Jump to content
BulForum.com

Bioshock


Sothbiss

Recommended Posts

Видях , че крака е излезнал на 19 август .

Ама ся незнам кой релийз да си сваля .

Кажете сега от къде да сваля играта и ако може дайте друг линк към крака и да е видя най-накрая таи игрица .

От 2к ще махат онлайн активацията след като отшуми малко заглавието .

И объркали нещо при бройката за записване на играта .

Хех вече няма смисъл да се чака до тогава .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

рядко ми се случва да не успея да подкарам игра, но тази е такъв сличай. ще ви кажа какво правя пък ако на някой му се прище да направи един туториъл ще е чудесно. та значи какво правя. свалих си ето тази Bioshock - ONEHiTWONDER след което я инсталирах и копирах папката с играта както е указано в инфо-то. свалих крака, който е дал petst и а да го копирам, но играта не е създала файла bioshock.exе, при което го копирах направо в папката с инсталацията на играта. при пускането му тръгва, но натоварва процесора на 100% и го има в процесите, ама играта не тръгва. друго питане е как да стартирам това secu.eg.reg като уиндоус ми го показва като unknown файл и нищо не става като го натисна. в арена четох за маунтване на някакви мини имиджи успоредно с големия фаил на играта при процес на инсталиране, но пак удрям на камък. най-добре, който е успял да я подкара да напише стъпка по стъпка как го е направил :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Вчера играх малко играта, тъй като нямах много време и мога да кажа ,че е уникална :woot Просто такъв шутър скоро не бях играл.

 

На какви настройки я игра и на каква машина ? Надявам се да е по-оптимизирана от някои други "хитове" :lol: Дано на машината от подписа ми да върви прилично :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Хора има много релийзове , дайте някъде линк към копие на играта , кадето да сте сигурни , че е добро .

Link to comment
Share on other sites

На какви настройки я игра и на каква машина ? Надявам се да е по-оптимизирана от някои други "хитове" :lol: Дано на машината от подписа ми да върви прилично :bgrin:

3500+athlon

1gb ram

7600gs ddr3

На медиум я играя прилично :P

 

Хора има много релийзове , дайте някъде линк към копие на играта , кадето да сте сигурни , че е добро .

Oт тук :)

Link to comment
Share on other sites

рядко ми се случва да не успея да подкарам игра, но тази е такъв сличай. ще ви кажа какво правя пък ако на някой му се прище да направи един туториъл ще е чудесно. та значи какво правя. свалих си ето тази Bioshock - ONEHiTWONDER след което я инсталирах и копирах папката с играта както е указано в инфо-то. свалих крака, който е дал petst и а да го копирам, но играта не е създала файла bioshock.exе, при което го копирах направо в папката с инсталацията на играта. при пускането му тръгва, но натоварва процесора на 100% и го има в процесите, ама играта не тръгва. друго питане е как да стартирам това secu.eg.reg като уиндоус ми го показва като unknown файл и нищо не става като го натисна. в арена четох за маунтване на някакви мини имиджи успоредно с големия фаил на играта при процес на инсталиране, но пак удрям на камък. най-добре, който е успял да я подкара да напише стъпка по стъпка как го е направил :rolleyes:

Абсолютно същия проблем имам.Кво ли не правих и не иска.Сега свалям релийза от замунда и вечерта ще пиша дали той става.

Link to comment
Share on other sites

айде най-накрая успях да я подкарам и ще напиша какво е нужно, щото тея които са я пуснали само пишат колко била яка, което пък мен слабо ме интересува.

1 - свалил съм версията Bioshock - ONEHiTWONDER

2- свалил съм от тук Bioshock [MULTI5] No-DVD/Fixed Image #3 като го отваряте с уинрар и разархивирате

3 - правите си даемон тоолс ( версия 4.10 )да има 2 виртиални устройства като на едното маунтвате играта, а на 2-рото файла от точка 2.

4 - инсталирате, играта си сваля ъпдейтите.

5 - сваляте и копирате този крак както е обяснено -> http://arenabg.com/details.php?id=e9126230...6a538e3&l=4

6 - play the game :pirate

 

 

edit: ама играта наистина е нечовешка :wacko: такава графика не съм виждал до сега.

