Jump to content
BulForum.com

Bioshock


Sothbiss

Recommended Posts

bioshock01_2.jpg

 

BIOSHOCK

 

Издател: 2K Games

Жанр: First-person

Дата на издаване: 21.08.2007 г.

 

Minimum System Requirements:

 

CPU: Pentium 4 2.4GHz Single Core processor

 

System RAM: 1GB

 

Video Card: Direct X 9.0c compliant video card with 128MB RAM (NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better, excluding ATI X1550).

 

Sound Card: 100% direct X 9.0c compatible sound card

 

Hard disk space: 8GB free space

 

 

 

Recommended System Requirements:

 

CPU: Intel Core 2 Duo processor

 

System RAM: 2GB

 

Video card:

 

DX9: Direct X 9.0c compliant video card with 512MB RAM (NVIDIA GeForce 7900 GT or better)

 

DX10: NVIDIA GeForce 8600 or better

 

Sound Card: Sound Blaster® X-Fi™ series (Optimized for use with Creative Labs EAX ADVANCED HD 4.0 or EAX ADVANCED HD 5.0 compatible sound cards)

 

PC DEMO TORRENT

 

2970_256.JPG2971_260.JPG2972_263.JPG2973_294.JPG

 

 

Свалих демото, което хич не е малко и го минах набързо.Играта има много добра графика, от това, което видях.Успях да я подкарам на high, като вървеше стабилно.Ще стисна ръката на този, който пусне опцията за directx10 environment :).За момента само тя ми се опъва, но се надявам към ноември, когато излезе Crysis, да мога да си я включвам :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply
кога излиза пълната версия на това чудо?

Днес.Даже в torrentspy има някъв DVD Clone, ама не ми се тегли, защото може да е fake.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да даде малко повече инфо за тая игра? С какво ще е по-добра от другите шутъри освен с графика?

Вчера видях, че е излезнало демо, но като цяло изобщо не съм запознат и струва ли си да се сваля? И изобщо колко голяма ще е цялата версия? 8-10гб? :D

Link to comment
Share on other sites

Абе играта е има навсякъде , но крак няма .

Скоро би трябвало да излезе рип на играта (което не е много добре , защото мряза повечето рипове) и ще се играе .

Иначе само чакане остава .

Link to comment
Share on other sites

Изгледайте това Review за X360 версията си направете сами изводите

само ще ви кажа че играта има два края

 

Edit:

Опа забравих да дам линк:

http://www.gametrailers.com/player/23824.html

Link to comment
Share on other sites

Играта е правена от голяма част от хората, които направиха System Shock 2. Ако не сте играли System Shock 2, направете си тази услуга и го изиграйте, докато излезе работещо iso на Bioshock. После вярвам ще се наслаждавате на Bioshock повече.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм играл System Shock и мога да кажа че няма такава злобна игра :) Мноо яко измислена... ако и тази има дори и малко наченки като Система, ще я дръпна да я видя, па макар машината да ми е слабичка. Бтв Curunir, бях чел някаде че ще има и System Shock 3 ? Случайно да си чувал нещо... или някой друг да е осведомен ?

Link to comment
Share on other sites

За SS3 да ти кажа не знам, аз съм гъстичък с community-то на System Shock-а и там не се чуива нищо, те биха пищяли ако има нещо сериозно и основателно.

 

А то не просто има наченки на Shock-a, то си е кажи речи SS3, само дето е с друго имe :D

Link to comment
Share on other sites

А някой ще се трогне ли да каже за сюжета нещо? Кой е главния герой, какъв е, в каква ситуация, кои са лошите ... някаква скромна информация какво ще ни предложи игрицата

 

А ако някой каже че и изискванията не са чак толкова високи и ще ме направи много щастлив :bgrin: :punk

 

П.п. Ех припомних си добрите стари дни когат на старата ми щайга трепех мутантите и изкуствения интелект, завладял FonBraun... :love:

Link to comment
Share on other sites

Гледах го още вчера (ама сутринта пак си го пуснах) и освен че събитията се развиват във странно футуристичен подводен град (или поне на мен така ми се стори), че нашето момче може да причини много болка с комбота от психически способности и оръжия, както и че онзи злия с водолазния костюм удря лошо (както се видя от края на видеото) :bgrin:

 

Интересува ме каква е историята? Поради каква причина нашето момче е там, какъв е самия този град , какво им има на хорицата вътре, че добрия така ги вършее и др. :rolleyes:

 

бтв гледам го без звук (щот нямам нито колони, нито слушалки тук на работата), та ако обясняват нещо с говорене, изпускам този елемент.

Link to comment
Share on other sites

Историята започва в началото на двадесетия век, когато в Русия се ражда бъдещият предприемчив индустриалец Андрю Райън (не, и аз не знам защо не се казва Андрей Райнович). Малко след създаването на Съветския съюз Райън успява да избяга от родината си, след като губи цялото си семейство, затрито от корумпирания апарат на новата държава. Заживявайки в Съединените щати, отначало той се издига в обществото, но скоро вярата му в светлото бъдеще е помрачена от събития като Голямата депресия и атомните бомбардировки над Хирошима и Нагасаки.

