Jump to content
BulForum.com

Bioshock


Sothbiss

Recommended Posts

Божкее, пари за игри голям грях. Както и да е позаиграх се на демото не ме хвана много, но не е като да ми омръзна първите пет мин. Иначе историята ме кефи и може да си поиграя само за да видя как се развива, че ми е интересно. Лошото е, че е малко тежичка дори за моята машина. 6300, 2г рам клокнато 7600ГС. На 1680*1050 на макс ми са ниски кадрите. Да видим дали ще спечеля търга за ново видео в ибей и ще пробваме пак. :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Ще има крак скоро , за хубавите и търсени игри се правят бързо .

Незнам какво ги мотивира хората ама съм сигурен , че ще има скоро .

До една седмица , а може и малко повече ... ама ще има .

Link to comment
Share on other sites

Ще има крак скоро , за хубавите и търсени игри се правят бързо .

Незнам какво ги мотивира хората ама съм сигурен , че ще има скоро .

До една седмица , а може и малко повече ... ама ще има .

кракната е играта вече :zzz

Link to comment
Share on other sites

А някой ще я ъплоудва ли на локалния или трябва да се тегли от горепосочения сайт ? И за него ли се отнасяше че има крак вече ?

Link to comment
Share on other sites

Божкее, пари за игри голям грях. Както и да е позаиграх се на демото не ме хвана много, но не е като да ми омръзна първите пет мин. Иначе историята ме кефи и може да си поиграя само за да видя как се развива, че ми е интересно. Лошото е, че е малко тежичка дори за моята машина. 6300, 2г рам клокнато 7600ГС. На 1680*1050 на макс ми са ниски кадрите. Да видим дали ще спечеля търга за ново видео в ибей и ще пробваме пак. :) :) :)

 

Аз си купувам всички качествени игри, не че не мога да си ги изтегля ама искам да виждам все нови и нови хубави игри. Което няма да стане ако всички си ги теглим, защото хората, които ги правят не го правят за слава ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз си купувам всички качествени игри, не че не мога да си ги изтегля ама искам да виждам все нови и нови хубави игри. Което няма да стане ако всички си ги теглим, защото хората, които ги правят не го правят за слава ;)

Де да имаше повече хора, които мислят като теб и евентуално с твоите възможности, рииш ли :)

Link to comment
Share on other sites

някой да е пробвал да я подкара на по слабички параметри?

като например 2800+, 1гб рам, 6100 видео :blink:

май няма шанс да се напъвам да свалям, но все пак :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

някой да е пробвал да я подкара на по слабички параметри?

като например 2800+, 1гб рам, 6100 видео :blink:

май няма шанс да се напъвам да свалям, но все пак :bgrin:

С тва 6100 - Никакви шансове, dreams only :)

Link to comment
Share on other sites

Абе намерих аз в световната мрежа няколко версии, претендиращи че са кракнати, но тъй като съм нещастен абонат на ЕК нямам никакво намерение да тегля дни наред няколко броя от по 6+ Gb, само да проверя коя работи и коя не...Имам и някакъв крак...ама като нямам играта...не знам бачка ли....имам и кейген, но след като има регистрация онлайн, какъв е смисълът от него... ;)

Link to comment
Share on other sites

Знам от емпорио тийм за сега , че има имидж и играта вървибез диск , но трябва да се премине онлайн активацията и вече ще е готово , защото само това за сега спира хората да не е играят .

Link to comment
Share on other sites

Демото на играта е почти 2 гб!!! Махлииий! От всички клипове, които изгледах, мога да кажа само едно - това ще е (е) нещо психопатско! Искам го!

Link to comment
Share on other sites

За 3 дни? :) Бравос. Надявам се това да значи, че си играл като самоуважаващ се маниак, а не, че играта е кратка. Даваш ли дисковете под наем? :)

Link to comment
Share on other sites

Не е кратка, просто съм машина :) То не е на диск а е даунлоуд през steam, брат ми я играе сега и като я свърши може да я преотстъпя на някой :)

Link to comment
Share on other sites

ето давам линк за този Confirmed Crack от доста известна групировка:

 

http://www.mininova.org/tor/858921

 

 

Install/Crack:

 

1. Unrar

2. Copy over the original EXE with the cracked version

3. Replace the paul.dll with the cracked version

4. Add rtl70.bpl,vcl70.bpl, and vclx70.bpl to your system directory

4. Play!

 

Note: The .BPL files are needed for our crack to operate, the files are depencies

for the crack, that trick secuROM.

 

 

кажете моля ако наистина работи, че в момента съм на работа и не мога да го тествам.

 

btw ето и линк кам о6те 1 крак от днеска - не знам дали е потвърден че работи:

 

http://www.mininova.org/tor/858922

 

Install Notes:

 

1. Install BIOSHOCK on to your PC

2. During the Activation, run BIOSHOCK Crack.exe

3. Finish installation and enjoy the game!!!

Link to comment
Share on other sites

Засега май няма читав релийз. Щом излезе, ще го има веднага в Арената. Няма какво да се хабите да сваляте фейкове...

Link to comment
Share on other sites

Аз знам от емпорио тийм за това , че разор са кракнали играта , обаче правят тестове до сряда (утре) и утре или четвъртък се чака да излезне релийза и сигурно ще е в демоноид тракера , защото админа се познавал с някой от кракерите ... да се надяваме де ! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...