

Кво става - май вече не псувате Татко Карло а?Малко фурнаджийска работа :)

луд ли си? добре, че вкарахме, щот той пак прави уникалната смяна - каладзе за фавали, при положение, че резултата е 0-0, нападаме и минутата е около 70тата май беше...какво по-тъпо от това?

татко карло - вън :music

Link to comment
Share on other sites

nz za vas ama na mene superm nooo me nakefi kak igra MILAN v toq ma4 :punk tre6e da gi opukame s 3-4 gola pone ;)

Играхме,защото бяхме с човек повече и на наш терен.Не ми се мисли гостуването как ще го вземем. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пак казвам, щом обекта на сексуалните влечения на Сашко не играе в даден отбор - този отбор и феновете му съвсем справедливо заслужават критиките му.

Много радиация в тази София бе - облъчвателят май е на макс а?Вземи се лекувай-ама сериозно лечение че ще те изгубим...

Link to comment
Share on other sites

Последните 18 дни прекарах в Пловдив. Пробвай друго.

 

Иначе относно Милан ме притеснява, че май на няколко пъти калитарската взимаме мачовете... Ще вземе да ни се изпразни торбата с късмета баш за най-важните мачове. Време е тоя отбор да заиграе на максимума си.

Link to comment
Share on other sites

Иначе относно Милан ме притеснява, че май на няколко пъти калитарската взимаме мачовете... Ще вземе да ни се изпразни торбата с късмета баш за най-важните мачове. Време е тоя отбор да заиграе на максимума си.

Не само късмет.

Този път червен картон,миналия път дузпа...

Интересно ми е дали ще можем да вземем трудни мачове като гост?Примерно на Фиорентина,Ювентус,Наполи...

Затова гледам да не изпадам в еуфория след победната ни серия,че набързо някой "гранд" ще ни охлади. :D

Link to comment
Share on other sites

AC Milan 1 - 0 Braga

Уникален гол на Роналдиньо в 93мин. :rolleyes: :D

Рони как я заби само.... :woot За тези, които не са гледали мача:

http://www.goalsarena.com/video/ac-milan-b...11.2008_en.html

 

В последните 12 мача, ако не се лъжа имаме 11 победи и един равен... :punk

Link to comment
Share on other sites

Затова гледам да не изпадам в еуфория след победната ни серия,че набързо някой "гранд" ще ни охлади. :D

Ето ни го гранда в кавички :)

В topsport чета нещо за Рийкард в Милан. Дали най-накрая татко Карло няма да си тръгне?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...