Jump to content
BulForum.com

Проблем с рейтинг-а...


c0mp

Recommended Posts

1. Биткомета прави проблем. Смени с друг клиент

2. Ресетни си паскея и си го смени на всички торенти, които сийдваш.

3. Майната му на коефицента, за коефицент пари не дават :) Важното е да се сийдва за да има от къде и да се тегли ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

аз от доста време съм с U Torrent .Наистина това е най-добрата програма за сваляне на торенти-не прави проблеми,а е и доста проста и олекотена.Препоръчвам ви е. :)

Link to comment
Share on other sites

Ми незнам как така проблема ше е в мен, като си upload-вам и download-вам без проблем, само дето не ми променя нищо по отчитането на трафика в сайта, ама съм го ебал, важното е че сийдвам и свалям.

Аа колкото до торент клиент и аз съм с µTorrent от няколко години и неам проблем с него, пробвал съм и други ма не ме кефят.

 

Peace ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Проблемът е в това, че според сайта(bt.wrzru.com) upload-а ми е 778.77 MB, а от филма Death Trance според Bit Comet съм upload-нал до момента 1.46GB. От вчера досега upload-а в сайта си стои толкова, а този в Bit Comet расте... Проблемът "в моят телевизор" ли е или...Мерси предврително.

 

 

 

Zdr. priateliu az go imah sashtiat problem i go reshih kardinalno prosto si instalirah utorrent i neshtata si doidoha na miasto sega reitinga si mi raste :punk savetvam te i ti da napravish sashtoto !!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Незнам ко му стана на тоя тракер, ама от 2-3 дни взе да работи както трябва и сега ми отчита и download и upload коректно :D ххахаахахаха

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

нямам време да чета и искам да попитам направо защо вместо да ми се покачва рейтинга той ми намаля?? преди ползвах биткоммет, но го изтрих,че беше проблемен, а пък от както сум с уторрент и от тогава мисля взе да ми намаля?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ne znam utorent neznam si kvo predi 3 dena bqh nad 0.5 raiting sega sym na 0.35 bez da sym si vklu4val kompa ka stava tova da vi imam sistemata ot tuk natatyk ni6to nqma da seedvam dokato ne se opravqt tezi problemi tva e podlo mo6eni4estvo a mejdu drugoto sym s flashget ne 4e ima nqkvo zna4enie spored men kak moje da ima6 uploadnati 50 gigabayta i izvedna6 sled 3 dena hop te stavat 13,44 gb e bahti ot4itaneto bahtii trafika a da dobavq 4e 2 moi torenta koito bqh uploadnal vyob6te gi nqma6e na trakera EVALA

Link to comment
Share on other sites

ne znam utorent neznam si kvo predi 3 dena bqh nad 0.5 raiting sega sym na 0.35 bez da sym si vklu4val kompa ka stava tova da vi imam sistemata ot tuk natatyk ni6to nqma da seedvam dokato ne se opravqt tezi problemi tva e podlo mo6eni4estvo a mejdu drugoto sym s flashget ne 4e ima nqkvo zna4enie spored men kak moje da ima6 uploadnati 50 gigabayta i izvedna6 sled 3 dena hop te stavat 13,44 gb e bahti ot4itaneto bahtii trafika a da dobavq 4e 2 moi torenta koito bqh uploadnal vyob6te gi nqma6e na trakera EVALA

 

Батка, май само ти не си разбрал, че тракера бе хакнат и торентите до преди 2-3 седмици са изтрити :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Welcome, hitman047

Качени: 0.00 kB Свалени: 0.00 kB. А бе незнам ве4е няколко месеца не от4ита ка4ено или свалено.не мисля 4е вината е в мен или в BitComet . Защото като сваля и ка4а филми или др. от замунда или арена ,там от4ита вси4ко и коефицента ми расте.мисле ,4е проблема е в bt.wrzru.com.

Link to comment
Share on other sites

hitman04 и аз ще ти пожелая "добре дошъл".

 

За да не стават недоразумения ще те помоля да прочетеш Правилата на Форума - тук.

Също така е хубаво да се запознаеш с тази тема - тук

Запознай се с трите страници на тази тема, в която си писал + тази тук.

И като за финал - темата за BitComet

 

Там има отговор на проблема ти.

 

Благодаря за вниманието, остани със здраве и ползвай SEARCH!

Link to comment
Share on other sites

Welcome, hitman047

Качени: 0.00 kB Свалени: 0.00 kB. А бе незнам ве4е няколко месеца не от4ита ка4ено или свалено.не мисля 4е вината е в мен или в BitComet . Защото като сваля и ка4а филми или др. от замунда или арена ,там от4ита вси4ко и коефицента ми расте.мисле ,4е проблема е в bt.wrzru.com.

Ако си с някоя от последните версии на кометата, качи си 0.61 или 0.70 (доказано стабилните във всяко едно отношение) и виж как е с тях. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...