Link to comment
Share on other sites

http://bt.wrzru.com/details.php?id=10664

http://zamunda.net/details.php?id=98735

 

Отгоре съм дал линкове към Bioshock.Сваляте и играете, няма ги глупостите с мини имиджи, премахване на error messages.Всичко е максимално опростено.

 

Enjoy!

Link to comment
Share on other sites

Да, наистина атмосферата е невероятна. Единственото, за което мога да съжалявам е, че на моя копютър не може да се подкара "на макс" и се усеща, че му е тежка игрицата. Още съм на третото ниво, обаче с всеки нов plasmid, който взимам, се зарибявам все повече :punk

btw в началото на играта си помислих, че още съм в няква cut сцена :D (играта беше сложила автоматично видео настройките на максимални, но после ги намалих на средно ниво, защото на места с много отражения започваше да сече)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Играта добра ли е ?!Всъщност бива ли я подобна на Prey , Doom3 ли е?!

Играта, според мен, я бива и то доста. Играл съм prey и двете нямат нищо общо, освен това, че са fps. Ако искаш някакъв шутър дето да мелиш извънземни, това не е за теб :)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Абе вие тия малките момиченца (Little Sisters) където вървят с големите ламаринени изроди трепете ли ги или ги съживявате там?

Link to comment
Share on other sites

Абе вие тия малките момиченца (Little Sisters) където вървят с големите ламаринени изроди трепете ли ги или ги съживявате там?

хубаво е да не ги трепеш подсказват някви раоти ... ама

аз една утрепа една не утрепа :P

ама след инсталация на новата боза и нещо се омаза играта и вече не е играя .....

Link to comment
Share on other sites

На мен ми доскоча бързо... динамиката ми идва прекалено слаба. Иначе за децата - трепиш ги и получаваш там повече от онзи ресурс дето садържат. Не ги трепеш - получаваш по-малко ресурс, но тази дето те подстрекава да не ги трепеш ти дава оръжия и други глупости. И 2та избора са равностойни и е въпрос на личен избор кое от двете предпочиташ.

Link to comment
Share on other sites

На мен ми доскоча бързо... динамиката ми идва прекалено слаба. Иначе за децата - трепиш ги и получаваш там повече от онзи ресурс дето садържат. Не ги трепеш - получаваш по-малко ресурс, но тази дето те подстрекава да не ги трепеш ти дава оръжия и други глупости. И 2та избора са равностойни и е въпрос на личен избор кое от двете предпочиташ.

До сега не съм забелязал когато не ги трепя оная да ми дава оръжие. Обаче тия Big Daddy-та много често ве... Мина не мина 20 метра и се появява по един такъв дето го трепа половин час...

Link to comment
Share on other sites

Като спасиш 3 мисля, че даваше "подарък" до някоя машина за закупуване на нови сили :) Обикновено съдържат онова вещество, което получаваш като ги убиваш. Пък и не знам, но май историята се развива малко по-различно, в зависимост дали ги гътваш или ги спасяваш.

Link to comment
Share on other sites

Като спасиш 3 мисля, че даваше "подарък" до някоя машина за закупуване на нови сили :) Обикновено съдържат онова вещество, което получаваш като ги убиваш. Пък и не знам, но май историята се развива малко по-различно, в зависимост дали ги гътваш или ги спасяваш.

Чесно казано такъв тип даване на избор ме дразни. Аз обичам праволинейното действие. Или го трепеш или не. К'ви са тия глупости...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Аз съм тук.Иска ми някакъв код който никъде не го намирам.И не мога да мина през вратата.

srgrgos6.th.jpg

Няма ли възможност за хакване? Огледали се наоколо за помощни материали. Още не съм стигнал до там и не мога да ти помогна много за съжаление. :(

Link to comment
Share on other sites

Няма ли възможност за хакване? Огледали се наоколо за помощни материали. Още не съм стигнал до там и не мога да ти помогна много за съжаление. :(

Мне това не се хаква.Предишния път имаше надпис на стената с кода.Сега го търся но нищо не намирам.Няма ли някакъв помощен сайт в който да пише как се минава.

Link to comment
Share on other sites

Няма ли възможност за хакване? Огледали се наоколо за помощни материали. Още не съм стигнал до там и не мога да ти помогна много за съжаление. :(

Кода беше 5744 :P .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...