След края на Втората световна война той решава, че настоящото общество е обречено и решава да го напусне завинаги. Използвайки завидните си финансови средства, той решава да построи огромен подводен град, който да приюти неговата визия за нов свят – абсолютният индивидуалистичен капиталистически рай, където всеки ще работи за себе си, вместо за цялото. Градът бил наречен Rapture (на името на християнска доктрина) и бил проектиран да е изцяло самодостатъчен и независим от външния свят, добивайки енергията си от подводни вулкани. Населението му било съставено от хора, които Райън подбирал лично, смятайки ги за елита на човешката раса. За известно време, новият свят просперирал.

Балансът на обществото обаче бил нарушен от ново научно откритие – вещество, наречено ADAM, което можело да се използва за усъвършенстване на човешкият организъм, подобряване на физическите и умствените качества, лекуване на болести и наранявания и още много други. Материалът все пак имал и негативни странични ефекти – излагайки се на влиянието му, хората губели част от човешкото в себе си и постепенно се пристрастявали към него. Така избухнала истинска надпревара във въоръжаването с ADAM между Райън и Танебаум – предприемачът, който контролирал производството на веществото.

Надпреварата скоро прераснала в гражданска война, която разклатила из основи...

 

А що се отнася до главния герой той попада случайно. претърпява самолетна катастрофа

Link to comment
Share on other sites

Т.е. в играта се друса :lol:

 

[Edit] Ако трябва да сме сериозни, това което прави Bioshock много по-значимо заглавие от това, което се бълва всеки ден, е фактът че в тази игра са вложени тонове артистично вдъхновение и всичко е изпипано в детайли. Не говоря само за геймплей и за това, че можеш да запалиш гадината, а после да я убиеш с волтова дъга като се потопи във вода да се изгаси. Говоря по-скоро за фантастичните количества вкус и изящност, които художници и дизайнери са инжектирали в модели, нива, текстури и осветление. [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Незнам , как в толкова малък пост , побра толкова големи хвалби , а що се отнася за играта ... сигурно не е като повечето ежедневки ама то нали това им прави парите .

Link to comment
Share on other sites

Хмм, то звучи стахотно тва(за сюжета) :) винаги съм обичал такива фантастично-реални истории... :lol:

(как прозвуча само :D )

 

Сигурно ще стана досаден със своите искания(и най-вероятно да бъда набеден за мързел), но ако някой сега даде и линк откъдето да я дръпна игрицата, ще съм му бъда много благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Хех , ама мързела май ти е големичък , защото и да ти даде някой линк , за играта няма крак още ... прочети няколко поста по-нагоре и виж за какво сме писали . :)

Link to comment
Share on other sites

Сигурно ще стана досаден със своите искания(и най-вероятно да бъда набеден за мързел), но ако някой сега даде и линк откъдето да я дръпна игрицата, ще съм му бъда много благодарен.

ми ако искаш някой да дойде и да ти я инсталира :lol: :lol: иначе линк здемото има в първия пост от темата както и във всеки тракер. а за цялата игра са ти обяснили в поста над моя.

Link to comment
Share on other sites

Сорка, усетих че попрекалих малко :P прочел съм всичко писано по-горе, но си помислих че до днес вече си има крак ... :) явно ще почакаме колкото е необходимо.

 

П.п. не питай lil_stenly, спи ми се, гладен съм и ме мързи, пък и съм на работа... комбинацията 3в1 :bgrin: перфектно просто ;)

Link to comment
Share on other sites

Сорка, усетих че попрекалих малко :P прочел съм всичко писано по-горе, но си помислих че до днес вече си има крак ... :) явно ще почакаме колкото е необходимо.

 

П.п. не питай lil_stenly, спи ми се, гладен съм и ме мързи, пък и съм на работа... комбинацията 3в1 :bgrin: перфектно просто ;)

Утре ще кача пълната версия на играта в нашия торент.В момента я тегля от мининова, но са ограничили скоростта (свалям с 50-70 кб).После всички ще чакаме крак или ръка, квото падне :)

Link to comment
Share on other sites

Играта е с онлайн активация и тая версия, която сваляш изобщо няма да можеш да я ползваш, та не си хаби нервите и трафика :) Иначе е невероятна, одеве я инсталирах и поиграх малко, довечера като се прибера смятам да разцъкам повече :)

Link to comment
Share on other sites

Играта е с онлайн активация и тая версия, която сваляш изобщо няма да можеш да я ползваш, та не си хаби нервите и трафика :) Иначе е невероятна, одеве я инсталирах и поиграх малко, довечера като се прибера смятам да разцъкам повече :)

Аз и без друго я спрях, защото реснах Win-a.Изчетох сума ти коментари и едни казват, че играта нямало да има крак още много време, други казват, че вече я играят. Как стават тия неща? В арена има някаква версия на играта и крак има даже. В замунда няма никой. В крайна сметка коя е истината и кон боб яде ли? :)

@чефо, ти довечера какво ще играеш - демото или цялата версия на Bioshock?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...