Jump to content
BulForum.com

Colin McRae DiRT


SpI7_FiRe

Recommended Posts

Старите резачки ги има в DIRT 1-цата и даже има от старата група Б ланчите... мен ме хвана бъзе как дърпат само като гледам у монитора... не мога да си представя какво е да си в 600 кг кошница с 600 к.с. двигател, лудница.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Стигнал съм до 24ти левел, има ли смисъл да играя повече. Нещо ми писна да карам по едни и същи писти с едни и същи коли. И да правя 10 еднакви състезания на една писта по 3 пъти на състезание.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм 10ти.Ама много тъпо се играе с клавиатура.Аз се прекарах да си зема bmw-то за ралита и сега едвам го контролирам.Трудно се играе с клавиатура на лаптоп. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм 10ти.Ама много тъпо се играе с клавиатура.Аз се прекарах да си зема bmw-то за ралита и сега едвам го контролирам.Трудно се играе с клавиатура на лаптоп. :rolleyes:

 

 

Да не ти е повредена клавиатурата нещо или да си барал някакви настроики в играта? Мен ме кефят колите със задно как пързалят ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе те си парзалят даже се и въртят,но на лаптопа му е по чувствителна клавиатурата отколкото на настолния.Пък съм пробвал всякакви настройки.Най-добре ми се струва deadzone на 0% saturation на 5%

Link to comment
Share on other sites

Аз съм 30-и нещо не виждам смисъл също.

 

___________________

 

 

Клипчето за Колин ми се отвори, видях го. Това ли е? Щото ако е това, тази е егати и тъпата, и кратка игра.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Пичове, по-тъпа игра от Colin McRae Dirt 2 НЯМА!!! Единствено може да се съревновава с Hot Wheels Velocity X и то не чак толкова успешно... Ебаси разочарованието, честно... :sick :sick :sick :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Пичове, по-тъпа игра от Colin McRae Dirt 2 НЯМА!!! Единствено може да се съревновава с Hot Wheels Velocity X и то не чак толкова успешно... Ебаси разочарованието, честно... :sick :sick :sick :sick :sick :sick

що така? аз сега се чудя коя да дръпна - Colin McRae Dirt или Colin McRae Dirt 2 :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Само заради графиката си струва да се разцъка ианче са пълна скръб.Richard Burns Rally с добавката от 2010/09 което си избереш и тогава може да поговорим за рали симулатори :lol:

Link to comment
Share on other sites

Само заради графиката си струва да се разцъка ианче са пълна скръб.Richard Burns Rally с добавката от 2010/09 което си избереш и тогава може да поговорим за рали симулатори :lol:

Richard Burns Rally бях е дръпнал преди време, ама ми беше много трудно управлението и се отказах ... на мен ми трябва нещо аматьорско :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Намирисва на комерс. Конкретно DIRT 2 си беше тотална поза и пропуск да се използва напълно прекрасния енджин и физически модел. Толкова кратка игра аз поне не бях играл - подигравателно кратка бих казал.

3-ката ако ще е USA market orientated ще е пак бозица вероятно. Хеле пък ако няма WRC лицензия или поне да опитат да дадат писти в цяла Европа +10-15 от други части.

 

_________

 

Кен Блок да ходи за краставици, ние(аз) искаме (както и горе съм показал) >>>>>>>>

http://www.youtube.com/watch?v=ozntieZs8Bg

 

________

 

Ах... мъже с нерви от стомана, публика с мозъци колкото връх на топлийка...Славни, славни времена - завинаги в миналото >

http://www.youtube.com/watch?v=JEnGY03YjOc&feature=related

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

От трейлърите до тук се вижда ,че ще е Ken Block ориентирана --> боза !На 8 октомври излиза WRC 2010 с всички лицензи за писти,пилоти,коли....тоя DiRT 3 може да не се занимават даже да го качват по торентите.

Link to comment
Share on other sites

От трейлърите до тук се вижда ,че ще е Ken Block ориентирана --> боза !На 8 октомври излиза WRC 2010 с всички лицензи за писти,пилоти,коли....тоя DiRT 3 може да не се занимават даже да го качват по торентите.

http://www.gametrailers.com/video/behind-the-wrc-fia/701552

 

Много им е слабичка рекламата. Никакви филмчета не пускат, все едно не им дреме дали ще се продаде. Иначе разработчика е сериозен, дано излезе добра игра.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

DiRT 3 излезе и очакванията ми се сбъднаха!Пълна скръб откъм управление...пълен контрол над автомобила независимо от условията.Поне малко да се доближаваше до WRC 2010 откъм управление пак щеше да е супер.Звук мииии....на мен ли ми се струва или повечето коли ръмжат по един и същи начин ?Т.е. 3-4 теми за всички коли :confused .За около час игра ми отключи C4 WRC и Abu Dhabi Focus WRC (Monster го има от самото начало).Много еднакви коли с различни реклами и повтарящи се писти за този час,но с хубава графика.Ще я врътна играта задължително ,но няма да е с пълна наслада.

 

P.S. Тези хора са направили уникална графика за рали симулатор,а физиката е просто перфектна без коментар! Как може една стара игра като WRC Rally Evolved за PS2 да ги направи смешни ! И то игра от преди години....на смешна за сегашното време платформа,но с истинско управление.Там дори бабунките оказват ефект ! Чак се дразня .... :angry1

Link to comment
Share on other sites

DiRT 3 излезе и очакванията ми се сбъднаха!Пълна скръб откъм управление...пълен контрол над автомобила независимо от условията.Поне малко да се доближаваше до WRC 2010 откъм управление пак щеше да е супер.Звук мииии....на мен ли ми се струва или повечето коли ръмжат по един и същи начин ?Т.е. 3-4 теми за всички коли :confused .За около час игра ми отключи C4 WRC и Abu Dhabi Focus WRC (Monster го има от самото начало).Много еднакви коли с различни реклами и повтарящи се писти за този час,но с хубава графика.Ще я врътна играта задължително ,но няма да е с пълна наслада.

 

P.S. Тези хора са направили уникална графика за рали симулатор,а физиката е просто перфектна без коментар! Как може една стара игра като WRC Rally Evolved за PS2 да ги направи смешни ! И то игра от преди години....на смешна за сегашното време платформа,но с истинско управление.Там дори бабунките оказват ефект ! Чак се дразня .... :angry1

Разубеди ме да я свалям :) На мен тъкмо ми се беше доиграло нещо което да занася мощно и да има някакъв реализъм.

Link to comment
Share on other sites

Няма и да я превъртам даже...то се оказа DiRT 2 с 4-5 нови коли :laughing: и "дрифтове".Намалили са малко левелите,но все пак се борите за едно бърливо Mini и Fiesta RS WRC до края на играта.Една писта може да си я карате през шампионат :laughing: Shift+Del пък регистрито през CCleaner :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...