Jump to content
BulForum.com

koi kakuv sport.....


Recommended Posts

Haha gore sum zgre6il iskah da kaja 4e basketa po go bova ot tenosa a ne ot futbola :D

 

Ако знайш к'во е яко да използваш ЕДИТ :punk Пробвай го, ще ти хареса ;)

 

А по темата-отиваш в Академик при даскалите, обясняваш им за какво става дума и се разбирате B)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Футбол.

Иначе в даскало(просто защото другаде не мога) тенис на маса и волейбол.

Link to comment
Share on other sites

Обичам футбол всяка събота се събираме вързалка по 10 лв от човек сега е малко студено иначе...трябва ни един вратар ако някой иска...

Link to comment
Share on other sites

През свободното си време много обичам да играя баскетбол с приятели,но от доста време не съм играл :(

Link to comment
Share on other sites

Сега като се замисля с бая неща :) По принцип в даскало волейбол или федербал ако е топло. Иначе ходих на плуване тая зима...ма нещо няма особено много желаещи сред моите приятели :( Като се стопли съм и на гребане всяка седмица ;) Абе въобще всичко, което имам възможност и интерес да правя :)

Link to comment
Share on other sites

Сега като се замисля с бая неща :) По принцип в даскало волейбол или федербал ако е топло. Иначе ходих на плуване тая зима...ма нещо няма особено много желаещи сред моите приятели :( Като се стопли съм и на гребане всяка седмица ;) Абе въобще всичко, което имам възможност и интерес да правя :)

къде ходиш на плуване и колко струва на месец?

Link to comment
Share on other sites

В Младост, но не мога да ти кажа с точност колко струва, понеже ние ходихме от даскало и всичко беше уредено, така че не плащахме нищо :)Но е някъде към 25-30 лева за месец...поне доколкото знам...

Link to comment
Share on other sites

От мнооого време приятел, чак и аз не поммня от кога . Съответно отговора ми е от по - стария клуб - " Тракия " . Уважение към " Хеброс "  :punk

 

aha.az ot skoro treniram kanu su6to v trakiq :) i mnogo mi haresva tozi sport.qko e da si "maa6"vuv grebnata

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...