Jump to content
BulForum.com

A hora ot Angliiskata ima li ?


Veno

Recommended Posts

Pyk neka i az da si kaja, 4e sym ot angliiskata :) za vipuska mi pitaite GeorgiK, toi go be6e smetnal ;) i az imah "kysmeta" da byda pri lesova....bolen 4ovek, nqma kakvo pove4e da komentirame. Kato cqlo sym s mnogo lo6o mnenie za gimnaziqta, ailq6ka rabota...nai-mnogo namrazih karaqnkova, daskalkata mi po angl v 10 i 11 klas....po-myrzeliv 4ovek ot tazi jena nqma...dori i men me bie....zaradi neq angliiskiq mi se zaku4i...mnogo me e qd!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply
Един не на място въпрос към всички от английската:

Какво ще кажете за химичката Павлова (т'ва е майка ми :))

btw весели празници!

Евала, много готина даскалка :) . Кефеше ме.

Link to comment
Share on other sites

i az sam eg-to ua - i zavur6vame taq godina :D

 

Teq daskalki koito izboihte oba4e me propusnaha :love :love :love

Nai-ludo be6e s Emo Kostadinov v podgotvitelen klas - tozi 4ovek mi dade tolkova mnogo, vkliu4aia liubovta kam angl, 4e cql jivot nqma da moga da mu se otplata.

Za cura , mnogo sam 4uval , noooooo hohohoho , praseto q izpusna :D

Malko 4alnata e Zlatka Stoeva, a po Istoria be6e golqm smqh s Mina marinova - tq si gleda navun po cql 4as, nie si lafim .. eheii pei sarce :music :)

 

Oba4e sq ako sme sa sabrali da hulim daskali... tva ne e mnogo prakti4no 6tot krai nqma da iamt glupostite ni :evil :devil :D - ne6to drugo da izkomentirame

Link to comment
Share on other sites

Inache ia pozdravi ot men za Koleda. Kaji i za kydravia Georgi ot 12 I. Minalata godina mi prepodavashe. Ae veseli praznici!

HAHAHAHA ,Joro ,tui verno li si ti we ,shmatarok :) .. xaxa , are sq nqma ti kaja az koi sam da te durja f naprejenie :P ,kat se viim f daskaloto she te svetna :))

Link to comment
Share on other sites

Az mai sam nai-malkija v celija forum - ot moeto njama nikoi

Link to comment
Share on other sites

I az sym ot Angliiskata, no mina dosta vreme ot togava... :) Eto vi i saita da se registrirate: http://www.els-plovdiv.com/

И аз съм от Английската, випуск '91, както и botev72, който писа по-горе. Бре, много време мина от тогава наистина. Като гледам някои пишат сега че са в подготвителен клас. ....

 

 

Поздрав на всички.

Чаро

"З" клас

Link to comment
Share on other sites

hehe weasel, mai sme slujili v edno i sashto podelenie, samo deto az se izmaknah ot tam dosta po-rano  :P  :D

Не мога да повярвам. Имало и други от поделението в Банкя. ВКР-то е навсякъде.

 

 

Чаро

ОШН '97

Link to comment
Share on other sites

Един не на място въпрос към всички от английската:

Какво ще кажете за химичката Павлова (т'ва е майка ми :))

btw весели празници!

Men lichno me kefi. Super dobre si prepodava. Samo deto e prekaleno podozritelna ponjakoga. Na poslednata kontrolna, kojato sym imal pri neja, v kraja na minalata godina, si pomisli che krija pishtovi, a az tochno togava pyk njamah takiva prisposoblenia. Super zdravo si bjah nauchil neshtata i si izkarah shesticata chestno i pochteno.

Link to comment
Share on other sites

ami i az sam ot angliiskata i sam ot 9b klas.

Crazy_Hamster kak se kazva6 moje da te poznavam

Ti si v moita smena be batka. Dai da ta fida koi si shto si.

bolen li si we joro ,vie ste s 10 klas . V moita smqna e .

Link to comment
Share on other sites

Sledia toa topic otskoro, ama kato sme pochnalitaia diskusia ne e li po dobre da ia prehvurlim v foruma na www.els-plovdiv.com (pusnat otskoro). Kato gledam kolko neshta se izpisaha za uchitelite pone moje da se populni vse oshte neaktivnia razdel za tiah ;)

Samo kato pishete za niakoi uchitel kazvaite s dve dumi kakvo prepodava, che takiva dinozavri kato men subsem gubiat vruzkata...

Miarna mi se tuka che niakoi spomena Zlatka Stoeva... Tia mi beshe klasna v dalechnata 1985. Mnogo si e nared jenata, samo che mnogo neshta i se strupaha na glavata prez godinite. Taka che moiata preporuka e da se opitate da davate po zadulbocheni prezenki za uchitelite (i za horata vuobshte).

Shte vzema da pusna edin topic "ELS group @ Eurocom" na foruma v www.els-plovdiv.com. Shte se vidim tam...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Maina az sum ot Eg-to no sum novobranec 9-i klas. v podgotve bqh pri "Ruska" noo qki4ko si prekarah taq be6e noo sduhana i hi4 ne i puka6e ko staa v klasa. super kupon. piehme si spokoqno v ob6tejitieto. :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...