Jump to content
BulForum.com

Call Of Duty 4: Modern Warfare


liquid

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply
Значи имам едно проблемче. В сингъл нямам никакъв лаг всичко е идеално. Обаче в мулти лага е непоносим. Не върви на картинки играта но като че ли не е оптимизирана и през 5 сек. лагва ... много дразнещо е. Някакви идеи от какво може да е ?

Абсолютно същия проблем и при мен. Още като влезна в самата игра (не в сървър) лагва и едвам движа мишката. Някакви идеи от какво може да е?

Link to comment
Share on other sites

Сложих и пачовете от 1.4 до 1.6 и пак без никаква промяна. Някакви други предложения?

Компа ми е:

Дъно: Asus P5B

Процесор: Intel Core 2 Duo E6550 2.33Ghz

RAM: 2GB

Video: Gainward BP8600GT 512MB

Link to comment
Share on other sites

Сложих и пачовете от 1.4 до 1.6 и пак без никаква промяна. Някакви други предложения?

Компа ми е:

Дъно: Asus P5B

Процесор: Intel Core 2 Duo E6550 2.33Ghz

RAM: 2GB

Video: Gainward BP8600GT 512MB

Ползваш ли Xfire? Ако да, трябва да му сложиш фикс-а, щото последната версия има проблем точно с CoD4, както и някои други игри. За Xfire - трябва да се отвори чат прозорец към някого и да се напише /forceupdate . След това рестарт на xfire, ще се ъпдейтне и работата е готова.

Link to comment
Share on other sites

Предполагам изписва и "this IP is banned by punk buster" или нещо подобно? Дори и да не пише, пробвай да изключиш PB от опциите в менюто, както и да го спреш като процес от таск мениджъра. Явно в сървъра, който ползваш не искат ПБ. На мен така ми се случи онзи ден, спрях ги и всичко тръгна.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

да питам по-запознатите и тези, които вече са я цъкали (тъй като техните впечатления са най-меродавни) ... на щайга AMD Athlon XP 2200+ (1800Mhz), Radeon X1650PRO DDR2, 1GB RAM ... ще върви ли що годе сносно? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Хубаво е че го правят пак Inf Ward. Трейлъра е доволно глупав, но им прощавам. Аз събирам пари за карта да пусна 4 и World at War, това не желая да знам на какъв енджин е и какво ще иска.

Link to comment
Share on other sites

Meatbot 0.9

 

Не че аз съм някакво божество на тая игра, но ботовете са гадни копелета и се държат доста адекватно. Поддържат няколко режима, вкл. Team DM и CTF и всички официални карти.

 

Мисля че иска пач до CoD 2 v1.3. Преди да сложа 1.3 не тръгавха.

Enjoy!

 

[Edit] Filesfront го спират след 30-ти март, така че който сваля да сваля, не знам други миръри на файла. [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Прекрасни ботове за CoD 4 :

 

http://rapidshare.com/files/141416773/PeZBOT_007p.zip.html

 

Само като играете направете \svr_pezbots_skill на нещо по-малко от 1, защото тук е настроено на 1, което е най-голямата трудност и започва едно виждане през стени преди да си стрелял, едни глави от 30 метра и т.н. Трудност от около 0.5 до 0.7 предполагам е добре.

 

Мисля че поддържат всички режими, но не съм пробвал абсолютно всички.

 

[Edit] Пак забравих, вероятно искат нов пач, аз ги играя на последната официална версия, 1.7. На gamecopyworld има .exe и за 1.7, просто официалните пачове до 1.6 и от 1.6 до 1.7 са малко големи, защото в тях има нови карти за мулти. [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...