Jump to content
BulForum.com

koi kakuv sport.....


Recommended Posts

Обичам футбол всяка събота се събираме вързалка по 10 лв от човек сега е малко студено иначе...трябва ни един вратар ако някой иска...

ami az sam navit za vratar :) ne 4e pazia mnogo dobre no me kefi da sam vratar.ne sam treniral futbol a samo kvoto sam se nau4il v mahalata i v daskalo ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...

Тъй като вече съм приел бодибилдинга за част от ежедневието си.В свободното си време само телевизия гледам. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Почти всяка неделя играя футбол, (с чатери или форумисти, да се е*а в компютърния маниак). Иначе понякога ходя да тичам. И не знам дали карането на колело мога да го впиша като спорт...

Link to comment
Share on other sites

200 meтра вита баница с препядствия от сирене :punk , този спорт е особено изморителен и преdрасполага към друг такъв , полегнала Тодорка .. :love

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Я глей,че то много гребци се сбрахме бре!Моем си напрайм цяла регата,с пълни коридори във всички дисциплини,даже и при осморките!

Че вие на тренировки ходите ли бре,или клепите само на комповете!? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Я глей,че то много гребци се сбрахме бре!Моем си напрайм цяла регата,с пълни коридори във всички дисциплини,даже и при осморките!                                       

Че вие на тренировки ходите ли бре,или клепите само на комповете!? :lol:  :lol:  :lol:

хаха :) и аз съм академично гребане но съм в ХЕБРОС и съм едва от 2 месеца :tongue обаче много се заребих :woot :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...