Jump to content
BulForum.com

Национален отбор на България


JDFU

Recommended Posts

Трябва да изиграят няколко срещи на празен стадион , без подкрепата на публиката да им дойде малко акъла .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Трябва да изиграят няколко срещи на празен стадион , без подкрепата на публиката да им дойде малко акъла .

 

A тези същите хора взимат заплати за които можете само да сънувате...

Link to comment
Share on other sites

A тези същите хора взимат заплати за които можете само да сънувате...

За мен това е проблема в националния отбор и като цяло при почти всички български футболяги.Той на 20 години кара кола за половин милион,всички жени са негови,хванал е Господ за шлифера и хич не го еня,че играе за националния отбор,България-разни такива ценности са им много далечни.Само се разхождат по терена и чакат да ни вкарат 3-4 гола...как пък не се намери поне един да напсува съдията не знам :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Мда, в съдията беше проблема...

 

Той съдията, че не беше виновен за загубата - не беше, ама онея се ритаха като каруцари, а той свиреше фалове за тяхи даваше жълти картони на нашитеlaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

И сега ше преназначат германеца заради успехи в квалификациите...

 

Със стари курви нов бардак не се прави. Всичко е тотално сбъркано в нашия футбол.

Единственото спасение е ,да се въведе правило за вътрешното първенството:

Задължително 3ма под 21 години в групата за мача ,като 2ма от тримата играят по минимум 45 минути.

Иначе не става с тия баберици ,пълна трагедия. Като ги почнеш от защитата, Миланов смешен ,Занев трагичен,

прехваления Вальо Илиев като муха без глава ,на фона на тия тримата Иванов направо си беше перфектен.

Полузащитата ужас ,Стилян се опитва нещо ама и той пада става... вижда се че се мъчи ,Мартин и той така.

Блажко само за колорит става ,а такива Сърмовци ,Гаджевци... само болен мозък може да разчита на тях.

Атаката Попов се старае ,но сам не става ,тоя Генков ми той бяга на едно място ,финт няма ,играта му с глава

кво да говорим ,като скочи той става по-нисък няма такъв паляк.

Така че на тия хубостници ако ще и Кройф да им е треньор това ще гладаме.

Link to comment
Share on other sites

Meн не ми е ясно възможно ли е реално Матеус да си мисли, че Живко Миланов е по-добър от Станислав Манолев? В смисъл чисто спортно-технически. Възможно ли е или се бъзика с нас? Бил го извадил от групата, щото не се раздавал на тренировки, разбирате ли.

И също така възможно ли е да няма по-добър централен нападател за националния отбор в момента от Генков? Щото той се видя вече за пореден път, че не става за титуляр. И други такива въпроси има и после се чудим защо все сме падали.

Link to comment
Share on other sites

Meн не ми е ясно възможно ли е реално Матеус да си мисли, че Живко Миланов е по-добър от Станислав Манолев? В смисъл чисто спортно-технически. Възможно ли е или се бъзика с нас? Бил го извадил от групата, щото не се раздавал на тренировки, разбирате ли.

И също така възможно ли е да няма по-добър централен нападател за националния отбор в момента от Генков? Щото той се видя вече за пореден път, че не става за титуляр. И други такива въпроси има и после се чудим защо все сме падали.

Според мен, Матеус просто е искал да даде урок на Манолев, само дето не се е съобразил с условията в националния и за пореден път показа, че не е човека за нас. Евентуално би имал успех с някой голям отбор, който има 2 отбора футболисти и им трябва само надъхване....

Link to comment
Share on other sites

Не е виновен Матеус. Той се опитва да набие в тиквите на тия некадърници дисциплина, хъс, да ги научи на ред и някви елементарно възпитание и отношение към цялата тая работа, а на тях не им дреме. И когато той ги хване в няква издънка, дали на терена или извън него и реши да им направи компромис независмо по кви причини, те тва не го осъзнават и си продължават в същия дух, мислейки се че са минали метър. Нека да имахме на всеки пост поне двама равностойни футболисти, а не един както сега, да видим тогава дали Матеус ще им цепи басма и като направят нещо некакто трябва дали няма да ги изхвърли.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ония чалгар, дето уверено върви по пътя на Коко Динев, щял да вдига сватба между мачовете със Уелс и Украйна, с Николетка. Пълна пародия....

Link to comment
Share on other sites

Ти какво очакваш от тая банда бездарници? Аз за Божинов не съм прочел нищо, в което да става въпрос за футбол. Всичко се върти около Николета и тва е. Тоя сигурно е 18-та резерваmad.gif

Link to comment
Share on other sites

Дъното е достигнато - след две години без гол на родна земя, националния отбор по футболна пародия застана на полагаемото ни се последно място.

 

Време е да подарим на националите ни по една лопата и да започнат да копат. Все още има по-зле представили се от нас отбори в Европа.

Link to comment
Share on other sites

Мадански, бай х♚й, кой ти е виновен сега ? За къв чеп игра ония киртак Божинов. Тоя от толкова ракии и текове не знае къде се намира. До снощи бъркал по дупките на оная татуираната, дето само Бог може да я съди.

Време е просто вместо да се унижава и Стилян да се махне, за да няма никой вече от старите и неудобните. Да се извиката нови 48 футболиста от дебрите на А и Б група и да се започне поредното подмладяване начело със следващия титан за треньор. Тогава ще чакаме домакински гол след 6 години да се надяваме срещу сборен отбор пингвини.

Link to comment
Share on other sites

Пародията е пълна, изгледах мача само, защото имам контузия и съм закован за леглото, но наистина нямам никакво желание да ги гледам тея палячовци по терена. angry1.gif

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че бяха само два отбора в Европа, представили се по-зле от нас. Време е да осъзнаем къде се намира футболът ни.

 

П.П. Краси, бързо оправяне ти желая :(

Link to comment
Share on other sites

Крайно класиране:

1. Англия 8 5 3 0 17:5 18 точки

2. Черна гора 8 3 3 2 7:7 12

3. Швейцария 8 3 2 3 12:10 11

4. Уелс 8 3 0 5 6:10 9

5. България 8 1 2 5 3:13 5

Нова класическа страница в историята на българския футбол...

Link to comment
Share on other sites

П.П. Краси, бързо оправяне ти желая :(

Благодаря, Пешо, надявам се до 10-тина дни поне да почна да се оправям без патерициlaughing.gif Иначе колкото и да не ми се иска май ще трябва да сменя спорта, прекалено много зачестиха травмите :(

 

Относно националния отбор, пет пари не давам, но наистина ми е жал за двамата Петрови, единият беше буквално изритан, а е най-добрият играч на Болтън!! Какво показва това? Че вероятно Благо Георгиев е прав и отборът се нарежда от мениджъри и шефове на клубове, а не от треньора. Просто е недопустимо играчи като Мартин Петров и Бербатов да не играят, все пак не сме Бразилия или Испания, където имат по 2-3 равностойни резерви за постовете. Най-добре ще е Боби Михайлов и компания да се махнат angry1.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

Те "Гонг" (радио Левски) да вземат да обявят бойкот и на клубния ни футбол, щото оттам тръгва всичката мизерия!

Ама нали там участва отборът на отборите...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...