Jump to content
BulForum.com

koi kakuv sport.....


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Аз като се замисля съм тренирала мнооого спортове .... :D плуване,волейбол,спортни танци,аеробика иии за сега се застоях на тенис на корт :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Хммммм.Аз пък от 5 год играя народни танци.Т'ва е истината.В някои моменти направо българското прелива от мене. :P

:)

 

Ето каква била тайната, за да станеш pr0 на CS. :PpPpP

 

По темата: Аз разцъквам футбол! Това е истината! :)

Link to comment
Share on other sites

Баскетбол и билярд това е :D

Митак , пак мислим еднакво :D Аз поигравам и ръгби от време на време :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

за съм фен на фитнеса,нямам особено тяло,но се зарибявам по железата вече седем години и даже мисля да си взема няква лежанка да си вдигам и в нас :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Основната ми страст са ските. Сезонът тук започва в края на октомври и понякога го откарва до юни. Когато приключи ски сезона се прехвърлям на байка (включително и екстремен офроуд) и напоследък другата ми страст - голфа. Без да се стряскате, голфа в Британска Колумбия е втория по популярност спорт след хокея и е изключително масово практикуван (естествено има изобилие от всякакви голф терени), т.е. не е "спорт за баровци", защото излиза дори по-евтино от ските (освен ако не искаш да си член на някой снобарски клуб за 12 бона годишно). Целогодишно запълвам времето чат-пат и с посещения на някоя фитенс зала. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...