Jump to content
BulForum.com

A hora ot Angliiskata ima li ?


Veno

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Az sam ot AG-to bria. Posledna godina sam samo che i oshte malko mi ostana. Veno kato si bil D tva shte reche li che si bil pri Torozka? Az podgotve go minah idealno s edna mlada i gotina(I klas) samo che posle gi preminah sichkite legendi. Fanah poslednata godina na mama Ceci, poslednata godina na Cyra...i drugi...ama tia sa nai-zabelejitelnite.

Link to comment
Share on other sites

Az sam ot AG-to bria. Posledna godina sam samo che i oshte malko mi ostana. Veno kato si bil D tva shte reche li che si bil pri Torozka? Az podgotve go minah idealno s edna mlada i gotina(I klas) samo che posle gi preminah sichkite legendi. Fanah poslednata godina na mama Ceci, poslednata godina na Cyra...i drugi...ama tia sa nai-zabelejitelnite.

bqh pri Lesova i beshe predi ima-nqma 12 godini :)

Link to comment
Share on other sites

Хм, Лесова ми беше по техника на превода. Тъпата пача ми остави 4 в подготвителен :) Забавно а? По едно време чуваше някакви сирени в стаята, ама само тя си ги чуваше :) бтв сега съм при Вангела. Най-лудия даскал в това училище, ако не беше той досега да са ме изключили 3-4 пъти :)

Link to comment
Share on other sites

Vangela e shiban skapaniak. Mnogo go mraza shtoto e skapan prostak i shtoto vednaj se natiskal na jenata. Shtiah da go obezglavia ako biah razbral navreme. Ebati leshpera skapan. Ne znam kvi sa ti predstavite za daskali ama Toncheva si beshe varha(ne fizicheski...nikoga ne mi e haresvala).

Link to comment
Share on other sites

I az sym ot Angliiskata, no mina dosta vreme ot togava... :) Eto vi i saita da se registrirate: http://www.els-plovdiv.com/

Mda reg v site-a molia. Az oficialno rabotia v nego kato fotograf na site-a(nishto che oshte ne sam napravil i edna snimka normalna...no ide prolet i tova shte stane) i moderator za svoia vipusk 2004.

Link to comment
Share on other sites

Един не на място въпрос към всички от английската:

Какво ще кажете за химичката Павлова (т'ва е майка ми :))

btw весели празници!

Link to comment
Share on other sites

Един не на място въпрос към всички от английската:

Какво ще кажете за химичката Павлова (т'ва е майка ми :))

btw весели празници!

Ami edna godina mi e prepodavala. Opita se da mi skysa nervite ama ne uspia. I az ne sym bil gaden s neia ta gore dolu se razbirahme. Ne mi e liubimka shtoto se pravi na mnogo pechena poniakoga a i lichi che ne e. Obshto vzeto kato sravnish otiva v gornata chast na klasaciata shtoto povecheto daskali sa totalni perkovci. Tva e ocenkata mi. Iskrena e. Ne celi da te zasiaga ili neshto drugo. Prosto shtom pitash reshih che edva li drug shte ti kaje neshto savsem tochno. Inache ia pozdravi ot men za Koleda. Kaji i za kydravia Georgi ot 12 I. Minalata godina mi prepodavashe. Ae veseli praznici!

Link to comment
Share on other sites

A za da ne pisha v drugiq topic - nqkoi ot MG-to ima li :)

Basi tuka stana pylna nerazboriq, pak huu che nqkoi se seshtat da pishat citati inache nishto ne se razbira. To taka kakto e trygnalo v taq tema daite seki da se predstavi maina ... Mai nai-lesno she stane da si publikuvat evrokoma database-a :)

Link to comment
Share on other sites

Shtom sichki pitat tuk i az sha pitam!!! Ima li nqkoi ot PGEE-to(Profesionalna gimnaziq po el tehnika i elektronika, TET Lenin)????????

Ima. Az, BrowseMan i LifeFeel sme ot tam. Azrod i divata_x sushto, za drugi ne se seshtam sega no 100% shte ima. Ina4e ima nqkoi bivshi no nqma da gi spoemenavam neka te da si kajat.

 

P.S.

Sq kato si 4etqh posta se sesham za trima bishi tetadjii deto postvat v foruma.

Link to comment
Share on other sites

A za da ne pisha v drugiq topic - nqkoi ot MG-to ima li :)

Basi tuka stana pylna nerazboriq, pak huu che nqkoi se seshtat da pishat citati inache nishto ne se razbira. To taka kakto e trygnalo v taq tema daite seki da se predstavi maina ... Mai nai-lesno she stane da si publikuvat evrokoma database-a :)

http://warez.ru/invision/index.php?showtopic=5029&hl=

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...