Jump to content
BulForum.com

koi kakuv sport.....


Recommended Posts

баскет само в даскало иначе през свободното си време цакам с приятели алко хекче :)

иначе любимият ми спорт е Counter Strike ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Баскетбол, билярд, дартс и канадска борба като съм леко на градус :Р

Link to comment
Share on other sites

Waw Не вярвах, че все още има хора, които спортуват Защото както беше споменато по-горе в темата има доста момичета и момчета които имат бая големи кореми и не ги интересува как изглеждат.

Аз иначе тренирам спортни танци. Обмислям вариант да се запиша и на балет, но само за да стана по-раздвижена :P . Много обичам фигурното пързаляне (повече и от спортните танци), но в България този спорт не е достатъчно развит и е малко трудно да се практикува. Спортове като баскетбол и волейбол също много ми харесват, но височината ми не ми позволява да ги тренирам :(

Link to comment
Share on other sites

Ехх,много са ми забавни постовете ти,но никога не съм коментирал някой от тях.Определено не схващам логиката на горепосочения,но предполагам тя е или твърде умна или в краен случай прекалено хитра за съзнанието ми.Не виждам често жени с шкембета до мъже с Мерцедеси,но може очите да ме лъжат или пък твоите да виждат двойно.Един от двама ни живее в заблуда  :)

 

Мани мани тоя пост кърти мивки отвсякъде. Познавам авторът му и бих казал, че логиката е прекалено умна и хитра(и всичко което можеш да се сетиш още) за простосмъртни като нас :huh: По-добре не се заяждай с него, че ще вземе да напише още някоя "умнотия" :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Spored men 4ovek trqbva da se zanimava sas sport ne samo v svobodnoto si vreme, eto za6to e hubavo, apk daje i polezno da se trenira daden sport - ne samo v svbodnoto vreme, a da mu se otdelq vreme. Az li4no sam izbral Shotokan Karate Do. Vseki trqbva da napravi svoq izbor i da sportuva, ne da sedi samo pred kompiutara. Alexander

Link to comment
Share on other sites

по принцип съм си спортист/тренирам футбол/ , ама тая зима започнах през свободното си време да ходя на ски и трябва да ви кажа , че направо се разглобих от кеф( а и от някои много екстремни падания :D ) ако обичате тръпката и силните усещания, този спорт е само за вас :excl:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

А на мен напоследък никво време не ми остава! Иначе играя футбол в събота или неделя. О, и тенис на маса! За малко щя да забравя. ;) В университета се записах, това е спорта за максимално натоварване. :) Всеки месец по 30-40 минути. По-добро е от фитнеса, пичове! Вярвайте ми :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Ми аз съм си по фитнесчето :D

Иначе имам 4 години плуване ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

така.....значи какво тренирате,за да се разтоварвате от ежедневието?аз също искам да тренирам нещо и засега се ориентирам към тенис,въпреки че ми се отдава баскетбола и съм висока.не знам обаче къде мога да тренирам тенис.най-удобно ми е в Академик-а,дето е малко по-нагоре от мебелна къща,но не знам колко струва и т.н.не можах да намеря информация.ще съм благодарна ако някой ми каже подробности :)

Link to comment
Share on other sites

Az v takuv slu4ai nemoga da razbera zakvo ne trenira6 basket kato ti se otdava kato purvo pone za men basketa po go biva ot futbola i ne za drugo a 6tot v BG nqma ka4estveni treniori po tenis dokolkoto az znam de a 4esno kazano na men nai mi haresva futbola.Sori ama nemoga da ti pomogna za cenata :P na tenisa nz kolko e.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...