Jump to content
BulForum.com

Colin McRae DiRT


SpI7_FiRe

Recommended Posts

6457568667978.JPG

 

## Производител : Codemasters

 

## Сайт на производителя : http://www.codemasters.com/

 

## Снимки от играта : http://media.pc.ign.com/media/826/826335/imgs_1.html

 

## Изисквания :

 

Minimum Specifications:

 

- Windows XP

 

- DirectX 9.0c

 

- Pentium 4 @ 3.0GHz or Athlon 64 3000+

 

- 1GB RAM.

 

- Graphics Card: GeForce 6800 / Radeon X1300 or above

 

- DirectX Compatible Sound Card

 

 

 

Recommended Specifications:

 

- Windows XP/Vista.

 

- DirectX 9.0c

 

- Intel Core 2 Duo @ 2.66Ghz or Athlon X2 3800+

 

- 2GB RAM.

 

- Graphics Card: GeForce 8800 or Radeon X1950

 

- Sound Card: Creative Sound Blaster X-Fi Sound Card.

 

 

 

Supported Graphics Cards

 

- ATi Radeon x1300, x1600, x1800, x1900, x1950

 

- nVidia Geforce 6800, 7100, 7300, 7600, 7800, 7900, 7950, 8800

 

 

 

Not compatible with all integrated sound/graphics solutions (inc.Laptops)

 

 

 

## Коментар : DiRT blends death-defying offroad action, precision control, and the tricked out intensity of street racing into one visually stunning motorsports masterpiece. Choose from a wealth of officially licensed cars and real-world locations, then go careening through gravel, dirt and mud, doing whatever it takes to bring the trophy home.

 

 

 

Features:

 

Real racing with real consequences. Stay in control or watch as your car dramatically crashes into a barrier and barrel-rolls, crushing every panel and spewing debris across the track. A wide variety of off-road and rallying disciplines to experience: Rally, Hill Climb, Rally RAID, Rally Cross, the CORR desert series, and more. Photorealistic tracks painstakingly recreated from real-world location photography and satellite data.

 

Incredibly detailed models of 46 licensed vehicles bring the action to life.

 

 

 

1. Burn or mount with Daemon-tools.

 

2. Install the game.

 

3. Install included Update 1.1 from crack folder

 

4. Copy over the cracked file located in the crack dir on the DVD to your installation directory.

 

5. Play the game.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply
Това рали ли е или новия Need for Speed? :unsure:

 

Screen-овете ме отвращават!

Това е Colin Mcrae... бая далеч е от NFS. Доста големи изисквания, а играта не беше ли нещо от рода на 8гб ?

 

Май някой не може да се изразява като хората...

Link to comment
Share on other sites

Това е Colin Mcrae... бая далеч е от NFS.

 

Уу, не думай! Аз съм играл Colin McRae 1, 2, 3, 4 и 5, а ти? На някой май не му работи детектора за ирония.

 

А иначе, това са безбожни изисквания за това качество на картината. Да, добро е, но дадените изисквания са минимум, което значи, че за да изглежда както по скрийнове и клипчета ще трябва нещо повече.

Link to comment
Share on other sites

Това е един от най-кирливите конзолни портове които съм инсталирал на компютъра си. И махнал де...

Link to comment
Share on other sites

Играта като цяло е доста бъгава от рипа та чак до дисковете !

Инсталирах си я и все едно не играх на игра от тая поредица !

Играта е гадна и единственото хубаво е графиката , но с големи изисквания !

Link to comment
Share on other sites

колкото и да харесвам ралитата и тази поредица игри, с тези изисквания, могат да си наврат дисковете отзад.

Link to comment
Share on other sites

Сейва ми изневиделица се прецака, така че ако те не могат аз ще опитам.

Link to comment
Share on other sites

Govorim za nai dobriq simulator za koli, taka 4e edval i 6te si gi navryt :)

 

Ако под най-добрия имаш предвид този с най-нереалистична физика и управление, значи, да, за него говорим.

Link to comment
Share on other sites

Имам играта и ако искате мога да е кача !

Може ли да ми кажете коя игра от поредицата е с най-реалистично управление и поведение на колата върху пътя !

Иначе тази тук тръгва с малко зор , но не създава проблеми и изобщо не е реалистична !

