Jump to content
BulForum.com

Call Of Duty 4: Modern Warfare


liquid

Recommended Posts

Вчера цъкнах демото. И аз не мога да кажа, че съм смаян от графиката. Не че е лоша, ама нищо ново. И при мен някои от опциите бяха само до медиум, а аз съм с GF 7600GT. Препоръчително иска 7800GTX, така че сигурно няма DirectX 10. Причината за тея опции трябва да е друга. Например това да е само на демото.

 

Относно играта. Както и предположих не ми хареса, зареди атмосферата. Модерните военни игри въоще не ми хващат окото. За мен това е съвсем друга игра използваща голямото име Call Of Duty за по-голям успех.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply
Вчера цъкнах демото. И аз не мога да кажа, че съм смаян от графиката. Не че е лоша, ама нищо ново. И при мен някои от опциите бяха само до медиум, а аз съм с GF 7600GT. Препоръчително иска 7800GTX, така че сигурно няма DirectX 10. Причината за тея опции трябва да е друга. Например това да е само на демото.

 

Относно играта. Както и предположих не ми хареса, зареди атмосферата. Модерните военни игри въоще не ми хващат окото. За мен това е съвсем друга игра използваща голямото име Call Of Duty за по-голям успех.

 

Ти мани това, ами и самият геймплей с нищо не впечатлява. Да не говорим и за оръжията - грам откат няма! Снайпера е като като автомат едва ли не, всеки удар - фраг, а картата, поне в демото е безкрайно претрупана. Да си кажа честно, БФ2 ми се струва по-добра от КоД4, въпреки, че съм фен на КоД поредицата и играя от 2004 :/. Очаквайте КоД 5 - войни в бъдещето :D.

Link to comment
Share on other sites

още едно негативно мнение за играта и от мен. поне тази карта ми приличаше на онези сайтове, които мигат и светкат отвсякъде. много претрупана обстановка, оръжията не ми харесват, night vision-а е под всякаква критика (поне аз виждах по-добре без него). с 2 думи играта е голямо разочарование поне това което виждам от демото :(

Link to comment
Share on other sites

http://videogames.yahoo.com/events/call-of...y-4-demo/533701

Не е фейк, но връзката, с която се сваля е плачевна. Аз ще изкачам да го качат в бг тракер.

 

Кое й е плачевното? Аз свалям с 450кб/сек. Ти си само на ЕК или по-зле

 

Скоро ще пусна да видя как е. Вие ме стресирахте с тия негативи

Link to comment
Share on other sites

Кое й е плачевното? Аз свалям с 450кб/сек. Ти си само на ЕК или по-зле

 

Скоро ще пусна да видя как е. Вие ме стресирахте с тия негативи

 

Всеки си има собствен вкус. Но за мен примерно както са ми писнали всичките игри от втората световна, тази просто рулира :punk Има невероятен геймплей, а динамиката в иргата е постоянно на ниво. Само незнам на другите защо графиката не им харесва. Може би по простата причина, че картата на демото е много тъмна и не могат да се видят добре детайлите :)

Link to comment
Share on other sites

Кое й е плачевното? Аз свалям с 450кб/сек. Ти си само на ЕК или по-зле

 

Скоро ще пусна да видя как е. Вие ме стресирахте с тия негативи

онзи ден явно сървърите са изпушили и наистина връзката беше кофти. сега и аз свалям с 480к, а иначе пробвай играта и си кажи мнението лично на мен 2-ката ме кефи с пъти повече :D

Link to comment
Share on other sites

Кое й е плачевното? Аз свалям с 450кб/сек. Ти си само на ЕК или по-зле

 

Скоро ще пусна да видя как е. Вие ме стресирахте с тия негативи

Коментарът ми на поста ти е този: ...

Стенли ти е обяснил за какво става въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Значи минах демото 2 пъти да се поразгледам хубаво. Играта е просто чудесна. Добре че не се връзвам на приказки преди сам да тествам нещо.

 

Призовавам към трезво мислене и броене до 50 преди да се постват необмислени, непреценени коментари.

 

Какво по дяволите не ви харесва в графиката? Въобще вгледахте ли се в нея? Не се ли замисляте че има резон да изглежда така играта? Не видяхте ли ефектите, интерактивността? Въобще на някой направи ли му впечатление например факта, че като легнеш в тревата се разваля фокуса на мерника??? Заради тревичките? Нивото на реализъм е невиждано до момента. Лично аз съм силно впечатлен. Прави ми впечатление че изгледа напомня доста MOH Airborne. Вероятно AGEIA PhysХ има пръст в тази работа.

 

Онзи дето беше казал че не му харесвал night vision-а - само така изглежда. Просто е супер реалистично направен. Там, където в демото ни карат да си сложим очилата просто е прекалено светло за тая работа и затова изглежда кофти. Влезте в някоя тъмна стая и си ги сложете и ще разберете.

 

Скрийншотс от мен:

 

СНИМКА 1, СНИМКА 2, СНИМКА 3

 

Като цяло мнението ми за играта е много високо. Всичко е изпипано откъм визия, звук и атмосфера. За реализма просто няма какво да говорим.

 

И великия лаф при един от моите "припадъци":

 

IF THE ENEMY IS IN RANGE - SO ARE YOU

 

Лично аз давам най-висока оценка. Досега такъв FPS не е имало.

Link to comment
Share on other sites

Лично аз давам най-висока оценка. Досега такъв FPS не е имало.

Напротив, имало е :) call of duty 2 :) 4-ворката ще е много достоен наследник, ако съдим по демото. Дано и мултиплеъра е толкова добър. Ще я чакам с нетърпение ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Сега в момента я свалям и до довечера трябва да се е свалила :lol: Просто ще стане яка разцепка на този КоД чесно :) И другите ме радваха много, но друго си е нещо по-съвременно така да се каже. Втората световна стана малко изтъркана темичка.

Link to comment
Share on other sites

Игрицата мнооооого ме кефи ама наистина много :) Добра е.

 

 

Току що я врътнах и ме изкефи на макс! Скоро не се бях радвал толкова на игра. Много яко! Сапуна мачка :D

Link to comment
Share on other sites

пробвали ил сте да я играете мулти.защото мен punk burter венаги ме киква

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво е хвалите тая игра... много по-слаба е и от към графика и от към изпълнение от Airborne. Атмосферата била яка... нищо верно няма. Все едно гледаш средно статистическа екшън игра. Играя я на макс и не виждам нищо впечатляващо. Мисиите са много кратки.. първите няколко се вземат за под 10 минути на предпоследна трудност - тази дето е под най-голямата трудност (толкова ме измери на теста). Много ме дразни, че трябва да се съобразявам с мухлъовците дето се водят моя отряд. Да не говорим, че толкова са я опростили, че има места където можеш се скриеш и твойте пъртаци да изчистят картата вместо теб. Кръвта ти се речарджва за има няма 5 секунди... амониции не ти се налага да събираш понеже имаш предостатъчно... абе имам чувството, че са ме пуснали с 2-3 чийта по дефолт - като алламмо и годмоде или къвто им е еквивалента, които работят на 50%. Имам чувството, че са целели аудиторията около 10 годишни хамериканчета.

Link to comment
Share on other sites

Играх, да. Даже съм Corporal Rank 2 :D

я кажи как и къде си играл. Може ли аз да направя сървър на лан по някъв начин и да си играя? Щото пробвах ама на тоя дето влиза му дава грешен кей. Странно за ЛАН...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...