Link to comment
Share on other sites

CMR1 е леко дървено, но като цяло е най-близо до истината. От по-новичките CMR4 е що-годе добре, там поне се чувства, че колите имат тегло, въпреки че управлението не е идеално. Просто си пуснете Richard Burns Rally ако искате повече реализъм.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Е кво ще кажете за играта?Аз я изтеглих вчера и поиграх малко.Бая ще се озоря докато мина всички състезания. :lol: Още на второто направих 200 опита и още не съм го минал. :lol:

Link to comment
Share on other sites

според мен играта е супер гладна, много искам да я играя, да я пробвам, ама не се побирам в изискванията, нз тази колко е реална, но от предишните знам че са доста нереални

реалисчитноста това е Richard Burns Rally :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Играта не е толкова тежка..Нормално върви на PC-то от подписа ми...Малко поиграх и останах доволен много добра графика..Много реалистична!Играя я на медиум без никакак проблем :)!Пробвах я на Хай , но машинката ми се спъна..Ето снимки :

 

561664_t.jpg (Тука е всичко пуснато на Мах)

 

561668_t.jpg (На Мах я кара с 7-10 FPS)

 

561670_t.jpg (И тук на медиум се играе добре :) 27-31 FPS)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Абе пичове като разархивирам играта и ми изписва следната грешка в WinRar-a :

"There is not enough space on disk. Write error: only NTFS system supports files larger than 4 GB"

 

харда ми е 300 GB na Seagate и имам свободни над 150 такаче незнам от какво може да е това... някакви идеи ?

Link to comment
Share on other sites

LOKOMOTIVcho явно някой умник, който ти е сглобявал конпа ти е форматирал харда под Фат 32, един формат NTFS и си готов.

Дам, сега забелязах, че и 3те диска са на FAT 32 (разделен ми е на 3 части по 100 GB)... а налага ли се формат на някой от дисковете ако искам да го направя NTFS ? И кака е разликата между NTFS i FAT 32 ?

Link to comment
Share on other sites

С partition magic 8 version става перфектно .

Не се налага да форматираш харда .

Ама ако може работи с последната версия на програмата .

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Грккхкххххххххкхк. Ще ме извинявате, че пиша в тема отпреди 100 години, но просто не мога.

 

Това е най-голямото лайно с претенции за рали, което съм играл. Много обичам поредицата, но това просто не е част от нея... В опитите си да пласират играта в щатите Codemasters са еб*ли майката на основния елемент на ралито. Сега... Мога да си затворя очите и да преглътна МАЛОУМНИТЕ нови режими, в които се лангъркаш с големи, тромави джипове и камиони по някакви пътища и писти (USA anyone?), ако на човек не му се играят, дори в Career режим могат да се пропуснат и да се продължи само с нормалните ралита. Обаче....

 

ЗАЩО ШИБАНИТЕ НОРМАЛНИ РАЛИ ЕТАПИ НЯМАТ НАВИГАТОР???

 

КОЙ КОЙ КОЙ КОЙ ПРАВИ РАЛИ ИГРА БЕЗ НАВИГАТОР?!?>@<&(*#

 

Може би защото главата на един американец ще експлодира ако слуша pacenotes повече от 5 секунди. INFORMATION OVERLOAD! :ghost

Яд ме е още повече, защото графиката е чудесна и физиката е сносна. Играта можеше да бъде мнооого добра. Сега е просто NFS Offroad.

 

Да ви е*а майката Codemasters! И да е*а майката на цялата малоумна индустрия, която за пореден път доказва, че отива само към по-лошо и всички култови хубави заглавия от миналото никога няма да се повторят, защото вече пазарната мишена са 12-годишни пъпчиви американчета с IQ на муфлон!

Link to comment
Share on other sites

Спокойно бе майна, заради теб трябваше да търся в речника какво е муфлон... :) Цъкай си като мен CMRR две и бъди щастлив... Всичко което написа за съжаление вече се приема като факт...

Link to comment
Share on other sites

ЗАЩО ШИБАНИТЕ НОРМАЛНИ РАЛИ ЕТАПИ НЯМАТ НАВИГАТОР???

 

КОЙ КОЙ КОЙ КОЙ ПРАВИ РАЛИ ИГРА БЕЗ НАВИГАТОР?!?>@

 

Интересното е, че ИМАT навигатор. Само Hill Climb няма навигатор и точно това го различава от нормалното рали.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...